358 Shares 3313 views

Jak sprawdzić długi podatkowe?

Podatki – płatności obowiązkowe. Zapewniają one wiele problemów dla ludności. Każdy obywatel powinien wiedzieć, jak sprawdzić swoje zobowiązania podatkowe w konkretnym przypadku. Procedura Danae posiada ogromną liczbę podejść. Dzisiejsze obywatele mają prawo do wyboru metody weryfikacji długu. Należy zauważyć, że większość z tych metod pozwala na dokonanie spłaty długu. Nic specjalnego i zaskakujące w tym. W rzeczywistości, każdy obywatel wybiera opcję powiadomień. Że oferuje nowoczesne ludności rosyjskiej?

Sposoby weryfikacji

Zadłużenie jednostek podatku odsetki? Skąd wiesz o obecności tego czy innego długu? W Rosji istnieje wiele odpowiedzi na to pytanie. Można wybrać dowolny z nich. Najważniejsze – aby wziąć pod uwagę charakterystykę każdego z nich.

Do tej pory kontrola podatkowa jest przeprowadzana:

 • obywatel osobiście przez urząd skarbowy ;
 • przez portal „usług publicznych”;
 • Strona przez Służby Podatkowej Federalnego Federacji Rosyjskiej;
 • za pomocą komorników terenu;
 • przez portmonetki elektronicznej;
 • za pośrednictwem bankowości internetowej;
 • poprzez inspekcje usług osób trzecich.

Ponadto, można otrzymywać powiadomienia za pośrednictwem poczty. Jest to najczęstszy scenariusz.

pocztą

Dlaczego? Długi podatkowe mogą być różne. Wśród nich wyróżnia się:

 • płatności, które muszą być zapłacone w określonym terminie;
 • Zaległe podatki.

Fakt ten jest ważny do rozważenia. Po tym wszystkim, zawiadomienia podatkowe, zbliża się do obywatela postu, co do zasady, wskazują na potrzebę płatności na rzecz państwa. Wystarczy, aby trochę poczekać – i zawiadomienie zostanie umieszczony w skrzynce pocztowej Federalnej Służby Podatkowej z prośbą do zapłaty podatku. To samo odnosi się do przypadków długu. A co, jeśli zauważy się zgubiłeś? Lub chcesz dowiedzieć się wcześniej, co dana osoba ma długi podatkowe? W takich sytuacjach zaleca się, aby rozpocząć niezależną kontrolę. Następnie dowiesz się o wszystkich możliwych scenariuszy w sposób bardziej szczegółowy.

Osobista wizyta w Federalnej Służby Podatkowej

100% dokładne informacje na temat długów i podatków płaconych można uzyskać za pomocą regionalnego wydziału Służby Podatkowej Federalnego Federacji Rosyjskiej. Obywatel musi dojść do odpowiedniej organizacji (rejestracji) i złożyć wniosek o standardowym wzorem. Zazwyczaj po prostu poprosić pracownika poinformować długów podatkowych.

Od obywatel musi przynieść:

 • dowód osobisty;
 • Cyny (jeśli dotyczy);
 • Snils.

Pożądane jest, aby być w posiadaniu dokumentów potwierdzających uprawnienia do danego obiektu. Na przykład, zaświadczenie o własności mieszkania. Pomoże to ustalić zasadność naliczenia podatku.

Osobista wizyta w FTS nie jest najbardziej powszechne. Najczęściej sprawdzić długi podatkowe są rozwiązywane w sposób niezależny. Można to zrobić za pomocą Internetu.

strona FNS

Na przykład, korzystając ze strony internetowej FNS. Obecność „Konta Osobistego” jest o wiele łatwiejsze zadanie. Proszę odnieść się do „testu długu” serwisu. Praca z nich łatwiejsze niż się wydaje. Funkcja ta pozwala na korzystanie z TIN, aby uzyskać informacje na temat obywatela długu podatkowego.

Co należy zrobić, aby przetłumaczyć pomysły w praktyce? Potrzebne będą:

 1. Odwiedź stronę nalog.ru. Jeśli masz konto, należy zalogować się do „Dashboard”. W przypadku braku tego, kliknij na „Rejestracja” i stworzyć swój własny profil.
 2. Po przejściu zezwolenia w „Konta Osobistego”, aby zakończyć obywatela kwestionariusz. Pamiętaj, aby podać INN.
 3. Odśwież stronę i zbadać informacje o długów wobec organów podatkowych. Można znaleźć „test” Obsługa zadłużenia, wprowadź INN dłużnika i sprawdzić wyniki.

Szybkie, łatwe i wygodne. Wadą tego sposobu jest konieczność rejestracji jak i oczekiwanie na aktywację profilu. To trwa 3 dni. Uzyskać hasło do logowania się do „Moje konto” na stronie internetowej FNS jest możliwe jedynie z organami podatkowymi miejscowości. Dlatego dług podatkowy może być sprawdzane za pomocą innych metod.

