477 Shares 2437 views

Serowe kulki smażone w głębokim tłuszczu – wielką przystawkę

Serowe kulki smażone w głębokim tłuszczu – to prawdziwa przyjemność z takim samym entuzjazmem i widziałem dzieci i dorosłych. Oczywiście, jedzenie, smażone, nie może być klasyfikowany jako zdrową żywność, ale to jest tak dobre, że czasami można poddać się „zagrożenie”.


Ponadto, kulki serowe w oleju – doskonały dodatek do piwa, więc jeśli planowane przyjęcie piwo, powinny przygotować przekąskę. Zwłaszcza, że produkty potrzebują najbardziej prosty i przygotować danie nie jest trudne.

Dwieście gramów sera potrzeba dwa jajka, dwie łyżki mąki, bułka tarta, przyprawy i olej roślinny do smażenia gotowania.

Ser jest najlepszy do podjęcia durum, ale w zasadzie to danie można przygotować nawet od serów przetworzonych. Trzy ser na tarce (jeśli używasz sery topione, powinny one być wcześniej zamrożone w zamrażarce, a następnie natrzeć im będzie łatwiej). Teraz dodaj do sera jednego jajka i dobrze wymieszać, dodać przyprawy do smaku i sól.

Teraz przygotuj ciasto. Bierzemy pozostałe żółtka i całe jajko i mąkę vzobem i sól, aż będzie gładkie. Na płaskiej talerzyku wlać bułki tartej. Jak cienkiej panierce zamiast zwykłych krakersów można użyć nasion sezamu. Teraz jesteśmy gotowi do utworzenia kulki.

Weź łyżeczkę i zrobić to z pomocą kul twarogu. Ważne jest, aby nie rzucić je zbyt mocno, aby utrzymać je przewiewne. Następnie umieścić otrzymanego piłki na widelcu i zanurzyć w cieście, po czym kruszy się ją do ciasta. Gotowy koralik spread na pokładzie cięcia lub półmisku.

Smażyć kulki najlepiej w specjalnym frytkownicy, ale jeśli takie naczynia w domu nie jest możliwe użycie do brytfanny lub kociołek. Aby oszczędzać olej korzystne wykonanie naczynia z wąskim dolnym i dużych boków. Wlać do misy olej w ilości takiej, że kulki osadzoną unosić się swobodnie, i ogrzewanie do wrzenia.

Nasze kulki serowe smażyć na oleju na złoty kolor. bale gotowe wyodrębnić skimmer i jest przekazywana do naczynia, ułożonych ręczników papierowych. Kiedy nadmiar oleju jest odprowadzana, kulki mogą być dostarczane na stół. Jedz je lepiej w gorący, aż ser wewnątrz jest w stanie stopionym.

Te kulki serowe w oleju może być przygotowany i wypełniony. W tym przypadku, tworzenie się masy sera kulki będą musiały być umieszczone w środku nakrętki, plasterek szynki, suszonych śliwek, lub fakt, że stosowne użyć jako nadzienia.

Ale jeśli ser w domu nie, jako przekąska z piwem lub oryginalny dodatek można gotować kulki ziemniaczane smażone. Do tej potrawy, gotować 5-7 ziemniaki i zrobić puree, dodając pięćdziesiąt gramów masła i dwa surowe jaja. Puree trzeba dobrą drgania w górę (łatwiej zrobić z mieszadłem), a następnie wlać do skrobi lub mąki w takiej ilości, aby uzyskać układ, który nadaje się do tworzenia kulek. Toczenia z ciasta ziemniaczanego małych kulek (można umieścić do farszu) i smażyć w głębokim tłuszczu, tak jak opisano powyżej.

Ale jeśli zamiast partii piwa planowane miły tea party ze słodyczami, konieczne jest przygotowanie kulki serowe w oleju. Wycierania pakiet twaróg (200 g) przez sito, dodano do niego dwie i pół łyżeczki cukru, takiej samej ilości grysiku i łyżkę miękkiego masła. Jajko vzobem ze szczyptą soli i dodać do masy serowej. Mieszamy wszystko i dać semoliny do pęcznienia na pół godziny.

Postaci kuli z ciasta serowej (można umieścić wewnątrz nakrętki, rodzynki lub kawałek suszonych śliwek) oraz zwija się je semoliny. Można wytworzyć kulki Panierka z mieszaniny bułki tartej i posiekane orzechy. Następnie smażone w głębokim tłuszczu lub koralików w kociołku. Gotowe kulki twaróg może być posypane cukrem pudrem zmieszanym z wanilii lub cynamonu, i przesłać do stołu herbaty.