202 Shares 8158 views

LCD „Amber” (Woroneż): apartamenty w kompleksie mieszkaniowym

Aby wybrać odpowiednie mieszkanie staje się coraz bardziej złożona: ceny rosną w sposób niekontrolowany, czasami nieproporcjonalne dochód; potrzeb rodziny za może ulec zmianie. Musimy wziąć pod uwagę ogromną ilość czynników okolicznościowe (np infrastruktury, transportu, poprawy terytorium). Równie ważne jest, aby wziąć pod uwagę także renomę producenta zaufać mu swoich pieniędzy bez strachu. Aby to zrobić, trzeba dowiedzieć się jak najwięcej i dewelopera jako całości, a także o projekcie jesteś zainteresowany w szczególności. Przy tym celu, ten artykuł został napisany, a mianowicie: aby pomóc stworzyć obraz nowo wybudowanym kompleksie mieszkaniowym „Amber” i dostarczyć wszystkich niezbędnych informacji do podejmowania decyzji.


O dewelopera

Pierwsze pytanie, które wynika z potencjalnych nabywców, gdy słyszą o LCD „Amber” (Woroneż): kto deweloperem? OOO Woroneż "Torch". Firma szybko rośnie i spełnić oczekiwania swoich klientów. Deweloper zajmuje się wszelkiego rodzaju prac, od projektowania budynków mieszkalnych, ich bezpośrednią budowę, jak również okres usług posprzedażnych. W ten sposób firma „Torch” można uznać za przedsiębiorstwo w pełnym cyklu.

Domy wykonane są estetycznie i twórczo. Celem firmy jest pragnienie, aby pokazać świeże spojrzenie na znajome tradycji architektonicznych.

Oglądane deweloper ciężko pracuje, aby przejść do spełnienia swoich klientów, aby spełnić wszystkie swoje potrzeby, pragnienia i wymagania odnoszące się do układów mieszkań, materiałów, wykończenia, terminów realizacji określonego rodzaju pracy. Wszyscy pracownicy firmy – prawdziwych profesjonalistów w swojej dziedzinie. To sprawia, że można ściśle kontrolować każdy z etapów projektu.

Między innymi firma używa tylko swoich własnych zasobów, wykonuje wszystkie zadania związane nie tylko z budową budynków, ale także z sekcji osiągnięciem.

Ponadto, deweloper oferuje nieruchomości w najbardziej atrakcyjnych cenach, co pozwala inwestorom nieruchomości płacić pożyczki szybciej. Firma współpracuje z wieloma instytucjami finansowymi. Wśród nich: „Gazprombank” Sbierbank „VTB 24” i „Rosselkhozbank”.

Dziś państwo aktywnie wspiera rodziny, którzy zostali zmuszeni do vzya kredytu na zakup nieruchomości. Teraz gwarantowane oprocentowanie tego rodzaju kredytów nie przekraczającej dziesięć procent rocznie.

O projekcie

Pierwszą rzeczą, że zainteresowani potencjalni współinwestorzy kompleksu mieszkalnego „Amber” (Woroneż): Ile domów będzie? Przewidywane trzy budynki, które będą w sumie dziesięć tysięcy mieszkań. Cały budynek jest ogrzewany centralnego ogrzewania. jednopoziomowy parking podziemny, który może pomieścić około sto trzydzieści osiem samochodów został zbudowany. znajduje się również parking dla gości. Ściany są zbudowane przy użyciu cegły i gazobetonowe. Stosowany jest monolityczny technologii tworzenia ramki. Wysokość budynków będzie od piętnastu do osiemnastu piętrach. Minimalna cena za metr kwadratowy nieruchomości wynosi czterdzieści cztery tysiące dziewięćset czterdzieści dziewięć rubli (rzeczywisty koszt).

Położony uważane kompleks mieszkalny na adres: Ulica Race, dom 223/4; st Dywizja Piechoty, budynek 45.

Dom jest w końcowej fazie budowy. Pierwszy etap został ukończony i oddany do użytku w pierwszym kwartale ubiegłego roku, a w drugim etapie – w czwartym kwartale. W trzecim etapie jest jeszcze w budowie. Zostanie ona zakończona do końca tego roku.

