361 Shares 9595 views

Znaki studentów przed egzaminem

Istnienie różnych wróżb i przesądów wszystkie narody mają różne wyjaśnienia. Najczęściej jest to wydarzenie człowieka, który jest przypisany do jakiejś wartości prognostycznej. Zwykle objawy występują po każdym zaangażowana wniesioną pod pewnymi warunkami, do pożądanego wyniku. Interesującą rzeczą jest to, że osoba, na ogół mają tendencję do zapamiętania zbieżność tych działań z sukcesu, spychając na bok racjonalną analizę, zazwyczaj w stanie udowodnić, że to był wypadek. Mimo to ludzie nadal wierzą we wszystkich uprzedzeń, często tłumacząc się proste „i nagle pomoże”.

Znaczna niszę wśród przesądów kohorta zajmują studenckie znaki przed egzaminem. Study in wykształceniem średnim lub wyższym, z reguły odbywa się w czasach, gdy większość ludzi tak naprawdę nie chce myśleć o klasach. Młode ciało wrzało energii, że chcę wyrzucić, a siedząc przy biurku utrudnia tylko te impulsy. Ale edukacja chcą dostać wszystko, więc trzeba zdawać egzaminy. Oczywiście, student, który najbardziej brakowało wykłady i ledwie spojrzał w sposób abstrakcyjny, żadnych oznak przed egzaminem nie pomoże, ale jednak jest to mniej nie przestaje wierzyć w nich. Co ciekawe, to całkowite przeciwieństwo takich studentów – wyróżnieniem – również dość sumiennie wykonywać wszystkie przesądy przed egzaminem. Na przykład, aby zapamiętać to, czego nauczyli się dobrze i osiedlili się w głowie, powinien być przed pójściem do łóżka, całować po obu stronach streszczenie lub podręcznika i umieścić go pod poduszką. W każdym przypadku jest to niemożliwe, aby pozostawić je w rozszerzonej formie, jak to możliwe przed uruchomieniem siedzieć na nich, tak że prawdopodobnie uzyskać dobrą ocenę.

Znaki przed egzaminem, nie są najbardziej różnorodne i nietypowe. Na przykład, zgodnie z jednym z nich, student powinien poprosić znajomego, aby skarcić go w momencie, gdy udał się zmienić, az Fel to słowa skierowane do jego adresem, tym większe ocenę podaży nauczycieli.

Istnieje również kilka interesujących znaki przed egzaminem, dedykowane do odzieży. Jeśli poprzednia sesja poszła całkiem dobrze, musimy wziąć prąd w tych samych ubraniach. Jeśli pierwszy test nie był całkowicie udany, konieczne jest, aby zmienić ubranie, ale jeśli się powiedzie, to nie mogą być usunięte jeszcze przed zakończeniem okresu badania, stawiając na każdej dostawy.

Wytypuj wynik badania może być i przy pomocy ludzi wokół nich. Jeśli pierwszą osobą, którą spotkał na drodze byłby facet, to prognozuje dobry wynik, a jeśli dziewczynka, to w związku z tym źle. Strażacy, policjanci, czy bezpańskie obietnica niezadowalające, a oficerowie i ciąży – doskonale. Również kobiety w pozycji może zostać poproszony powiedzieć postać losowo. Uważa się, że jeden, że nazywają się zbiegać z numerem biletu.

W przeddzień egzaminu Nie zaleca się wymyślić sprzątanie domu, jak można zamiatać całą wiedzę. Ponadto, nie można się ostrzyc, ogolić i nawet umyć włosy. Chociaż istnieje jakiś podział: przed włożeniem humanistycznych nie należy myć prawo do włosów i dokładne w czasie – po lewej stronie. Być może ta wiara ma największy odsetek zbiegów okoliczności, jako nauczyciele zapewne gdzieś po drugim lub trzecim egzaminem położy dobre oceny z litości, ze względu na pojawienie się studenta.

Prawdopodobnie najbardziej zabawne i ulubiony wśród studentów mają zazyvanie przekonań „gratisy” lub „kulki”. Aby to zrobić przed egzaminem na północy zbliżyć się do otwartego okna, aby odsłonić książeczki we właściwym miejscu i trzymać się go, powtarzając trzykrotnie „Darmo, chodź!” lub "Bowl, chodź!". Uważa się, że egzamin może być w stu procentach przepustkę po to jako „doskonałe”.