523 Shares 7239 views

Pattaya w sierpniu: opinie, ceny, funkcje wakacje

Wiele biur podróży nie jest zalecane dla swoich klientów, aby przejść do Tajlandii na koniec lata. Powodują ją wieloma prysznicami, lekkie zachmurzenie, burze i innych złych warunków pogodowych w regionie. Ale w rzeczywistości ten ośrodek jak Pattaya w sierpniu żyć tak aktywnie, jak w każdym innym miesiącu roku. Tutaj można opalać się na plaży w ciągu dnia (krótkie deszcze), a także w nocy, aby odwiedzić bary, dyskoteki, karnawały ulic i imprezy na plaży. Rozpatrzmy bardziej szczegółowo niż znana jest głównym ośrodku Tajlandii w tym czasie.


pogoda

Okres Rok w Tajlandii – jest to szczególnie gorący i wilgotny, że nadszedł czas. temperatury dnia już ogrzewano do 32 stopni (czasami więcej), powietrze ochładza się nocą tylko +28. Tak więc zawartość wilgoci wynosi około 85%. Należy pamiętać, że najbardziej popularne ośrodki lokalne, Pattaya w sierpniu jest dosłownie zanurzony w prysznice. Potem krótki, ale bardzo silny (czasem nawet z ich połamanych parasoli). Ale zaledwie godzinę po tej inwazji wszystko suche, gorące słońce wschodzi i można spokojnie iść na plażę opalać się i pływać w morzu.

Stan wody w późnym latem

Pattaya City jest zalany w wodach Zatoki Tajlandii, który ze swej natury jest cicha i spokojna. Burze stało tu tylko wtedy, gdy region jest silny wiatr swoops. Zdarza się, że poziom wody w morzu wzrośnie bardzo wysokie, a zalanych obszarów przybrzeżnych (ale to bardzo rzadko). Biorąc pod uwagę fakt, że w sierpniu Pattaya nagrzewa się do maksymalnej (w porównaniu z jakimkolwiek innym miesiącu), woda tutaj jak świeże mleko. Jej temperatura wynosi około 30 stopni, a w niektórych obszarach, na których linka odcinek daleko, że jest jeszcze gorąca. Warto zauważyć, że plaże, które są w granicach miasta, to nie jest czysty. Jest brudny i piasek, a sama woda. Bo jeśli chcesz odpocząć i rozkoszować się słońcem, wyjechać z miasta, gdzie znajdują się piękne zatoczki i przesmyki, gdzie minimalna i maksymalna wiatru gorącego słońca.

polityka cenowa

Jeśli marzysz o wakacjach budżetu na koniec lata, jeden z najbardziej optymalnym rozwiązaniem byłby wyjazd do Tajlandii mieście Pattaya. W sierpniu ceny wycieczki do najbardziej minimalny tutaj z powodu deszczów, ze względu na bardzo wysokie temperatury i wilgotności. Jednocześnie podkreślił, że obniżone ceny lotów, ponieważ w tym obszarze kilka muchy w danym okresie. Obniżona do minimum taryf dla zakwaterowania, miejscowe hotele, ponieważ są one całkowicie pusty. Lokalni kupcy dać swoje towary do niczego, aby nie pozostać w czerwieni. Ponieważ jechać do Tajlandii w okresie letnim, masz doskonałą okazję nie tylko tanie w spoczynku, ale również kupić bardzo cenne towary, które będzie kosztować bardzo drogie zimy.

Charakterystyka turystyki letniej w Tajlandii

Jak wspomniano powyżej, pod koniec letniego wiatru podniesionej tutaj prowokować fale na wodach Zatoki. Dlatego na wakacje w Pattaya w sierpniu wybrany windsurfingu i tych, którzy od dawna chcieli nauczyć się tego sportu. I na plaży, a także w obszarach podmiejskich rekreacji, istnieją ośrodki, gdzie można wynająć cały niezbędny sprzęt do surfowania, a także wziąć doświadczonego instruktora, który pokaże Ci, jak prawidłowo konieczne jest, aby podbić fale.

Pattaya w sierpniu: Opinie

Oczy turystów okazję odwiedzić Tajlandię na koniec lata – jest to świetna opcja budżet na wakacje. Niskie ceny absolutnie wszystkim okazją do wypoczynku tutaj bardzo tanie, a jednocześnie uzyskać wiele nowych doświadczeń. W szczególnie nudnych dni, można wybrać się na wycieczkę po starożytnych świątyniach i muzeach. Kiedy słońce wschodzi, można udać się do jednej z plaż w kraju opalać. Wiele osób twierdzi, że nie jest najlepiej, aby spróbować lokalnych przysmaków w sierpniu. Ponownie – niskie ceny na wyborną kuchnią pozwalają cieszyć się czegoś nowego i egzotycznego.