383 Shares 9484 views

Odwiedzić „Monachium” – niemieckie piwo restauracja

to niemiecki ogródek piwny „Monachium”, restauracja w centrum Moskwy. instytucja wnętrze przesiąknięte atmosferą starego niemieckiego miasta, to cichy, spokojny i bardzo przytulne. Idealne miejsce na uroczystości lub spotkań z przyjaciółmi.

„Monachium” – bawarski ogródek piwny

Restauracja jest w stylu typowym niemieckiego piwa: wysokiej jakości meble drewniane, proste meble, belki stropowe. Na półkach wielu starych butelek piwa, kraciaste zasłony ozdabiają okna. Jednym słowem, „Monachium” – restauracja z miłej atmosferze instytucji rodziny mieszczańskiej. Kelnerzy ubrani są w tradycyjne stroje niemieckich, dźwięki spokojnej muzyki.

W zakładzie w Moskwie ma trzy pokoje. Całkowita przeznaczony jest dla dużych i hałaśliwych firm. Tutaj, wraz z przyjaciółmi, można oglądać wydarzenia sportowe na dużym ekranie. Dla spotkań biznesowych, bankietów i małych kameralnych spotkań mają mniejsze pokoje. W hali na scenie raz w tygodniu muzyka na żywo. Bardzo popularne wykonawców niemieckich piosenek. VIP-hall jest niewielkich rozmiarów i może pomieścić tylko 16 osób.

Spędzić piątkowy wieczór w „Monachium”

Co najbardziej chcą piątek, po ciężkim dniu? Oczywiście, odpocząć, usiąść ze swoimi znajomymi, porozmawiać, wypić piwo. „Monachium” – restauracja w centrum Moskwy, który jest zawsze otwarty dla Ciebie. To wpływa na jego atmosferę, został stworzony w najlepszych tradycji kuchni bawarskiej. W tym miejscu nie można po prostu przyjść z przyjaciółmi lub współpracownikami, ale także z rodziną. Chef podoba szeroki wybór dań kuchni bawarskiej, piwo, warzone według tradycyjnych receptur niemieckich i muzyką na żywo nie pozostawi nikogo obojętnym.

Restauracja jest gotowa do odbioru każdego odwiedzającego, i jest otwarty do północy. Rezerwując pokój na bankiet i może być w telefonie. Usiąść wygodnie, poziom usług jest wysoka, a cena niższa od kapitału. Ponadto restauracja jest stale rabaty i różne promocje.

Małe Bawaria w Moskwie

Brasserie restauracja z muzyką na żywo pozwoli przyjęć, bankietów, imprez firmowych. W kręgu przyjaciół można dopingować swojego ulubionego zespołu, oglądając transmisję na żywo w telewizji w pokoju. Jeżeli którykolwiek bar w Moskwie, nie lubisz lub nie spełniają swoich potrzeb, tylko jeden wniosek: nie zostały w tym pubów. „Monachium” (restauracja) – prawdziwy mały Bawaria w Moskwie.

Instytucja jest wykonany w niemieckim stylu, który pozwoli Ci zanurzyć się w świat tradycji piwnej kultury tego narodu. Piwo w tym miejscu płynie jak woda, zimne i gorące przekąski są przedstawiane w ogromnym zakresie. To ciche i przytulne miejsce, gdzie możesz spędzić wieczór z przyjaciółmi przy lampce ich ulubionego napoju. Codziennie oferuje smaczne obiady. „Monachium” – restauracja (Moskwa), która zachęca mieszkańców i turystów do stolicy. Obiad z stylu i nie przegap ekscytujące działania, które posiada instytucja.

kuchnia restauracja

„Monachium” – restauracja, która oferuje szeroki wybór bawarskiego piwa z beczki „Schneider”, „Hofbroy”, „Bacalar” i „Dukshtayn” (piwo dojrzewa w dębowych beczkach 2 lata).

W kuchni w restauracji jest bardzo szczególny i dzieli się na dwa rodzaje: europejskiej i oryginalnej „pub”. Instytucja posiada własną produkcję kiełbasy. W sumie dziewięć odmian kiełbasy, wśród których są także majeranek Berlinie, Monachium i Stuttgart z wątroby jelenia. Większość odwiedzających kupił język piwo sałatki i cielę serca w śmietanie „Biskiden” lub „wędzone świńskie uszy tyrolski”.

Codziennie w „Monachium” zadowolonych ze specjalnymi promocjami. „Szybki Zegar” w dni powszednie – Kubek piwa przynieść darmowe przekąski (orzeszki, chipsy i grzankami czosnkowymi). We wtorki jest zniżka w menu grill – 20%. W piątki, barman i szef wylał wszystkie komplementy. W soboty, specjalna oferta „Kac naszym kosztem”: kolejność jest wypełnione ze szklanką piwa domu za darmo. Zbierając kolejne sprawdziany 9 obiadów, 10 otrzyma prezent. Oderwij się od codzienności – odwiedzić restaurację „Monachium”. Opinii o nim jest bardzo dobra. Goście są zadowoleni z jakości usług.

„Monachium” – restauracja dla prawdziwych koneserów niemieckiej jakości

Moskwa „Monachium” – to nie tylko pijak, ta restauracja -quality niemieckie piwo. W tym miejscu można spróbować najlepszych odmian napoju, jak to jest znane i cenione na smak piwa Bavaria. Miłośnicy dobrego jedzenia będą musieli spróbować restauracja piwny „Monachium”. Liczba odwiedzających tylko to potwierdzić.

Można zamówić nogę cielęcia szafranowym risotto, dzik nogi z tłuczonymi ziemniakami i kapustą lub jagnięciny nogę z warzywami. Ludzie, którzy kochają lekki posiłek, a nie pozostawać na uboczu. Wielkim sukcesem cieszył się dania z ryb: leszcze pieczone lub pstrąga z grilla.

Jednym słowem, przystępne ceny, dobre jedzenie, sportowy w telewizji – co trzeba usiąść z przyjaciółmi przy lampce niemieckiego piwa i cieszyć się spokojną atmosferę Bawarii?