457 Shares 7923 views

Najlepsze myśliwce przestępcze, rosyjski i amerykański

Kryminalne fighters – dzieło kina, którego fabuła jest tradycyjnie budowane na dochodzeniu przestępstw kryminalnych lub antypaństwową i bogato wypełnione scen pełnych akcji. W przeciwieństwie kinodetektivov w filmach akcji najbliższych do głosu nie dedukcyjne metody i refleksji znaków i działań głównych bohaterów. W trosce o dynamicznych twórców fabuły Czasami ofiarą intrygi, pokazując równoległe działania przestępców i detektywów.


założyciele gatunku

bojownicy przestępcze jako gatunek pojawił się w 1901 roku równocześnie z publikacją zdjęć dyrektora F. Zekk „Story of a Crime”, który był rekonstrukcją kronik kryminalnych. Pierwszy serial w tym gatunku był dziełem V. Jasseines detektyw Nick Carter, L. Feuillade ( „Fantomas”, „Zhyudeks” i „nowa misja Zhyudeksa”). W latach 30-tych. filmy z tego gatunku zaprezentowano głównie seriali z działalności „egzotycznych” detektywów – Charli Chena chiński, japoński Pan motoryzacja. Obie postacie były szczęście, optymistyczne i nadzwyczajne działania. Skręć w kierunku realizmu miała miejsce w latach 40. W toczenia bojowników przestępstwa, takie jak „Call North Side 777”, „Dom przy 92 ulicy”, „Bumerang”, „The Naked City”, „Anatomia morderstwa”, które odbiegają od dokumentalnych i zwrócić większą uwagę na dynamiczny, efekty specjalne, zwalcza inscenizacji. W połowie lat 60-tych., Dzięki nowej wagi do filmu fantastycznego, były filmy o gatunku karnej zmitologizowanych obrońców, superspy jak James Bond i jego pokroju. Wśród najlepszych przedstawicieli gatunku malarstwa są „Zabójczy numer”, „Chłopcy z ferajny”, „Infiltracja”, „Wściekłe psy”, „Porachunki”, „Leon zawodowiec”, „Ojciec chrzestny”.

Kino radzieckie

Kryminał Przygoda, dostosowany do mentalności krajowej, pojawił się w branży filmowej ZSRR po II wojnie światowej. Służyły one jako materiał do pracy radzieckiej milicji, działalności kontrwywiadu. Ciekawą pracę, nawet w gorszej sytuacji pod względem efektów specjalnych, są folie z czasów radzieckich: "Pojedynek", "Tajny agent", "Delo № 306", "martwy sezon", t / f "17 Moments of Spring", "Trans-Siberian Express", to znaczy, / f „miejsce spotkań nie można zmienić”, „Detektyw” (wydana w 1979 roku w filmie).

Rosyjski thriller kryminalny. Pierestrojki i post-pierestrojki razy

Rosyjskie filmy, szczególnie ostro i bezkompromisowo reprezentujące najbardziej brzydkich aspekty życia pojawiają się w okresie pomiędzy dobie legendarnego radzieckiego filmu i dobie współczesnej kinematografii rosyjskiej. W tej chwili rozwijają się w obraz, który przekazać troskę o przyszłość państwa. Wśród nich – "Crash – córka ment", "rakieta", "Rosyjski biznes", "Woroszyłow Sharpshooter".

Tak więc składać się z nich, wydany w wynajem w pierwszej dekadzie 21 wieku, jest uważany za „Boomer” – ballada karnej fenomenalnej film, ulubiony z wielu. Niektórzy krytycy przylgnąć do swego wzniosłego karnej „shell”, chociaż obraz w żadnym stopniu nie jest romantycznie przestępstwo. „Boomer” – bardzo wiarygodne filmu. Rosyjski thriller kryminalny, że – o naszej Ojczyźnie, życia, obyczajów, moralności i wartości.

Kultowe filmy i seriale telewizyjne

„Brat” Alekseya Balabanova – thriller rosyjska zbrodnia, kultowy, który doskonale oddaje ducha i nastrój epoki. Ustawia minimalną, makijaż, prawie bez efektów specjalnych. Reel gra rozciągnięte profesjonalnych aktorów i intrygującą fabułę. Film z serii „Brat” i „Brat 2” – bojowników karnych, rosyjskie obrazy są naprawdę epokowe. Fani nazywają je narzędzie do badań współczesnej historii narodowej.

Na równi

Na równi z fanami to dilogii włożyć trochę więcej rosyjski bojowników karne serii jak „Brygady”, „Gangster Petersburg”. Pierwsza opowiada o kilku postaci zdobione, co jest tak niezwykłe 90 lat. Ta kronika z życia przyjaciół, którzy myśleli, że wszystko jest uzależnione do niego. Przeciwnicy serii „Brigada” otwarte nazwać to propagandy, przemocy, przestępczości i stylu życia karnych.

„Gangster Petersburg” przez wielu uważany za klasykę gatunku i najlepszych post-radzieckiego filmu. Pierwsza część to prawdziwe dzieło sztuki: wielkich aktorów, dynamiczną fabułą, zweryfikowanej dialogu, dramatyczne umiejętności i niesamowitą muzykę.

Obecnie lwia obrazów wychodzących do wynajęcia stanowią bojowników karnych. Rosja, nawet na obecnym etapie rozwoju, nie można całkowicie pozbyć się korupcji w policji i bezprawie gangster. Dlatego też materiał do tworzenia obrazów tego braku gatunku.

Pilna potrzeba, aby pokazać coś własnego

W ciągu ostatnich 15 lat, istnieje wiele ciekawy i udany cykl obrazów i tworząc nową ideologię, zachowań i sposobów życia obywateli rosyjskich. Jest to "Upadek imperium" (2005), "Wars Cop" (7 sezonów), "gra na zabijanie" (2004), „Taiga. Survival Course "(2002)," Deadly siła "(2000-2005)," Sea Patrol "(2008)," Flint "(2012)," Streets of Broken Lampy "" Narodowy Security Agent "(1999)," Bros " (2009). Wszystkie z tych serii – bojowników przestępczych.

Rosyjscy pisarze i reżyserzy często są w stanie konkurować ze zdjęciami krajowych i zagranicznych czasami są „naszkicowane” z europejskimi i filmów amerykańskich. Przed kinem rosyjskim mam silną potrzebę, aby wyrazić coś własnego, które wyraźnie postrzegane kinomanów krajowych. Więc nie były filmy "Classic" (1998), "Single" (2010), "The lwia akcji" (2001), "cienkie rzeczy" (1999), "Pirania" (2006), "Antikiller" (2002), "szczęście" (2006), "Hot News" (2009). Filmy te miały fancy „wodotryski”, takie jak wysoce oryginalne tytuły, zaawansowanym muzyka w tle, sound design i pomysłowe przejściami. Nowa era krajowych bojowników karnych.

Nowoczesne kino rosyjskie ma przyzwoite zdjęcia, które są prawdziwą alternatywą dla produktu filmu zagranicznego. W ostatnich dziesięcioleciach, było wielkie filmy stałe, które mogą być wielokrotnie oceniane i polecane przez innych, aby zobaczyć.