89 Shares 5014 views

Lara Chaklin: Biografia, kariera, życie osobiste

Rosyjski Film wielu znanych i utalentowanych aktorów i aktorek. Jednym z nich jest Lara Chaklin.

biografia

Larisa Anastazevna Shatilo urodził się w roku 1972. W dniu 18 sierpnia ukraińskiego miasta Smela, czerkaskim. W tej chwili, aktorka była 45 lat. Wiele osób uważa, że Chaklin – to pseudonim. W rzeczywistości, Larissa wziął do pseudonimem ojca i dziadka.

Jako dziecko, dziewczynka została w pełni rozwinięte dziecko. Interesuje się jazdy konnej, szermierki, akrobatyka, pływanie, a nawet wtedy marzył o karierze aktorki.

Po ukończeniu szkoły średniej, Lara Chaklin pracował w studiu Kijów nazwany asystent reżysera Aleksandra Petrovicha Dovzhenko użytkownika. Spróbuj swoich sił w filmie, a tym samym zrealizować swoje marzenie, Larissa przekonać aktorów na planie.

W 1997 roku ukończył Lara Rosyjskiej Akademii Sztuki Teatralnej, a także warsztaty Borodin. W tym czasie program w ramach wymiany studenckiej, w którym udział wzięło i Lara Chaklin został aktywowany. Biografia dziewczyna od prawie całkowicie połączony z teatru i kina.

Larissa odwiedził praktykę w Polsce, a po GITISa pojawił się na scenie teatru w Rosji. Później udał się do pracy w teatrze „Aparté”. Po pracy tam przez trzy lata, wyjechał, aby kontynuować karierę w Centralnym Teatrze armii rosyjskiej. W tej chwili pracuje w Fizylierzy-teatru.

kariera

W filmie Lara Chaklin aktorską rozpoczął w 2001 roku. Jej debiutancki film jest uważany za „101 km”. Pierwszą główną rolę aktorka otrzymała w 2006 roku w serii „The Zone”. Nie grała lekarza Marina. Pomiędzy tymi dwoma obrazami miał małe role w serialu „Dwóch Fates”, „adwokat”, „Sachalin Wife” i inne.

Po głównej roli w „Strefa” Larisa otrzymał ofertę pracy w znanej rosyjskiego serialu „tajemnicy lekarskiej”, „Atlantis”, „czerwony” i „Champion”. W 2009 roku Lara Chaklin grał rolę psychologa Margarita Siergiejewno przynajmniej w słynnym serialu „kadetów Kremla”.

Jednym z ostatnich dzieł aktorki stała film o melodramat "Serca Maryi" (2011) oraz krótkim filmem "The Art of Communication ze zwierząt i ludzi" (2013).

Cała filmografia od Larissa Anastazevny ma około dwadzieścia dzieł.

życie osobiste

Larisa jest żonaty i ma troje dzieci: dwie córki – Ruslan (rocznik 2002) i złoty (rocznik 2007), a także syn Timura (rocznik 2009). Mąż aktorki Vladimir nie jest połączony ze światem show-biznesu i jest zaangażowana w technologii komputerowej.

Być może ujrzymy tę wielką aktorkę częściej niż raz w popularnym serialu i filmów. Posiada dużą publiczność i niesamowity talent.