536 Shares 3787 views

Linda Lopez – dziennikarz i prezenter telewizyjny

Linda Lopez – słynny amerykański prezenter telewizyjny i dziennikarz.

biografia

Nie każdy wie, że światowej sławy amerykański piosenkarz Dzhennifer Lopes ma krewnych siostry, Lynda i Leslie. Jako piosenkarka, osiągnęli wiele w swojej karierze. Linda jest znany jako dziennikarz i prezenter telewizyjny, a Leslie śpiewa wspaniałe piosenki.

Linda Lopez urodziła się w Nowym Jorku, w południowym Bronksie, 14 czerwca 1971 roku. Jej matka Guadalupe Rodriguez pracował jako nauczyciel w przedszkolu, a tata David Lopez był świetny technik komputerowych. szkołach podstawowych i średnich dziewczęta otrzymują dzielnicy Bronx. Nawet wtedy, że chce połączyć swoje życie dziedzinie łączności, radiofonii i telewizji, dlatego postanowił udać się do Long Island University i przeniósł się do kampusu Uniwersytetu.

W tej chwili Linda jest żonaty z Adamem Goldfridom, a para ma córkę, która urodziła się w 2008 roku.

Linda Lopez Kariera

Jej kariera zaczęła się w Long Island, siedząc na jednej ze stacji radiowych w Nowym Jorku. Nieco później, Linda Lopez zastąpił radia, ponieważ była oferowana prestiżową pracę, gdzie mogła spróbować swoich sił jako asystent reżysera programu radiowego. Później próbowała się jako DJ i rozrywki korespondent jednego z pokazów rano, pracowała przez długi czas jako kotwicy prasowej. W 2013 Linde musiał zrobić rok przerwy w karierze, bo jego siostra Dzhennifer Lopes.

Kariera prezentera

Począwszy od końca 1990, Linda Lopez zaczynają okresowo pojawiają się w telewizji. W 2000 roku wzięła specjalny wywiad z siostrą, Jennifer, w którym przypomniał chwile dzieciństwa, a także szybkiego wzrostu Jenny karierze. W tym samym czasie, Linda zaczęła prowadzić wiadomości rano na jednym z kanałów telewizyjnych.

W 2002 roku postanowił spróbować się jako reżyser jednego z występów w telewizji. Shaw nazwał sieć styl, a to wiązało się z obszaru piękności. Warto zauważyć, że również pracował jako reporter i prowadził wiele programów rozrywkowych.

W 2003 roku, Lopez i jego przyjaciel, Chris Booker pracował jako DJ w stacji radiowej, a pozostała korespondenta w kilku znanych projektów. Jednym z takich projektów był Entertainment Tonight.

W 2001 roku prezenter telewizyjny otrzymał nagrodę Emmy.

Linda Lopez – host TV z transferu kapitału z jej udziałem jest miłe i przyjemne do oglądania. Dziewczyna interesujące rozmowy, więc słuchać – przyjemność.