574 Shares 5286 views

Jak pokonać bukmachera? Wskazówki i Strategie

Wielu ludzi wierzy, że niemożliwe jest, aby pokonać bukmachera. Po tym wszystkim, jeśli zarabiają stóp pod wpływem siły każda, dlaczego bukmacherzy nie są w stanie upadłości i nadal działa? I dlaczego około 90% graczy są w czerwonym?


W rzeczywistości, wszystko jest proste. Na zakłady w bukmachera można dokonać, ale pragnienie, że niewiele. Aby rozpocząć, gracz będzie musiał uzyskać znaczną ilość wiedzy, ale także pokazać dyscypliny, pracowitość i zaradność. A potem będzie zysk. Problemem jest to, że większość graczy nie zrozumieć prostą prawdę: zanim zrobisz cokolwiek, musisz nauczyć się to robić, a dopiero potem działać. W związku z tym pytanie: „Czy to możliwe, aby pokonać bukmachera?” Odpowiedź jest oczywista – „Tak”. I w tym artykule pokażemy, jak to zrobić.

Składniki sukcesu

Zakłady profesjonalny opiera się na trzech filarach: pełne księgowych, właściwej analizy i zarządzania operacyjnego. Niestosowanie się do co najmniej jednego z nich poważnie zmniejszyć swoje szanse na wygraną w stabilnym tempie. Jeśli masz już doświadczenie w tej dziedzinie, to pewnie wiesz najczęściej playbook dzisiaj wygrał 200 rubli, dobrze, jutro traci 300 … Często gracze, którzy nie wiedzą, jak pokonać bukmachera, po prostu wyrzucić zakłady sportowe, nawet zastanawianie w tej sytuacji. Powód jest prosty: łamią jedną, a często wszystkie trzy podstawowe zasady licytacji. Należy rozumieć, że zgodność z każdym z czynników ma duże znaczenie, ponieważ wszystkie one są ze sobą powiązane.

Zarządzanie operacyjne czynnika utrzymuje stan i kontroluje dystrybucję gotówki. Nieważne, jak literat analiza, to zależy na sukcesie zakładów. Ale pełna księgowość – kryterium podsumowanie, podsumowując pracę dwóch pierwszych, a gra w ogóle. Istnieją sposoby na pokonanie bukmachera? Oczywiście, że tak. Tylko nie łamać trzy zasady powyżej.

kapitału na rozruch

Uzyskać kapitał startowy. Jest to konkretna kwota pieniężna, przeznaczone wyłącznie zakłady bukmacher. Pomyśl o swoim kapitale jako inwestycję długoterminową, które będą naliczane dywidendy w formie wygranych. Naczynie mogą być stosowane wyłącznie do zamierzonego celu. Trwonienie kapitału początkowego – wyraźnie nie jest najlepszym sposobem, w jaki sposób pokonać bukmachera. Strategie bukmacherskie można znaleźć poniżej. A jednak, być przygotowany psychicznie do podjęcia ryzyka.

Wybór strategii finansowej

Każdy sukces gracz, który wie, jak pokonać bukmachera, istnieje pewna strategia. Ale są ogólne kryteria, które powinny być przestrzegane.

1. Strategia nie musi być nadmierna agresja. Że nie jest zwiększenie szybkości, jeśli utracone. Najlepiej jest zrobić to stałą kwotę lub pewien procent ustalony przez bank.

2. strategia może być obecny elementu analizy, gdy szybkość przy obliczaniu wielkości procentowego prawdopodobieństwa wygranej.

3. Nie używaj Dogonów i inne strategie poparte niczym. Są one przeznaczone dla początkujących i leniwych, którzy nie mają chęci do zrobienia analizy.

Kierować się tymi zasadami przy wyborze własnej strategii finansowej. Może być stosowany w razie potrzeby wielokrotnego. Tylko w tym przypadku nie zapomnij mieć strategię dla każdego indywidualnego kapitału początkowego.

przepis na sukces

Jak to miało wyglądać przepis na sukces, który będzie można nauczyć się pokonać bukmachera? Jest to dość prosta: Analityka + Statystyki + Intuicja = prognoza.

Analiza zdarzeń – jest najważniejszym czynnikiem. To bezpośrednio wpływa na dokładność prognozy. Analizując wydarzenia w grze trzeba rozważyć wszystkie możliwe czynniki, które mogą mieć wpływ na wynik.

Statystyki są wykorzystywane nie tylko graczy, ale także bukmacherów na wykazując współczynniki wydarzenia. Analiza statystyczna pozwoli lepiej ocenić rzeczywistą równowagę graczami elektroenergetycznych i zespołów. Nie ma potrzeby, aby zagłębić się w nim wiele. Najcenniejsze statystyki ostatnich 3-4 gier.

Wszystkie profesjonalne gracza mają doskonałą intuicję. Mogą przejrzeć linię i natychmiast przewidzieć wyniku zdarzeń. Słuchać swojego wewnętrznego głosu. Ale słuchaj, zamiast ślepo posłuszni.

Przechowywać rachunkowości

Inwestując swoje pieniądze, zawsze należy planować ilość inwestycji i obliczenia kwoty zysku. Zakres zakładów sportowych nie jest wyjątkiem. Zawsze utrzymać stopy rachunkowych. Po pierwsze, byłoby to pozwalają obiektywnie ocenić obecną sytuację. Po drugie, nie można uczyć się na własnych błędach. Nie bądź jak tłum graczy, którzy ciągle czynią typowych błędów i wciąż nie wiem jak pokonać bukmachera. Strategie zakłady zostały podane powyżej.

ulec poprawie

Każdego dnia, podniesienie poziomu ich wiedzy. I, oczywiście, poprawić strategię gry. Wiedza nie wystarczy! Rozwijać intuicję, inteligencję i inne cechy, które są charakterystyczne dla skutecznego gracza. Siłą każdej Professional jest jego wiedzy, które mogą być skutecznie stosowane w praktyce. Zostań ekspertem w dziedzinie zakładów i wtedy nie trzeba myśleć o tym, jak pokonać bukmachera. Powodzenia!