513 Shares 3919 views

Opis Spitz rasa: plusy i minusy, odmiany i opinie

Co jest obecnie znany hodować Spitz? Chciałem tylko powiedzieć, że kilka z nich. W tym artykule zajmiemy się nimi. Pierwszy typ, który opiszemy – pomorskim, wady i zalety tej rasy zostaną wymienione poniżej.


pomorski

Ten uroczy pies przypomina misia, choć nie można nazwać zabawką. Po tym wszystkim, pies ma cechy takie jak uwagą, inteligencji i poświęcenia. Oczywiście, nie możemy zapomnieć o radosnego usposobienia. Wszystkie te cechy sprawiają, że pies jest naprawdę prawdziwy przyjaciel. Pomimo swojej niewielkiej postury, ten pies ma silną osobowość. Potrafi oczarować nawet tych, którzy są całkowicie obojętne dla lapdog. Spitz pierwszy pojawił się w dawnej prowincji Pomorza.

Zgodnie ze standardem, Pomeranian Spitz – mały pies (wzrost o nie więcej niż 23 cm), silnie zbudowany, z krótkim pysku, klatce piersiowej i objętościowego małych uszu. Mężczyźni wydają się gęstsze, bardziej masywne niż samice.

Pomimo niewielkich rozmiarów i dekoracyjny wygląd, rasa ta posiada wszystkie cechy dla tego psa. „Pomorska” zawsze gotowy do naśladowania właściciel może nawet stać się dla niego, jeśli to konieczne. Rasa psów Pomorskie posiada cechy takie jak nadmierna podejrzliwość i obawą.

Generalnie, pies – świetny towarzysz, który łatwo dostosowuje się do temperamentu i nastroju właściciela. Z dziećmi gra z wielką przyjemnością. Z dorosłymi psa też nie miałby nic do zabawy, ale wtedy będzie bardziej powściągliwa i taktowny.

Zdajemy sobie sprawę, że to rasa psów Spitz. Cena dla jednej pomarańczy waha się od 500 do 1500 dolarów.

German Spitz

German Spitz – jest to dość stara rasa. Wszyscy przedstawiciele mają pogodne usposobienie. Są aktywne, towarzyski i wesoły. Psy tej rasy są mądre. W związku z tym, mogą być prowadzone różne sztuczki i poleceń. Dzięki odpowiedniemu wychowaniu wykazują doskonałe posłuszeństwo. Te pieski nie można dopuścić do przebywania w ramionach i zazdrości. W przeciwnym wypadku, w przyszłości mogą pojawić się problemy z wykształceniem. Średnia długość życia wynosi 13 lat.

German Spitz: gatunek rasy

Istnieje kilka odmian „wzrost”. Po pierwsze – to Szpic wilczy (największy przedstawiciel). Wysokość w kłębie średnio co 50 cm kolor tych gatunków może mieć tylko jeden -. Wilk.

Drugi typ – to jest wielki Spitz (grossshpits). Wysokość w kłębu przeciętnie 46 cm. Kolory mogą być w kolorze (biały, brązowy i czarny). Ten pies może być stosowany jako stróż.

Trzeci typ – średnie (Spitz mittelshpits). Wysokość wynosiła średnio 34 cm. Według normy mogą być przedstawicielami dwukolorowe i monochromatyczne.
Czwarty – mała szpic (wysokość w kłębu – 25 cm). Kolor jest taki sam jak medium.

American Eskimo Dog

German Spitz – protoplastę rasy. Uznany american eskimo dog dopiero w 1995 roku. Ten pies jest bardzo inteligentny, może on wykonywać różne sztuczki łatwo. Ponieważ pies jest łatwo przeszkolony, może brać udział w różnych konkursach, na przykład, w agility. Pies potrzebuje regularnego, aktywne spacery. W przeciwnym razie będzie rosnąć tłuszczu i leniwy amerykański Spitz.

Wady następujących ras: swoich przedstawicieli wystarczająco głośny i „rozmowny”. W związku z tym, te psy muszą być dobrze pielęgnowane, nie pozwalając im pokazać swoje głośne golosochkom często, zwłaszcza w obecności obcych.

Jakie są German Spitz? Odmiany tej rasy:
• mod (średnia waga 3,8 kg, wzrost w kłębu – 26 cm);
• miniaturowy (w zakresie od 4,5 do 9 kg i wysokość – od 30 do 38 cm);
• średnia (wysokość w kłębu średnio 43 cm, ciężar – 13 kg).

Pomimo różnic, wszystkie te przedstawiciele mają zabawy, dobre usposobienie i słodki temperament.

Japanese Spitz

Opis rozpocząć rasy z danymi zewnętrznymi. Pies to zabawna i uśmiechnięta. Jest bardzo zwinny, inteligentny, ze śmiałym charakterze. Istnieje bardzo niewiele Japanese Spitz. Pierwszy przedstawiciel rasy przyniósł trener Nikołaj Pawlenko. Jedyny wzorzec rasy został sporządzony w 1948 roku, po 39 latach, został przeprojektowany.

Japanese Spitz – dekoracyjny pies, płaszcz w kolorze białym. Uszy wysoko osadzone w psa, puszysty ogon, dobrze leży na plecach. Wysokość w kłębie wynosi średnio 34 cm. Suki Japanese Spitz jest znacznie mniejsza niż u mężczyzn. Waga waha się od pięciu do dziesięciu kilogramów.

Wygląd tej rasy są większe z powodu dużej ilości wełny.
Zauważ, że jak Spitz potyavkat. Wadami tej rasy jest uważana za hałaśliwość i tchórzostwo.

