561 Shares 3362 views

Smartphone „Lenovo A319”: opinii właścicieli i ceny

Smartphone „Lenovo A319” opinii i cechy, które uważamy dziś odnosi się do segmentu budżetowego i jest wyposażony w 4-calowy rozmiar ekranu. Według producenta, urządzenie jest zaprojektowane dla prawdziwych miłośników muzyki. Urządzenie posiada wsparcie dla technologii Dolby Digital Plus i zakończyć dostarczonych słuchawek. Jeśli zwrócić uwagę na opinię z właścicieli tych „Lenovo A319” odpowiedzi wskazują, że zestaw słuchawkowy jest całkiem przyzwoita jakość. Musimy przyznać, że jeśli nie używać słuchawek, jakość dźwięku będzie gorzej. Zewnętrznie smartphone „Lenovo A319” wygląda bardzo atrakcyjne, ale to nazywa wybitne cechy nie zostanie uzyskana. Ale nie zapominaj, że model jest wciąż budżet. Budować jakość jest całkiem przyzwoity, urządzenie obsługuje dwie karty SIM i 3G. Ale to aplikacje intensywnie korzystające z zasobów (zwłaszcza gry) na nim nie są bardzo dobre działanie tu raczej słaby sprzęt. Istnieje również wadą jest wystarczająco szybkiego rozładowania akumulatora, a aparat nie jest AF, co znacznie komplikuje proces fotografowania. jakości wyświetlacz odpowiada segmencie budżetowym. Teraz można znaleźć oferty od konkurencji na rynku w tej samej wartości, ale mają przyzwoite osiągi.


Waga i wymiary urządzenia

Jak wspomniano powyżej, na wyświetlaczu na „Lenovo A319” 4-cala. W obecnej sytuacji smartfon wygląda dość małe. Modele budżetu producenta może rzadko oferują ładny design, ale „Lenovo A319” nie był wyjątkiem od tej reguły. Urządzenie ma grubość 10,5 mm, a panel przedni wygląda bardzo atrakcyjne. Wymiary urządzenia – 123,5 / 63,8 / 10,5 mm. Jego masa wynosi 130 g, i był nieco cięższe niż jego konkurentów. Plastikowy korpus jest tanie, ale dobra jakość wykonania. Pokrywa jest łatwo usunąć, w przeciwieństwie do niektórych innych modeli tego samego producenta. Urządzenie dostępne jest w trzech kolorach: czarnym, czerwonym i białym.

pokaz

rozdzielczość wyświetlacza 800×480 pikseli, a tym samym gęstość 233 punktów na cal. Smartphone „Lenovo A319” (opinie użytkowników potwierdzają to) nie jest najbardziej dokładny obraz. Od rodzaju producenta matrycy milczącym, ale sądząc po zdjęciu, jest prawdopodobne, TN-technologia. W rzeczywistości, jeśli użył wysokiej jakości IPS, firma musiałaby zdecydowanie powiedział. Poziom jasności wyświetlacza jest dość niski i wynosi 252 cd / m 2. Ponadto, nie dają wrażenie kąty i ustawienia. Słońce aby zapoznać się z informacjami na ekranie jest wystarczająco trudne, ale w ciemności można łatwo odczytać test. Urządzenie jest wyposażone w czujnik światła, automatyczny system regulacji jasności radzi sobie ze swoim zadaniem, jednak regulacja odbywa się z lekkim opóźnieniem. Ogólnie rzecz biorąc, jakość wyświetlacza jest zgodny z kosztem urządzenia, ale teraz można znaleźć modele innych producentów z IPS matrycy, za te same pieniądze. Warto również zauważyć, że czasami ekran dotykowy może nie działać prawidłowo.

