805 Shares 3156 views

Wiesz, że kij można naprawić?

Świat nowoczesnych technologii stale się rozwija. Ogromne ilości danych są przechowywane na dysku flash. Mają wiele zalet, takich jak niewielkie rozmiary, niska cena, łatwość obsługi. Ale wszystkie przerwy, ten los może nawet zrozumieć takiej wygodne i użyteczne urządzenie, zwłaszcza, że to nie jest najbardziej niezawodnym akcesorium, często spada, zerwać złącze. Możliwe lub nie naprawić kij? Tak, istnieje wiele profesjonalnych usług, które są gotowe do pomocy.


środki ostrożności

Po pierwsze, porozmawiajmy o tym, co należy zrobić podczas pracy z takich nośników, aby uniknąć kłopotów. Gdy mamy do czynienia z wszelkich niezbędnych informacji, aby przeprowadzić jego kopii zapasowych (backup), potem awaria mediów nie będzie tragedii. Aby to zrobić, należy wziąć inny pojazd. Czasami, oczywiście, są to dane poufne, ludzie zachować je tylko na jeden dysk flash USB, a następnie bardzo zdenerwowany, gdy jej coś się dzieje. Eksperci twierdzą, że użytkownicy wydają się być zainteresowany w odbudowie tego, co zostało, nie naprawiać urządzenia. Szczególnie często odnoszą się studentów, którzy są proszeni o powrót ich przebieg i dyplomy.

Co robić?

Ludzie często pytają o to, kto powierzyć kij naprawy. Oni są przyzwyczajeni, że dane z dysków twardych głównie przywrócony, często wprowadzają w usługach. Gdy pojawia się problem z Flash dysku, wiele i nie próbuj z nim coś zrobić. W rzeczywistości, nowsze urządzenie, tym szybciej trzeba go naprawić w przypadku awarii. Firma Transcend opracowała aplikację, która zmniejsza liczbę połączeń właścicieli takich pojazdów w ramach gwarancji. W niektórych sytuacjach, ten program daje możliwość naprawy kij w ciągu kilku kliknięć. Eksperci twierdzą, że lepiej jest, aby nie używać tego narzędzia, jeśli informacje na temat urządzenia jest zbyt ważne. Możesz stracić wszystkie dane. Więc nie ryzykować.

Nawet dyski flash o wysokiej jakości nie mogą one „nie”:

– trudności z kopiowaniem danych, zapis, usuwanie;

– jest to niemożliwe do formatu;

– Pliki zanikać.

Nie spiesz się, aby wyrzucać urządzenia, a 90 procent przypadków można skutecznie naprawić. Eksperci usługi komputerowe z niemal stu procentowym prawdopodobieństwem w stanie odzyskać dane, to nie ma znaczenia, trzeba trzymać naprawy Kingston, Silicon Power lub inny. Ważne jest, aby dowiedzieć się, co się stało, stan elementów wewnętrznych, wszystko to można wykryć w diagnozie.

Rodzaje usterek:

1. awaria mechaniczna jest dobrze widoczne. W PAMIĘCI mogą zostać uszkodzone przez obudowę, złamać pokrywkę i innych części, które są ruchome. Często uszkodzone USB-złącze, istnieje chipsy i pęknięcia na drukowanej płytce drukowanej, problem z elementami radiowymi na nim. Dyski flash nie lubią wilgoci, nie utopić je w wodzie. Istnieje kilka modeli, które zostały przewidziane szczególnej ochrony. Odrębną kategorię – konstrukcje monolityczne, które są odporne na wstrząsy, ale jeśli oni rozbić, trudno jest dać się naprawić.

2. uszkodzenie elektryczne:

– awaria regulatora;

– płyty problemy i elementy SMD wiążące (rezystory, bezpieczniki, filtry, stabilizatory, kwarc).

Poznaj wady i montażowe.

3. usterka oprogramowania występować częściej. Występują one na firmware awarii, o nazwie firmware.

Lepiej chronić kij i potrzebne informacje, ale jeśli nie było to uciążliwe, nie rozpaczaj. Wiele może nawet poradzić sobie z takim problemem. Na przykład, możliwe jest, aby naprawić Transcend dysk USB, którego objętość jest, powiedzmy, 32 GB, przy użyciu specjalnego odzyskiwanie usługi online. Pamiętaj, że jeśli nie radzić sobie z problemem, zawsze można skontaktować się z serwisem!