403 Shares 3839 views

Instrukcje, które odbywają się na południe

Większość z pytaniem „co zabrać ze sobą na południu” zainteresowane kobiety. Jest to zrozumiałe. Po tym wszystkim, szafa nowoczesne panie jest tak ogromna, że trudno jest wybrać pewną ograniczoną ilość rzeczy. Ponieważ chcesz mieć wszystko, czego potrzebujesz i najlepiej w oparciu o typowy rosyjski „i kto wie co jeszcze.”

Niemniej jednak istnieje pewna lista rzeczy, które są potrzebne właśnie na południu. Na przykład, to jest pływanie akcesoria. To wstyd przyjść do morza bez kostiumie kąpielowym lub kąpielówkach. Dodatkowo, nakrycia głowy. Kapelusz panama kapelusz, czapka, szalik, chusta – według własnego uznania. Wiele, zbierając torbę, myśleć o tym, co zabrać ze sobą na południu nadal, z wyłączeniem odzieży. I słusznie.

W zależności od kraju idą na odpoczynek, konieczne jest, aby sporządzić listę podstawowych leków. W każdym przypadku będzie to środki z bólem brzucha. Po tym wszystkim, południe jest pełen pokus i pyszne jedzenie, które mogą negatywnie wpłynąć na żołądek ze względu na jego specyfikę. Także odpowiednie środki głowy. Zbieranie Wprowadzający apteczkę, nie zapomnij, aby określić, jakie leki mogą być przewożone w samolocie latać go. I, oczywiście, jakie leki są dozwolone w jednym kraju lub innego.

Co zabrać do południa jeszcze? Tutaj wszystko jest ściśle indywidualne i zależy od czasu trwania wakacji. Tak więc, na dziesięć dni wypoczynku na morzu nie powinno zająć dużo ubrań. Lepiej niech to będzie tak, że mogą być łączone. Na przykład, spodenki, spódnica i spodnie i kilka bluzek, t-shirty. Spośród nich można zbierać ubrania na każdy dzień. Wiele buty, zbyt niepraktyczne do przeprowadzenia. Tylko dwie lub trzy pary. Ważne jest, aby to proste i wygodne. Co zabrać do południa? Ciepła kurtka. Paradoks, ale przydatny. Noc na południu nie zawsze są ciepłe, a jeśli plan jest spacer nad morzem wieczorem, lepiej jest błądzić. Ponadto, pogoda nie zawsze jest zgodne z oczekiwaniami, bez ciepłych ubrań mogą się mocno.

Pakowania walizki, po raz kolejny zastanowić się, co zabrać ze sobą na południu. Środki higieny osobistej? Dokładnie! Wakacje można kupić nową szczoteczkę do zębów. Jeśli to i zapomnieć w domu trzeba będzie czekać na swoich bliskich. Pasta do zębów, szampon, żel pod prysznic lub mydło, golenie – tym lepiej zabrać ze sobą z domu. Zwłaszcza jeśli masz zamiar za granicą. Po pierwsze, warto nadal tańsze. Po drugie, zwykle oznacza dla Ciebie może po prostu nie być w sprzedaży. Twardość wody jest inny wszędzie, co może prowadzić do zbyt suche lub skóry tłustej. Tak myśląc, że się do południa, nie zapomnij o środki do skóry. Do wygodnego opalania, jak również. Skóra podatna na erozję, wymagają specjalnych kremów z wysokim stopniem ochrony. W przeciwnym razie istnieje ryzyko leżeć całe wakacje w pokoju z oparzeniami.

Zbieranie torbę, spróbuj umieścić rzeczy tak, że pozostaje w miejscu. Po tym wszystkim, na południe będą musiały podjąć pamiątki i żądają miejsca. Ponadto wszystkie produkty do pielęgnacji ciała, kosmetyki i inne rzeczy, które mogą przeciekać, to najlepiej, aby wyczyścić pakiet napięty. Jeśli tak, i zniszczyć je przez przypadek w walizce, ubrania pozostają czyste. Ale pieniądze i dokumenty umieszczone w bagażu nie jest tego warta. Z nich będzie trzymać je bezpieczniejszym. Udana podróż do południa!