Z centrum miasta budynku – pięć kilometrów. wymiana transport w obszarze szybko i bez większych trudności, aby dostać się do każdego miejsca w mieście.

Eksperci twierdzą, że sytuacja środowiskowa jest dobra lokalizacja, ma wszystko, czego potrzeba do przyjemnego i wygodnego życia. W pobliżu położone, las, park leśny i mały kwadrat.

Jest możliwe, aby kupić mieszkanie, co czyniło wykończenie Predchistovaya. To pozwoli na całkowite rozliczenie ich własnych domach do gustu. Założona doskonały, wysokiej jakości okien metalowe triple-szybowe brązowy odcień, który również pełnienia funkcji oszczędzania energii. Jest to znaczący Plus LCD „Amber” (Woroneż). Układ apartamentu jest zróżnicowana, co pozwala wybrać odpowiednią opcję dla Ciebie.

Każdy apartament wyposażony jest w wysokiej jakości drzwi wejściowe wykonane z wytrzymałego metalu, co skutecznie zapewnienia własnego bezpieczeństwa. zainstalowano również wideo-domofon, w pełni przygotowany do korzystania z systemu grzewczego przez wiązki przewodów. Można kupić studio, jedno- lub dwu-pokojowe mieszkania o powierzchni od dwudziestu dwóch do dziewięćdziesięciu metrów kwadratowych.

Zakup nieruchomości w kompleksie mieszkaniowym, można skorzystać z kredytu hipotecznego lub ratę. Dowiedz się dokładne dane i może uzyskać niezbędną pomoc do biura sprzedaży LCD.

LCD „Amber” (Woroneż) Recenzje lokatorów

Odpowiedź na tym kompleksie mieszkaniowym są całkiem różne od siebie. Jest to głównie ze względu na fakt, że różni ludzie cenią różne w ich obudowie. Na przykład, szczęśliwi byli ci, dla których ważne jest obecność dobrze zaaranżowanej przestrzeni. Cieszę plan przedstawiony, który pokazuje tereny sportowe z pokryciem gumowym, otoczonej wysokimi siatkami, piaskownicy, ścieżek spacerowych, placów zabaw, rekreacji. Będzie ładne i wygodne w zagrodzie.

Również dostępne na wyświetlaczu „Amber” Opinie specjalnie izolowane okna doskonałej jakości. Dzięki temu można skutecznie zatrzymać ciepło w domu. Ogrzewanie – również ważnym punktem dla lokatorów LCD „Amber”. Opinie donoszą, że mieszkanie jest gorąca, a nawet trzeba przykręcić zawór na kaloryferze.

I podczas gdy pełna populacja będzie rozpocząć nie wcześniej niż pod koniec roku, pozytywne rezultaty są już widoczne.

negatywne opinie

Jednak nie wszystko, co wielkie w LCD „Amber” (Woroneż). Recenzje akcjonariuszy jest ogólne zaburzenia opóźnień budowlanych, które miały miejsce w ciągu całego okresu pracy. Niezadowolony i słaba izolacja hałasu, a także fakt, że ten problem, najwyraźniej, klienci będą musieli zdecydować. Niektórzy ludzie uważają, że windy są zbyt wąskie dla domu z tak wielu mieszkańców.

A reszta, jak wygląda życie w kompleksie mieszkaniowym „Amber” w Woroneżu, to lepiej, aby zobaczyć na własne oczy. Dobrze zobaczyć kilka gotowych mieszkań przed podjęciem decyzji o zakupie nieruchomości.

postęp budowy

To miała zostać zakończona do końca trzeciego kwartału 2016 roku budowa LCD „Amber” (Woroneż). Mieszkania miały zostać dostarczone pod koniec ubiegłego roku. Jednak w tej chwili okres budowy i oddania do domu przeniesiony. Teraz został powołany do czwartego kwartału 2017 roku.

mieszkanie

Kompleks jest rzutowany dziewięćset siedemdziesiąt mieszkań. Spośród nich dwieście siedemdziesiąt osiem studia, czterysta dwadzieścia cztery jednopokojowe, dwupokojowe i dwieście szesnaście apartamenty pięćdziesiąt dwa-sypialni.

