677 Shares 5486 views

Wyrównanie zębów bez szelek

Nie wszyscy ludzie są równe naturę na piękne zęby i olśniewający uśmiech. Ale do tej pory stomatologia jest w stanie poprawić wiele problemów, w tym zgryz i innych widocznych wad. Aby rozwiązać ten problem, są bardziej subtelne sposoby skutecznego dostosowania zębów, oprócz dobrze znanych nawiasach.


Nie chcesz nosić systemu nośnego usta, co psuje widok jego niezręczności? Pomoc może dotrzeć do innych urządzeń, w zależności od wieku istniejących problemów i torebce. Niektóre gatunki mogą być stosowane w celu zwiększenia efektu osiągniętego przez zastosowanie szelek, inni – zamiast nich.

ochraniacze

Wyrównanie zębów bez użycia ochraniacze korekcyjnych pozwala na prawidłowe małe odchylenia w uzębieniu, a także ustalić wynik po leczeniu z szelkami. Ortodontyczne kappa jest przezroczysty kapsel, który pasuje na zębach i jest przymocowany do nich po dokładnej regulacji projektowania komputerowego. Są one znane w stomatologii od ponad 30 lat. Nowoczesne korekcyjnych utworzone przez konkretnych ludzi, ze względu na strukturę ich szczęk i uzębienia. Problemy do rozwiązania ortodontycznych korekcyjnych: lekkie stłoczenie zębów; skurcz lub rozszerzanie łuków zębowych; niewielki ruch (obrót) zębów.

Najbardziej popularna amerykańska firma Align Technology kappa – Invisalign (Invisalign). Mają wysoką jakość estetyczną, łatwy w obsłudze i wygodny. Dentystyczne tace Ortho Snap przyciągają niskie koszty. Gdy stosuje się te urządzenia muszą spełniać ścisłe sekwencji leczenia.

licówki

wyrównanie zębów bez szelek dla dorosłych jest to możliwe za pomocą licówek. Są one doskonałą alternatywą dla szelkami. Te płyty ceramiczne, które są przyklejone do przodu zębów, zęby przywracana rozdrobnione bielonej (w przypadku innych sposobów leczenia impotencji) prawidłowy wygląd lekko zakrzywione zęby rozciągają się zbyt krótkie zęby i ukryć luki pomiędzy nimi. Korekta drobnych wad, z pomocą licówek jest znacznie tańsze i mniej czasochłonne w porównaniu do innych metod.

Wyrównanie zębów bez nawiasów – Luminar  

Korzystanie Luminar pozwala wyprostować zęby na kilka wizyt u dentysty ortodonty. Luminar jak licówki, ale są mocne, białe, niezawodne i bardziej subtelne. Przyklejone na przedniej powierzchni zęba ze specjalnym klejem, urządzenia te eliminują wszystkich widocznych wad i dać klientowi olśniewający uśmiech Hollywood. Ich koszt jest niewielki, a uderzający efekt estetyczny.

Uchwyty Alignment bez zębów u dzieci następuje poprzez rozciąganie i zderzaki wargowe płyt.

zgryz ludzka powstaje we wczesnym dzieciństwie. To może zależeć od tego, co spożywa dziecko, czy on nie ssać palec, nie oddycha prawidłowo. Aby wyeliminować złe nawyki dzieci są różne urządzenia. Jak wyrównać zęby aparatów ortodontycznych, poprosisz specjalistów. Na przykład wargowe zderzaki przeznaczone do ochrony zębów przed nadmiernym ciśnieniem mięśniowej policzków i warg, aby znormalizować oddychanie i połykanie, w celu zmniejszenia aktywności mięśni podbródka pracy wydłużenia łuku zębowego. Wargowe zderzaki umieszczone wzdłuż uzębienia w postaci metalowego łuku, tworząc prześwit dla zębów. Stosuje się je do wieku 5 lat.

Równie skuteczny płyta rozciąganie – struktura, aby pomóc we wczesnym etapie, aby dostosować dziecko gryzie. Mają one wpływ na zęby, powodując ich przyjąć właściwą pozycję. Rozciąganie płyty wykorzystywane do rozszerzenia lub zwężenie górnej szczęki i zapobiegania jej odkształcaniu, aby poprawić niektóre z zakrzywionymi zębami.

W zależności od problemów występujących u pacjenta, lekarz zaproponuje inne sposoby ich rozwiązania, za pomocą różnych urządzeń. W każdym razie, jeśli wybrać dowolną metodę korygowania kęs, należy słuchać opinii właściwego ortodonty. Tylko profesjonalny jest w stanie wybrać najlepszą opcję leczenia.