badanie

Teraz instalacja dwóch kamer stała się swego rodzaju standardem. A319 nie jest wyjątkiem. Przednia kamera posiada 2 MB i tył – 5 MP. Ponownie, należy zwrócić uwagę na to, że właściciele mówią „Lenovo A319”, swoje reakcje często jako główny punkt na brak brak autofokusa. Gdyby była tu kamera dla jego przedziale cenowym byłby dobry. Maksymalna rozdzielczość zdjęć jest 2560h1920, posiada funkcję HDR, ciągłe strzelanie i zdolność do robienia zdjęć z pojawieniem się w uśmiechach ramy. Uzyskane obrazy jest prawie dobrze. brakuje im wyrazistości i sprawiać wrażenie, że oni po prostu rozciągnąć do właściwego rozmiaru. Tylna kamera jest zdolny do przechwytywania wideo w jakości HD. W wyższej rozdzielczości nie mogą być stosowane z powodu braku mocy procesora. Dość dobrze podczas nagrywania wideo i fotografii okazała się być z przodu i 2-megapikselowy aparat fotograficzny. rozdzielczości zdjęcia 1500h1200 i nagrań wideo w formacie 3GP (640×480 pikseli). Znowu chcą żal za brak autofokusa. Jeśli jakieś wrażenia w aparacie może być znacznie lepiej.

Praca z dokumentami tekstowymi

A319 posiada standardową klawiaturę z „Google”, co jest całkiem normalne dla maszyny budżetu. Warto zauważyć, że klawisze są wygodne, jeden przycisk służy do przełączania języka wprowadzania, możliwe jest, aby używać podczas wpisywania gesty. Ale język rosyjski smartfon słownik wyraźnie małe. To potwierdzić, a ludzie, którzy są już korzystać z telefonu „Lenovo A319”, ich odpowiedzi wynika, że często, gdy błąd w zestawie klawiatura nie jest w stanie dokonać niezbędnych zmian. Również negatywnie na pracy z tekstami wpływa na mały rozmiar ekranu.

połączenie z Internetem

Spółki własna przeglądarka na urządzeniu nie jest dostępny, ale odpowiednie oprogramowanie jest zainstalowane na „Google” i „Yandex”. Program jest dość łatwe, a każdy można dostosować do swoich potrzeb. Tryb czytania nie jest dostępny, ale tryb „Yandex Browser” ma „Turbo”, przyspiesza ładowanie stron internetowych, „Google Chrome” można przenieść zakładki z wersji dla komputerów.

Media i interfejsy

Urządzenie obsługuje zestaw standardowych interfejsów, jak i 3G. Wszystkie z nich wykazały się w studni, z wyjątkiem GPS, który nie chciał być włączone. Przyciski i złącza znajdują się w standardowych lokalizacjach. A319 ma poparcie prawie wszystkich popularnych kodeków i formatów. Odtwarzacz wideo można odtwarzać nawet Full HD. Wśród słabych stron „Lenovo A319”, przeglądy właścicieli wspomniano światła unoszące się obraz. Wina słabe „napełnianie”. Jedyną wadą wbudowanego odtwarzacza jest brak opcji. To pozwala na pętli na odtwarzanie wideo. Audio Player nie jest w stanie znaleźć swoje własne wpisy w formacie FLAC, ale jeśli uruchomić ścieżkę przez menedżera plików, a następnie zostanie on odtworzony. Musimy przyznać, że jest to bardzo niewygodne. Smartphone „lenovo A319” wyposażony jest w akumulator litowo-jonowy, którego pojemność wynosi 1500 mAh. Jest to bardzo mało, ponieważ urządzenie może pracować z dwoma kartami SIM. Zostało to potwierdzone podczas odtwarzania wideo w formacie HD. Baterie wystarczającej przez trzy godziny przy maksymalnej jasności. Musimy przyznać, że wynik jest bardzo zły. Większość konkurentów w tej dziedzinie wygląda o wiele bardziej interesujące. Gdy bateria wystarcza na 10 godzin odtwarzacz audio, który jest również niewystarczająca. W standardowym trybie pracy, efekt był normalny – 36 godzin. W ogóle, z smartphone niejednoznacznej wrażenie, jakie pozostawił. Obecnie istnieje na rynku konkurują modele, które przekraczają A319, na przykład, Nokia X2 Dual SIM lub EXPLAY Tornado. Końcowy akcent – koszt. Podczas tego telefonu są zapłacić 4000 rubli. Tutaj zbadaliśmy kluczowych aspektów smartphone „Lenovo A319” (cena, opinie, specyfikacja) i omówić je ze sobą.