W Spitz doskonały pigment – czarne oczy i nos, zawsze w kontrastowych warg.
Charakter tej rasy jest przyjazny, wesoły. Oni nie mają instynkt polowania, psy dobrze dogadują się z innymi zwierzętami.

Zorientowaliśmy się, jakie rasy psów Spitz. Cena za niewielką przedstawiciel tego typu waha się od 500 do 2000 dolarów.

wilk Spitz

W żyłach rasy krew w szpic fiński, norweski Elkhound, Samojed, pomorskim i Chow.

Wolf-Dog – pies średniej wielkości. Jej ciało było w kształcie kwadratu. Średnia waga 27 kg, a wysokość – 47 cm.

Przedstawiciele tej rasy bardzo piękny kształt głowy, kaganiec je „lisa”, uszy wyprostowane, trójkątne, wysoko osadzone, a ogon jest skręcony w pierścień. Płaszcz im grube, długie. Kolor – szary sobole, to musi być czarna maska.
Przedstawiciele rasy fizycznie silne, zdrowe i mają dobrą dyspozycję. Są one połączone z właścicieli, dobrze dogadują się z dziećmi.

Eurasian Spitz

Jaki jest Eurasian Spitz? Opis rasy, aby rozpocząć, że pokażę ci, gdzie jest taki miły. Ten wspaniały pies jest wynikiem krzyżowania niemiecką Wolf-Szpice i karmą. Również zameshena krwi Samoyed. Ojczyzna Eurasian Spitz – Weinheim (jest w RFN).

Rezultatem jest bardzo energiczny pies z pewnej siebie odwróconym zadartym nosem pyska. Ogon zakręcony jej spektakularnie plecami. Temper pies przyjazny, spokojny.

Szpic eurodollar średniej wielkości. mężczyźni wzrostu średnio 56 cm i suki – 53 cm Kolory mogą być różne :. żółty, czerwony, czerń, niebieski, czarny, itp …

Trzeba starannie dbać o Euroazjatyckiej iglicą. Powinien on być regularnie czesanie. Częste zabiegi wodne dla takich psów są szkodliwe. Eurasian Spitz często biorą udział w sankach i nartach. To zwierzę jest radość jazdy od jego właściciela. Agility i Frisbee – wspaniała lekcja dla wspólnych rozrywkach.

Pomimo faktu, że psy lubią się bawić, są wystarczająco poważne. Jeśli to konieczne, Eurasian Pies może stać się dla właściciela. W przypadku braku zagrożenia będzie się zachowywał w stosunku do obcych utrzymane.

Włoski szpic włoski

Biorąc pod uwagę, rasy psów, należy zwrócić uwagę na włoski szpic włoski.
Jest to dość stara rasa. Jest uważany za miejsce narodzin Florence. Jest to kompaktowy, mocno zbudowany pies. Tułów kwadratowy kształt w Europejskim Spitz.
Najbardziej znanym miłośnikiem tej rasy – jest Koroleva Viktoriya. Potem odwiedza Florencja zakochał się w tych bezpośrednich psów. Dlatego zabrał kilku przedstawicieli z nimi do Wielkiej Brytanii.

Co mu szpic włoski? Jest to mały, mocno zbudowany pies. Tułów jego kwadratowy kształt. Ogon puszysty, zakręcony nad grzbietem. Głowa mała, pysk spiczasty, „lisa”. Czoło szerokie i uszy są bardzo złożone. Piękne oczy, ciemne, dość duże, wyraziste. Wysokość ramienia psa wynosi 28 cm, a jego masa średnio – 5 kg.

Przedstawiciele wełny gęste, proste, długie i bujne. Region ma elegancki kołnierz. Popularne kolory – biały. Pozwala także na różne odcienie czerwieni i blada. Włos powinien być szczotkowane przynajmniej raz w tygodniu. Volpino wesoły, dobroduszny. Te psy nie lubią być sami, właściciele są chętni do spędzenia czasu przez kilka dni. Szkolenie zastosowano łatwo, szybko zapamiętuje zespół. Z innymi zwierzętami dogaduje się dobrze. Z dziećmi też tak dobrze komunikuje Spitz.

Wady i zalety tej rasy

Po pierwsze, plusy. Należą do nich charakter psów i ich wygląd.

Jeśli mówimy o wady, to jest, oczywiście, „rozmowny”, podejrzliwość i czujność. Te cechy mają prawie wszystkie Spitz. Cena może być również traktowana jako wada, ponieważ istnieje tak wiele psów. Spitz również potrzebują starannej pielęgnacji. Niektórzy właściciele zalecane do kierowania pupilowi kilka razy w roku do groomer, wtedy będzie mniej problemów.

opinia ludzi

Ludzie jak wszystkie rasy psów, każdy na swój sposób. Każdy, kto ma przedstawiciela jednego z powyższych typów, uważa, że jego zwierzę jest najlepszy. Bo tak naprawdę dane zewnętrzne w tych psów są świetne. Mark Spitz wyglądają jak małe misie.

Jeśli pamiętać o minusa, jak nadmierna „gadatliwości”, właściciele to potwierdził. Po Spitz lubią „Dyskusja” lub kora na kogoś. Ale nawet to nie umniejsza właściciele kochają swoje zwierzęta.

wniosek

Teraz wiesz Spitz rasy. Jak widać, wszystkie te psy w ich własnym interesie, każdy gatunek własnych cech. Ale możemy powiedzieć z pewnością, że wszystkie Spitz bardzo piękne i złośliwe zwierząt.