Ich cena zależy od pola powierzchni każdego pomieszczenia. Tak więc, obszar studio waha się od dwudziestu jeden i pół do trzydziestu jeden metrów (i kosztów rozpoczyna się osiemset dwa tysiące dwieście dwadzieścia dziewięć rubli), powierzchnia mieszkania jednopokojowe – od trzydziestu czterech i pół metra do czterdziestu pięciu metrów (a koszt – ze sto milionów osiemdziesiąt siedem tysięcy dwieście dziewięćdziesiąt osiem rubli), powierzchnia apartamentów z jedną sypialnią – od sześćdziesięciu dwóch do sześćdziesięciu siedmiu metrów kwadratowych (a cena – od dwóch milionów trzysta tysięcy czterysta trzynaście i sześć rubli), The trehk obszar mnatnoy – od czterdziestu sześciu i pół do dziewięćdziesiąt jeden i pół metra kwadratowego (i zaczyna cena od jeden milion siedemset czterdzieści jeden tysięcy siedemset siedemdziesiąt rubli).

układy

Obszar dystrybucji w apartamentach jest ergonomiczna. Jako zawiadomienie kompleksu mieszkalnego „Amber” (Woroneż) Opinie całej dostępnej powierzchni użytkowej jest wykorzystywana w jak największym stopniu jest pomocny. Prawie wszystkie pokoje są oddzielne, co pozwala na prywatność i relaksujący wypoczynek lub pracy.

Materiały i wykończenie

Jakie materiały zostały użyte do budowy kompleksu mieszkalnego „Amber” (Woroneż)? Bloki gazobetonu, cegły ceramiczne okładziny i monolityczne struktury są stosowane.

Budynki są wynajmowane z szorstkości. Co zostało wyprodukowane? Zainstalowane drzwi metalowe, wykonane wykończenia jastrychu, przeprowadziła pełną dystrybucję wewnątrz zarówno energii elektrycznej i niskim prądem, a także nowoczesny system sprzęt jakościowo otynkowane ściany.

lokalizacja

Jest to wygodne, aby dostać się do kompleksu mieszkalnego „Amber”? Woroneż – miasto z doskonałymi połączeniami komunikacyjnymi. Oglądane kompleks mieszkalny znajduje się zaledwie dziesięć minut spacerem od dworca autobusowego, z Moskiewski Prospekt. Niezwykle komfortowe zakwaterowanie kwartału pozwala na wybór tras alternatywnych, unikając, korkach i oszczędzając cenny czas. W sumie dwieście pięćdziesiąt i trzysta metrów są dwa przystanki transportu publicznego, a mianowicie: stop „Ava” i przestać „City Dairy roślina”, odpowiednio.

Aby dostać się do kompleksu mieszkaniowego, można stosować następujące środki transportu publicznego: autobusem pod 3B liczb, 108A lub 105, a liczba autobus 19 lub 67A. Wszyscy idą dość często (w odstępach co pięć do dziesięciu minut). Do centrum miasta będą mieli do pokonania w sumie siedem i ćwierć kilometra. A do obejścia obwodowego – tylko osiem metrów.

infrastruktura

Czy tam jest wszystko, czego potrzeba blisko kompleksu mieszkalnego „Amber”? Woroneż inna infrastruktura. W pobliżu znajdują się ważne obiekty socjalne, takie jak kliniki dentystycznej, gimnazjum, przedszkola i przychodni dla dzieci.

W obszarze, gdzie kompleks mieszkalny „Amber”, Woroneż aktywnie zbudowany. W pobliżu znajdują się również sklepy, kluby fitness, salony kosmetyczne i inne placówki.

wynik

LCD „Amber” może być dom, w którym twoja rodzina w końcu znajdzie spokój i komfort. Wysokiej jakości materiały uczyni dom piękny i niezawodny. Dobrze utrzymany dom terytorium zapewni możliwości rekreacji na świeżym powietrzu. Niezawodne drzwi wejściowe, obecność wideodomofonów pozwoli Ci poczuć się jak w domu, w warunkach pełnego bezpieczeństwa.

Spędzać czas studiując szczegóły dewelopera i projektu. Pozwoli to zaoszczędzić od niepotrzebnych strat, a także od niepotrzebnych emocji. Dokonać właściwego wyboru!