601 Shares 2568 views

Livanov Igor: biografia i życie osobiste aktora

Livanov Igor – zaszczycony Artysta Federacji Rosyjskiej, uroczym człowiekiem i przykładowej rodziny mężczyzny. Chcesz wiedzieć, co uczynił drogę do sukcesu? Ile razy był żonaty? Odpowiedzi na te pytania są zawarte w artykule. Zapraszamy do lektury!

Igor Livanov: biografia

Słynny aktor urodził się 15 listopada 1953 w Kijowie. Jego rodzice (Eugene Aristarkhovich Timofeevna i Nina) byli przedstawiciele twórczych zawodów. Były one częścią trupy aktorskiej teatru lalkowego, znajduje się w mieście Kijowie.

Igor ma starszego brata. Nazywa się Arystarch. Jako dziecko, bracia często kłócili, a nawet walczyć. Ale byli w stanie znaleźć wspólny język i zaprzyjaźnić się z duchem czasu.

Arystarch od najmłodszych lat marzył o karierze aktorskiej. A nasz bohater bardziej przyciąga boks. Od piątej klasy chłopiec zaczął uczęszczać sekcję sportową. Nigdy nie brakowało treningu. Igor udało się osiągnąć znaczący sukces w sporcie. Livanov Jr uczestniczył w meczu bokserskim, a fachowo „rozpatrywane” z rywalami. Podczas swojej kariery sportowej, Igor stracił tylko jedną walkę. Później chłopiec wziął taekwondo, ale szybko stracił zainteresowanie sportem.

życie studenckie

Pod koniec liceum Livanov Igor zdecydował, że pójdzie na studia wychowania fizycznego. Ale rodzice udało się odwieść go od tego. Oferowali jej syna, aby spróbować swoich sił w teatralnej instytucji. Nasz bohater postanowił usłuchać rady ojca i matki.

Wszedł do Leningradu (obecnie Sankt Petersburg). Igor złożył dokumenty w tej samej uczelni, którzy wybrali swojego starszego brata. Chodzi o LGITMiK. Livanov Jr. pomyślnie zdał egzamin i został wpisany na kurs I. Gorbaczowa.

W 1975 roku nasz bohater dostaje dyplom ukończenia szkoły. Potem został wcielony do armii. Służył w piechocie morskiej w bazie wojskowej niedaleko Władywostoku.

Praca w teatrze

W 1978 roku Igor Evgenevich Livanov poszedł do Rostów nad Donem. Tam dołączył do Dramat Akademicki Teatr. Gorkiego. Prawie 10 lat Livanov grał na scenie instytucji. Ale w pewnym momencie chciał zmienić w swoim życiu. A następnie udał się do Moskwy. W stolicy, nasz bohater nie zmieniło kilka miejsc pracy – Teatr „Detektyw”, Teatr księżyca i tak dalej.

kariera filmowa

Po raz pierwszy na szerokim ekranie aktor Igor Livanov przyszedł w 1979 roku. W filmie „niespełnionej miłości”, grał Nicholas Torsueva. Jego rola była niewielka i słabo pamiętał przez publiczność. Ale aktor nie rozpaczaj. Liban nadal pracować z różnymi reżyserami. W okresie od 1980 do 1991 roku, zagrał w kilku filmach. Wśród nich są "Lutowy wiatru" (1981), "Stargazer" (1986), "Tajemniczy następca" (1987) i inne.

Naprawdę dobrze znany i popularny aktor Igor Livanov obudził się po wydaniu bojowników „Trzydziesta zniszczyć.” Dostał męską – Sergei Raging pseudonim. Dzięki umiejętności nabytych w wojsku, Livanov zarządzany przez 100%, aby przyzwyczaić się do obrazu. Ponadto, wszystkie niebezpieczne akrobacje pełnił aktora, bez zaangażowania stunt.

Film „Trzydziesta zniszczyć” nie tylko przyniósł sławę Igora, ale także zapewniła mu rolę nieustraszonego i dzielnego bohatera. Jedynym wyjątkiem był film akcji „Bolt”. Nie Livanov grał negatywny charakter.

Inną charakterystyczną dzieło Igora jest rola inspektora w filmie „Imperium jest atakowany.” Działka zabiera widzów w czasach carskiej Rosji. Bohaterem jest kierowany przez wydział do zwalczania rewolucjonistów.

W okresie od 2000 do 2013 Livanov Igor wystąpił w kilkudziesięciu filmach, w tym:

  • "Najszczęśliwsza" (2005) – Alex Leshechka;
  • "The Storm Brama" (2006) – Kości ojcem;
  • "Afgański duch" (2008) – Campfires;
  • "One Family" (2009) – Dean;
  • „Miłość nie zna wieku …” (2011) – emerytowanego pułkownika;
  • "Vangelia" (2013) – Hitler.

życie osobiste

Bohaterem tego artykułu nigdy nie był człowiekiem pań. Jeśli wybrał jakąś kobietę, to tylko spojrzał na nią. W przeciwieństwie do innych rosyjskich aktorów Igor Tamm nie mógł się pochwalić dużo powieści. On jest zwolennikiem poważny związek.

Pierwsza żona Livanov była Tatiana Piskunov. Są szalenie zakochana w siebie. W 1979 roku urodziła się ich wspólnego dziecka – uroczej dziewczynki. Dziecko o imieniu Olga. Każdego wieczoru po próbach spektakli i filmowanie Igor wpadł do domu, do swoich ulubionych dziewcząt – żoną i córką. Ale raz w swoim rodzinnym katastrofa. 07 sierpnia 1987, Tatiana i Olga zmarła. Stało się to w Kamenskaya Station. Pociąg, w którym nie były matka i córka uderzył pociąg towarowy. Cios spadł w ciągu ostatnich wagonów. To właśnie tam i Tanya spali Olechka.

Kilka lat Igor nie mógł się nad nim. Po nocy stracił dwóch najbliższych mu ludzi – jego ukochaną żonę i córeczkę. Jego życie osobiste aktor usunięte tło. Jedynym ratunkiem przed depresją miał pracę.

Wkrótce Livanov spotkał szczupłą i atrakcyjną brunetka Irina Bakhturov. Zaczęli wicher romans. Po jakimś czasie kochankowie byli małżeństwem. W 1990 roku, Irina urodziła syna Igora Andrzeja. Ale rodzina szczęście nie trwało długo. W 2000 roku IRA ogłosiła, że opuszcza go żona aktora Siergieja Bezrukov. Livanov jej nie zatrzyma.

Igor nosił krótko stan kawalerski. Ożenił się po raz trzeci. Jego nowi wybrańcy byli Olga. W 2007 roku, dała mężowi syna o imieniu Timothy.

Konkludując

Teraz już wiesz, gdzie się urodził, studiował w którym kręcono Livanov Igor. Biografia aktora i jego życiu osobistym też byliśmy rozpatrywane.