724 Shares 2510 views

Wizy do Finlandii – można dostać niezależnie obywateli rosyjskich

Aby przejść do Finlandii, obywatele rosyjscy muszą wiedzieć, jak zdobyć wizy do Finlandii sam. To wystarczy, aby dowiedzieć się, jakie dokumenty są wymagane do jej uzyskania. Finlandia znajduje się na terytorium strefy Schengen, tak aby odwiedzić ten kraj będzie zobowiązany do wydania wizy Schengen. Co to jest wiza Schengen? Wiza ta uprawnia do pobytu na obszarze nie większym niż trzy miesiące.


Wizy do Finlandii sam: niezbędne dokumenty

Przygotować dokumenty dla fińskich wiz powinny przejść, ale nie wcześniej niż trzy miesiące przed datą planowanej podróży. Potrzebne będą następujące dokumenty:

  • paszport;
  • Wypełniony formularz zgłoszeniowy podpisany przez wnioskodawcę;
  • zdjęcie kolor;
  • zaproszenie, podając pełną nazwę tego, który zaprasza i kto jest zaproszony;
  • Potwierdzenie rezerwacji pokoju hotelowego lub biuro podróży kupon;
  • Wewnętrzny arkusz;
  • polisa zaprojektowana przez cały okres podróży obowiązujących w strefie Schengen;

Wizy do Finlandii sam: Charakterystyka projektu

Złóż wizytę w centrum wizowym, można na stronie internetowej jesteś w Internecie. Po złożeniu wszystkich wymaganych dokumentów będziesz zadowolony z projektu. Z reguły ta procedura trwa od 6 do 9 dni. Ale to jest nieprawdziwe, jak to możliwe, ponieważ nie zawsze jest możliwe, aby otrzymać wizę do określonej daty w formularzu. Jeśli wiza jest pilnie potrzebne, a następnie trzeba będzie wykazać w dokumentach, że rzeczywiście istnieje pilna potrzeba na wyjazd do Finlandii. Pilna wiza wydawana jest na trzy dni i kosztuje dwa razy więcej niż zwykle. Visa w normalny sposób będzie kosztować 35 euro, pilne luz – 70 euro.

Wizy do Finlandii sam: Rodzaje

Istnieją trzy rodzaje wiz, z których każdy jest wykonane zgodnie z warunkami i celami wizyty. Jeżeli czas trwania podróży jest nie dłuższy niż trzy miesiące wiza jednorazowego wjazdu wydawane. Finlandia może odwiedzić raz na wizy i pobytu w kraju do trzech miesięcy, zgodnie z warunkami określonymi w tym dokumencie. Jeżeli Finlandia jest wykorzystywany jako pośredni punkt dla wjazdu do kraju trzeciego, musi zostać wydane wizy tranzytowej. W tym kraju można mieć maksymalnie pięć dni. Jeśli trzeba pracować regularnie odwiedzić Finlandia, zmieścić wizy wielokrotnego wjazdu, uprawniających do odwiedzenia kraju często.

Wizy do Finlandii na własną rękę: doświadczonych turystów wskazówki

Jak wiecie, władze fińskie są bardzo sympatyczny Rosjanom, którzy podróżują do Finlandia jest, i nie używać kraj jako post pomostowego do innych krajów europejskich. W przypadku otrzymania wizy fińską, należy przestrzegać podstawowych zasad kraju – spędzają większość podróży do Finlandii i zostały udokumentowane. Dowodem na to są znaczki fińskie przejścia graniczne i hotele konta, na którym pozostawali w Finlandii. W przypadku złamania tej zasady, to jest prawdopodobne, przeciw Finowie mają kary, a następnym razem wizy, zostanie odrzucona.