849 Shares 9136 views

Przywracanie ustawień fabrycznych Samsung Galaxy S3: sposoby i porady specjalistów

Nie ma takiego urządzenia, który byłby ubezpieczony przed różnymi awariami i oprogramowaniem. Powodem konieczności pełnego zresetowania urządzenia do ustawień fabrycznych może być kilka, a także faktycznie sposoby prowadzenia tej operacji.


Przyczyny

Im dłużej korzystasz z smartfona, tym bardziej prawdopodobne jest, że w niedalekiej przyszłości będzie trzeba przywrócić ustawienia fabryczne Samsung Galaxy S3. Jest to czas używania, który jest pierwszą przyczyną awarii planu programu. Jak to możliwe? Faktem jest, że podczas używania urządzenia zainstalowano wiele różnych programów i gier, a także aktualizacje dla nich. Dodaj wszystkie odebrane i wysłane wiadomości, połączenia, kontakty, zdjęcia i filmy. Nawet jeśli regularnie czyścisz urządzenie "śmieci", które pozostaje po pracy tych programów i usuń wszystkie pliki przenoszone na inne urządzenie, niektóre z nich nadal pozostają w pamięci urządzenia. Z biegiem czasu, wydajność smartfonu jest znacznie zmniejszona. Niezależnie i programowo, nie można usunąć wszystkiego, co jest zbędne.

Innym powodem spadku wydajności, częstych usterek, a nawet samoczynnego odłączenia może być niezgodność między różnymi wersjami zainstalowanych programów, a także pliki Samsung Galaxy S3 wbudowane w system. Weź pod uwagę, że system "Android" stale się poprawia, poprawia i zmienia. Niektóre aplikacje po prostu nie mogą już funkcjonować poprawnie, a w celu wyeliminowania tego konfliktu potrzebny jest kompletny reset.

Przygotowanie programu

Rozumie się, że przywrócenie ustawień fabrycznych Samsung Galaxy S3 – jest całkowite usunięcie wszystkich informacji o smartfonie. Po tej operacji Twoje urządzenie będzie tak samo, jak zostało pobrane z magazynu – puste. Z tego powodu konieczne jest wykonanie szeregu procedur umożliwiających przenoszenie lub kopiowanie wszystkich dostępnych kontaktów, zdjęć i innych, nie mniej ważnych plików. Gdzie? Istnieje kilka opcji:

  • Karta pamięci.
  • Komputer.
  • Konto Google.
  • "Dysk Google".

Przy okazji, nie zapomnij sprawdzić nazwy swojego konta w "Google", ponieważ zostanie również usunięta. Pamiętaj, że po zresetowaniu ustawień mini-mini Samsung Galaxy S3 na urządzeniu nie ma niczego i nie będzie można go odzyskać (z wyjątkiem wcześniejszego przeniesienia go z pamięci telefonu).

Trening fizyczny

Jeśli prace przygotowawcze są zakończone, a wszystkie niezbędne dane zostaną wyodrębnione, musisz się z nim porozumieć. Lepiej jest, że jest on naładowany co najmniej połowy, a karta pamięci jest usuwana. Będzie to ochrona przed nieprzewidzianymi problemami.

Prosty reset

Najbardziej podstawową opcją jest przywrócenie ustawień fabrycznych Samsung Galaxy S3. W tym celu w sekcji "Ustawienia" należy wprowadzić sekcję "Kopie zapasowe i zerowanie", w której w rzeczywistości przeprowadza się reset, jak widać na zdjęciu.

W zależności od systemu drugi element można znaleźć w "Opcje" lub "Ogólne zakładki". Ta prosta metoda jest odpowiednia, gdy decyzja o zresetowaniu nie była spowodowana poważną wadliwością, lecz jako profilaktyką lub eliminacją drobnych problemów systemowych.

Resetuj przez odzysk

Najpierw musisz zupełnie wyłączyć smartfon. Niektóre urządzenia, ze względu na silne nieprawidłowe działanie oprogramowania, wymagają radykalnych środków – zaciskając przez 10 sekund, a nawet całkowicie wyjąć baterię. Drugi jest najlepiej unikać.

Aby dostać się do odzyskiwania Samsung Galaxy S 3 ", możesz nacisnąć trzy klawisze – włącz, zwiększyć głośność i wrócić do domu. Gdy pojawi się logo firmy Samsung, wystarczy zwolnić przycisk zasilania. Reszta musi pozostać zacięta. W rezultacie pojawi się okno z serii napisów w języku angielskim i aby przywrócić fabryczne ustawienia Samsunga Galaxy S3 do końca, musisz najpierw wybrać "dane i pamięć podręczną" za pomocą klawiszy głośności. Aby wybrać, musisz nacisnąć klawisz zasilania, potwierdzić wybór własnym wyborem.

Po pewnym oczekiwaniu pojawi się nowe okno. Trzeba już wybrać "ponowne uruchomienie systemów nauki" i, jak poprzednio, za pomocą przycisku włączania, aby potwierdzić wybór.

W rezultacie smartfon "Samsung Galaxy C 3" zostanie włączony tak, jakbyś wyjął go ze sklepu, a teraz wystarczy go skonfigurować. Nie ma haseł, wiadomości SMS, ulubionych aplikacji i tak dalej.

Niezależnie od stopnia skomplikowania opisanych powyżej metod, proces resetowania smartfona do ustawień fabrycznych nie zajmuje dużo czasu.

Trudności

W niektórych przypadkach po użyciu przycisku resetowania problem nie rozwiązał problemu. Jeśli taki los spotka się z Twoim smartfonem, natychmiast przenieś go do centrum serwisowego, w którym specjaliści ze specjalnym wyposażeniem i programami uruchomią Twoje urządzenie i zresetuj je całkowicie.

Co więcej, całkowite zresetowanie nie zawsze zasadniczo rozwiązuje problem urządzenia. W ponad połowie przypadków możliwe jest prawidłowe działanie urządzenia tylko przez miganie telefonu. Znowu musisz zwrócić się do specjalistów. Pamiętaj, że samo naprawa może pogarszać sytuację, a Twoje urządzenie będzie niczym więcej niż tylko garstką metalu i plastiku, których miejsce znajduje się w kosza.