Portal „usługi publiczne”

Na przykład, aby korzystać z usługi „usługi publiczne”. Jest to kolejny dobry wybór, który szybko i precyzyjnie podać informacje na temat długów wobec państwa. Urzeczywistniać pomysły w życiu trzeba mieć aktywny profil na służbie. Jeśli konto nie jest zalecane, aby wybrać inny sposób na sprawdzenie. Po aktywacji zajmie około 14-15 dni.

Niemniej jednak, obecność rejestracji do „usług publicznych” zapewnia dostęp do wszystkich usług serwisu. Informowania obywateli nie wymaga zapłaty. Aby dowiedzieć się długów podatkowych wymaganych w następujący sposób:

 1. Zobacz na Gususlugi.ru. Uzyskać pozwolenie na portalu.
 2. Wyróżnione odwiedzić „Usługi” sekcja. Wybierz tam „Poinformowanie osoby podatków.” Można wybierać z tej okazji w polu wyszukiwania i realizować swoje wyszukiwanie. Lub przejdź do „Usługi” – „FTS” – „Informacje”.
 3. Przeczytaj informacje na temat usług i kliknij przycisk „Pobierz usługę”.
 4. Zapoznaj się z informacjami, ekranowej.

Ważne: Obywatel w profilu powinna być określona VAT. W przeciwnym razie nie będzie w stanie przetłumaczyć pomysłów w czyn.

Innym sposobem – jest badanie „Moje konto”. Tam na „usługi publiczne” wyświetli wszystkie informacje o długu państwowym obywatela. Jeśli to konieczne, można od razu zapłacić rachunki.

komornicy www

zobowiązań podatkowych osób fizycznych wg nazwy bez kontroli rejestracji jest oferowana przez wykonawczej banku Papierkowa robota Online komornik Federacji Rosyjskiej. Jest to bardzo popularny sposób. Ale żeby zrealizować to będzie możliwe tylko w obecności dużego zadłużenia, gdy obywatele Sue.

Aby przetestować potrzebne są:

 1. Przejdź do fssprus.ru/iss/ip strony.
 2. Wybierz metodę poszukiwania informacji na temat długu. Osoby zainteresowane mogą zapoznać się z długów z pomocą danych osobowych.
 3. Wypełnij pola pojawiające się po poprzednim kroku. Zwracać uwagę koniecznie do pozycji oznaczonych „*”. Byli zawsze wypełnione.
 4. Kliknij „Szukaj”.
 5. Zbadać dane wyjściowe do ekranu.

Jeśli Brak wyników wyszukiwania, oznacza to, że formalności jeszcze się nie rozpoczęła. Nie rozpaczaj! Po sprawdzeniu nie jest jeszcze zakończony!

usługi obce

Ciekawe zobowiązań podatkowych osób fizycznych? Uznane przez INN o nich? Aby to zrobić, istnieje wiele usług osób trzecich. Placówki oferują użyciu INN lub imię i nazwisko obywatela dać szczegóły wszystkich długów.

Często wśród usług osób trzecich znajdują się oszuści. Dlatego zaleca się, aby używać tylko rzetelnych źródeł informacji. Bez sprawdzania rejestracji na dane zadłużenia może przeszukując stronie „Płatności usług publicznych.” Jest to najbardziej bezpieczne rozwiązanie!

Bankowe i portfele

Istnieje kilka opcji, które pomogą zbadać długów podatkowych jednostek. Uznane przez nazwę dłużnika na nich? Na przykład za pomocą bankowości internetowej lub e-portfele. Jest to nie tylko możliwe, aby uzyskać informacje na temat długów, ale także na spłatę faktur.

Na przykład w „Sbierbank Online” są zaproszeni, aby to zrobić:

 1. Zarejestruj się w serwisie. Upoważnione na stronie „@ Sbierbank Online”.
 2. Przejdź do sekcji „Płatności i transfery”.
 3. Kliknij na „FTS”.
 4. Wprowadź informacje o obywatela. Zazwyczaj jest to Pełna nazwa lub numer VAT.
 5. Kliknij „Szukaj”.

można dowiedzieć się szczegółów i zapłacić rachunek. Podobnie działają podczas pracy z portfeli elektronicznych. Jest to algorytm działania jest nieco inna. Po tym wszystkim, obywatele muszą:

 1. Zobacz swój e-portfel.
 2. Odwiedź dział „Usługi”.
 3. Znajdź serwisowy „czek podatkowy”. Każdy Internet-portmonetka, etykieta ta będzie się zmieniać, ale sens pozostaje ten sam.
 4. Wprowadź informacje na temat danej osoby. Najczęściej jest to dane osobowe lub snils INN.
 5. Kliknij na przycisk „Szukaj” lub „Znajdź”.

Gotowe! Zadłużenie dostępne do wglądu i dalszych płatności podatku. Jak działać w konkretnym przypadku? To każdy decyduje za siebie samego!