366 Shares 6923 views

"Aqua Maris". instrukcja

Lek „Aqua Maris” – woda ekstrahuje się głębokości pięciu metrów Adriatyku jest sterylna i zawiera więcej niż 80 elementów, mają działanie terapeutyczne skierowane. Regularne stosowanie oznacza „Aqua Maris” instrukcja na zastosowaniu zapewnia niezawodne zapobieganie chorobom, takim jak zapalenie zatok, zapalenie zatok i N. Przydatne pierwiastki śladowe itd. (W tym selen, magnez) może normalizować gardła błony śluzowe jamy ustnej, zatokach przynosowych i jama nosowa. Lek odpowiedni do leczenia i starannej pielęgnacji błony śluzowej, co jest szczególnie potrzebne w zimie w niskiej wilgotności w pomieszczeniach, jak i dla osób mieszkających lub pracujących w niesprzyjających warunkach środowiskowych.


„Aqua Maris” skutecznie stymuluje odporność lokalnej oraz normalizację oczyszczania śluzowo-rzęskowego. Lepkość śluzu jest zmniejszona, praca komórki kubkowe (komórki wytwarzające śluz nabłonka błony śluzowej nosa), znormalizowane – wszystko to z powodu leku „Aqua Maris”. Przewodnik informuje, że lek poprawia ewakuacji śluzu, stymuluje funkcję nabłonka rzęskowego, wspomaga usuwanie ciał obcych, które powodują alergie. Właściwości przeciwbakteryjne jodu i chlorek sodu są korzystne flory śluzówki, tym samym zmniejszając obrzęk i stan zapalny.

Oczyszczona woda morska eliminuje objawy dusznicy bolesnej, używane do łagodzenia bólu w gardle i eliminacja nieświeżego oddechu w wyniku przekrwienia błony śluzowej nosa lub chorób gruczołów ślinowych. Ponadto, jest to przydatne do utrzymania higieny jamy ustnej po zabiegu. Lek „Aqua Maris” – krople i Spray – których aktywny składnik jest woda morska, dzięki jedynemu w swoim rodzaju kompozycji i właściwości skutecznie stosowane w epidemii choroby zakaźne układu oddechowego, a także ich zapobieganiu.

Postać produktu zależy od zamierzonego zastosowania leku. Dla dzieci stosuje kropel „Aqua Maris” w butelce o pojemności 10 ml. Dostępny jako spray do dorosłych – 30 ml fiolkach lub w aerozolu do gardła w tej samej fiolce. Oczyszczona woda jałowa sól jest substancja czynna „Aqua Maris”. Przewodnik prezentuje dane na temat jego składu. Spośród elementy 80 mają największe stężenie jonów (dane przedstawiono w malejącej kolejności): chlor, sód, magnez i wapń.

Wśród najważniejszych wskazaniami do stosowania produktu leczniczego „Aqua Maris” zestawów instrukcji w pierwszej kolejności, ostre i przewlekłe choroby zakaźne i choroby zapalne części nosowej gardła, zatok przynosowych. Spray lub krople są użyteczne rozszerzonej migdałki u dzieci. Lek może być stosowany w celu zapobiegania zakażeniom i przywrócenia funkcji nosa po zabiegu. Spray „Aqua Maris” jest przeznaczony do leczenia alergicznego nieżytu nosa i naczynioruchowego naturze. Jest niezbędna w suchości błony śluzowej nosa (zwłaszcza podczas sezonu grzewczego), pomaga wyeliminować dyskomfort i sprawia, że oddychanie łatwiejsze nosa.

W celu zapobiegania lub leczenia zaszczepionych kropli lub aerozolu wtryskiwanego „Aqua Maris” w nosowych. Wynikających z nadmiernej ilości płynnego nosa chusteczką lub wymazane z wacika. Procedurę powtarza się kilka razy aż do zgromadzonych śluzu w nosie grubości zmiękczenia i łatwe, bez uszkodzenia jamy nosowej, może zostać usunięte. Małe dzieci oczyścić jamę nosową przy użyciu „Aqua Maris” drop. Przewodnik ostrzega, że poprzez zastosowanie sprayu w leczeniu dzieci poniżej jednego roku życia powinny powstrzymać i przypomina potrzebę skonsultowania (niezależnie od wieku pacjenta) z lekarzem, który ustali kolejność stosowania (w tym dawki i częstości używania), z uwzględnieniem środków zapobiegawczych, w zależności od diagnostyka, zdrowie i wiek.