689 Shares 3272 views

Delicious przepis na rolce gąbki

Na świecie nie ma wielu deserów, które są szybkie i łatwe w przygotowaniu i podawać do stołu dość wstydu. Gdy goście są w każdej chwili w drzwiach, i traktować je nic, warto pamiętać, bułki przepis herbatniki. To zajmuje minimum czasu na przygotowanie, a wynik zaskoczy wszystkich obecnych na stole. Dla wymagałoby 3 jajka, kubek cukru pół cyny mleka skondensowanego, trochę wanilii i sól 6 łyżek mąki i proszek do pieczenia dla testu. Po pierwsze trzeba mieć dobrą wstrząsać aż wszystkie składniki z wyjątkiem mąki i proszek do pieczenia. Te składniki są mieszane razem i dodawane do otrzymanej masy. mieszacz ciasta bitą ponownie. W tym czasie, piekarnik nagrzewa się do 180 stopni. Umieścić na pergaminie do pieczenia, a otrzymany Ciasto wylewa się na niego. Należy umieścić w piekarniku piec przez 15 – 20 minut. Otrzymana warstwa puszystego kremu trzeba szybko i zwinięte w rulon. Ten przepis herbatniki rolka pozwala na tworzenie przewiewne, miękkie i pyszne desery.


Powinniśmy również powiedzieć o śmietaną. Ponieważ jest ono stosowane bezpośrednio na gorącym cieście, to lepiej zrobić twaróg – krem. Będziesz potrzebował 300 g twarogu, szklanka śmietany wysokiej zawartości tłuszczu, 4 łyżki cukru i owoców do wyboru. Wszystkie składniki trzeba wstrząsnąć za pomocą miksera. Bardzo smaczny ser otrzymany krem i banany lub truskawki. Jeśli puch ciasto z bitą śmietaną, mogą zwijać lub tylko pojawią się z powodu temperatury lamelki. Również odpowiednie jako kremu gotowano mleko skondensowane, dżem, śmietany i cukru. Najlepiej, gdy warstwa struktura powinna być grube.

Kolejny przepis rolki gąbka, która jest nieco łatwiejsze pierwszy, ale nie mniej smaczne. Aby utworzyć będzie potrzebował 5 jaj, filiżanka cukru, 5 łyżek bardzo ciepłej wody, filiżankę mąki i proszek do pieczenia. Wszystkie elementy niezbędne do wymieszać i bić z mieszadłem. Podobnie jak w poprzednich rolkach przepis herbatników, ciasto musi być umieszczone na przygotowanym pergaminie, a następnie wysłać je w piekarniku. w tym temperatura powinna wynosić około 200 ° C i pieczenia czas około 15 minut. Jeśli przesadzić ciasto w piekarniku, to okaże się trudne lub spali, więc trzeba stale monitorować jego pieczenia. Gotowe ciasto być delikatny złoty kolor.

Przygotowanie samej rolki gąbka nie jest trudne, ale wymaga szybkiego gospodyni wykonać kilka zadań. Tak więc, aby zaoszczędzić czas, należy wcześniej przygotować śmietanę. To musi być absolutnie gotowy do końca rolki pieczenia. Jeśli nie jest gotowy do użycia ciasto, aż będzie gorąca, rolka nie będzie działać. Ze względu na dużą powierzchnię, herbatniki szybko daje wilgoć i staje się sztywny. Dlatego najtrudniejsza w jego przygotowanie natychmiast po pieca i umieścić krem bardzo szybko zwinięte w rulon. Można użyć specjalnych rękawic, ponieważ ciasto będzie zbyt gorąco.

Doskonały krem takich cukierek zostanie bitej śmietany, w którym środek zagęszczający jest dodawać w ubijania oraz elementy marmolady, czekoladę, orzechy, suszonych owoców lub nasion. W zasadzie, wypełnienie może być cokolwiek chcesz. Jest to całkowicie zależne od wyobraźni gospodyni i preferencji smakowych swoich gości.

Ozdobić rolkę ciastek z kremem, można użyć rozpuszczoną czekoladę w kąpieli wodnej lub ubitych białek. Nadaje się również do zdobienia deser ze świeżych jagód i liści mięty. Gotować naprawdę nie jest trudne. Najtrudniej – polega na wprowadzeniu gorącej ciasto w rolki. Niewątpliwą zaletą jest fakt, że zajmuje minimum czasu gotowania i energii. Ta uczta będzie główną ozdobą każdego stołu. Bon appetit!