578 Shares 8984 views

Riddle o dunno – interesująca gra

I młodych i starych – każdy lubi odgadnąć zagadki. I nie ma znaczenia, co oni będą, najważniejsze – znaleźć właściwą odpowiedź. A jeśli to nie jest tajemnicą, ale konkurencja na celu, na przykład, od szybkości reakcji, w tym przypadku, zainteresowanie tajemnicami rośnie kilkakrotnie. A szczególnie kuszące wynaleźć tajemnice dotyczące ulubionych bohaterów bajek i kreskówek. Dzisiaj, główny bohater – Nie wiem.


Riddle o wiem

Niech najpierw spojrzeć na jakiej tajemnicy i roli, jaką odgrywa dla dziecka. Riddle – rodzaj małego zadania, z którymi dorośli żartobliwie zapytać o dziecku poradzić. Śmieszne zagadki – to nie tylko gra dla dziecka. Jest to sposób, aby poszerzyć horyzonty, aby nadać mu nową wiedzę, co czyni go niedbale, w ciekawy sposób i nie mniej interesujący złożenia. Istnieje tak wiele tajemnic, ale nadal wybierać przedmiotów powinny, w zależności od wieku dziecka. Po tym wszystkim, tajemnicą – jest to rodzaj zawoalowane pytanie, odpowiedź na które może być dość nieoczekiwane. Tym bardziej ważne, aby dać dziecku do odgadnięcia, co lub kogo został poproszony. Teraz dowiadujemy się, dlaczego to doskonały przykład dla tajemnic będzie wspaniały bohater Nie wiem.

Dowiedz się dziecko

Wiem o zagadki dla dzieci – rodzaj małego odpustu. Kiedy dziecko słyszy pytanie, może obawiać się, że nie będzie w stanie odpowiedzieć na to pytanie, do wewnątrz, a czasem nawet łzy w trzech strumieni. Dlatego ważne jest, aby pozwolić dziecku natychmiast sprawę, że praca, która została wystawiona w rzeczywistości nie jest tak skomplikowane. Pamiętam, że w szkole władców w początkowa grupa często działa jako gość oficjalnej części tego samego wiem. On jest bohaterem spalin i ostatnich połączeń. To był jego atrakcyjna twarz zdobi drzwi szkole.

Dlaczego jest to baśń charakter? Aby w pełni odpowiedzieć na to pytanie, musimy pamiętać, że to trochę, ale kto to jest? I dlaczego dzieci lepiej myśleć o zagadkach około wiem i jego przyjaciół, a nie o nożyczkami lub kok.

Wiem, kto to?

Nie wiem – jeden z głównych bohaterów baśni pisarza Nikołaja Nosov. Ten dobroduszny chłopak, który wydawał się nic nie wiedzą, ale w rzeczywistości zawsze są w stanie znaleźć odpowiednie wyjście z nawet najtrudniejszej sytuacji. Nie wiem nikt nie bierze za poważnie, jest on uważany za głupie i zupełnie nieszkodliwe. W rzeczywistości, daleki od bycia Dunno głupcem. On po prostu patrzy na rzeczy z dziecięcą, żyją dzień dzisiejszy, jest zadowolony, że widzi i autentycznie zaskoczony, że oni nie rozumieją.

Jestem pewien, że to zabawna patałach,
Oraz charakter kłamcy i on zaznayka,
Chodź szybko odgadnąć jego Naucz się widzieć-ka,
Shorty jest znany pod nazwą (nie wiem).

Jest bardzo prosty i dlatego się go bali, jak, na przykład, albo Znayka Pillman, to nie jest do niczego. Jest to podejście stosowane przez rodziców i nauczycieli, kiedy dzieci myśleć o tajemnicach wiem.

I nie straszny

Wyobrazić. Jesteś świadom tego wspaniałego charakteru w kanarek-żółte spodnie, niebieski ostry kapelusz, zielony koszulę i czerwony krawat. Cóż, jak można się obawiać takiej śmiesznej i śmiesznym małym człowiekiem?

Zawsze nosił super modne,

Poobijany ktoś,

Zawsze i wszystkim mówię:

„Zostaw mnie, moich przyjaciół, nie wiem!”

Wiem o Riddle – rodzaj powód do myślenia dziecka, on na pewno wie znacznie więcej niż proste myślących chłopca.

Więc wszystko, co jest związane z wiem, zgadywania nie jest trudne. Dotyczy to jeden bardziej psychologiczne techniki – barwną postać, przypominając jego ubrań, dzieci powtórzyć zapamiętane kolory. I pomagając im, na przykład, w celu zebrania w plecaku szkolnym, uwalniając go od zabawek i słodyczy same leżą zasady przygotowania do roku szkolnego. Wiem o tajemnicy dla przedszkolaków – jest rodzajem przewodnika do nadchodzącego życia szkolnego.

przykłady łamigłówki

Jednym z przykładów jest najłatwiejsze pytanie. Oto zagadka o dunno:

Kto ma wspaniały kapelusz?

Kto jest nierób i patałach?

Kto kłamcą i zaznayka?

Wiem wszystko, kochanie (Nie wiem).

Jest jeszcze jeden kłamca, popełniając wiele złych czynów, z powodu których jego przyjaciele wpadają w kłopoty. Warto pamiętać, jak omal nie utonął urządzenie bezważkość pływa razem z innymi pączki do księżyca, łamiąc jego zębów samochodu i Shpuntik jak ucieka z Pillman, kiedy chciał nasmarować zadrapania Dunno jod jest pomalowany śmieszne portrety, a tym samym obrażając wszystkich swych najlepszymi przyjaciółmi. Jak drażnić dziewczyny, a jeden z nich (choć przypadkowo) nawet trafić na czole z linijką. A co najważniejsze – skłamał o balonie i zmuszony okłamywać innych, aby pomóc im wydostać się ze szpitala.

Ale dzieci uwielbiają. Dlaczego? Najczęściej doshkolyata odpowiedzieć, że kochają wiem, bo zabawa i ciekawe do nich. Bo patrząc na błędach on sprawia, że rozumieją, że nie możemy tego zrobić. Tak, a bohater jest zawsze świadomy gdy zrobiłem źle. Okazuje się, że tajemnica temat wiem – to nie tylko gra w formie pytań i odpowiedzi. To jest prawdziwa analiza ustaleń, że dzieci robią sami, bez żadnej pomocy. Okazuje się, że to samo misterium, do rozwiązania, który jest zawsze bardzo ciekawe i ekscytujące.