664 Shares 6226 views

Aktorzy tureckiego serialu „zapach truskawek.” Ich biografie i prawdziwe życie

Turkish robione telenowel zyskują ogromną popularność w naszym kraju. Widzowie już widzieliśmy sporo fascynujących historii miłosnych bohaterów tureckich, i jesteśmy zadowoleni z wszystkich nowych melodramatyczne oper mydlanych.


Seria „Zapach truskawek

Wielu fanów malarstwa tureckich zostały wprowadzone do filmu „Zapach truskawek”, który jest nadal czasami tłumaczone jako „aromat truskawek.” Przed nami ponownie zapalić melodramatyczny Poruszająca historia miłości, która zrodziła się z wrogością i nienawiścią. Publiczność z wielkim zainteresowaniem będzie oglądać rozkładanie wydarzenia to zabawne, a czasem smutny miłość epickie. Aktorzy tureckiego serialu „Zapach truskawkowy” grać dobrze, zmuszając współczuć i wczuć się w bohaterów.

Na początku tej historii

Główni bohaterowie – dwaj młodzi ludzie, którzy należą do różnych warstw społecznych, ale los ciężko i często przynosi je ze sobą. Śliczna dziewczyna o imieniu celowy Asli dorastał w ubogiej rodzinie, tak przyzwyczajeni liczyć na własne siły i zdolności. To właśnie z powodu choroby matki musiał iść do pracy cukiernik, a ona jest super w, z jej tort truskawkowy jest nieporównywalny z jakimkolwiek słodkich wypieków. Marzy, że kiedyś otworzyć swój sklep i zostanie rozpoznany jako kucharz ciast.

W życiu wszystko jest inaczej. Przy wsparciu bogatych rodziców, Burak żyje dla własnej przyjemności, spacery, relaks, zabawę. Na pierwszym spotkaniu bohaterów Burak prawie zgnieciony jego Asli „Porsche”. Ona nie cierpi, ale z powodu złej kolejności, która nie jest dostarczana do klienta, został zwolniony ze sklepu. Młodzi ludzie po prostu zapłonęły nienawiścią do siebie, ale los na ten wynik miał inne plany. Ona przynosi je stale w bardzo nieoczekiwanych miejscach. Z biegiem czasu okazuje się, że miłość rodzi się z nienawiści. Demet Ozdemir i Yusuf Chim – aktorzy tureckiego serialu „zapach truskawek.” Grali kochanków Asli i burak.

Obsada serialu

W serii „Zapach truskawek nie grał zbyt dobrze znane w naszym kraju do obsady. To jest po prostu konstelacja młodych aktorów tureckich. Ale po koncercie tym w Rosji i innych krajach byłego Związku Radzieckiego, te utalentowani młodzi aktorzy tureckiego serialu „Zapach truskawek” zyskują popularność. Nasi widzowie są zainteresowani aktorki Demet Ozdemir, który grał główną rolę. Podobnie jak w przypadku młodej i atrakcyjnej i utalentowanego aktora Yusuf Chim (Burak – „Zapach truskawek”).

Turecki serial, aktorzy i role – wszystko to jest teraz z wielkim zainteresowaniem na widowni krajowej. W obrazie „Zapach truskawek”, można zobaczyć więcej znaków na drugi plan, którego zadaniem są wykonywane przez podmioty: Gozde Kaya Mert Ekin Daymaz, ylosulfanylo rzeki Celik Mahir Gyunshiray Zeynep Gugche Bayat, Mina Tugay i in. Większość z tych aktorów przyniósł szczególnie popularny „Zapach truskawkowy”, turecki serial telewizyjny. Aktorzy, biografia, które zostaną omówione poniżej, bez wątpienia przyciąga największe zainteresowanie wśród fanów tego filmu.

Aktorka Demet Ozdemir (Aslı)

Demet Ozdemir jest znanym tancerzem i popularna aktorka. Jej rodzice pochodzą z Bułgarii, a ona urodziła się w dniu 26 lutego 1992 jest już w Turcji, gdzie jego rodzice przemieszczany w poszukiwaniu szczęścia. Od dzieciństwa przyszła aktorka została poważnie zaangażowany w tańcach, a także studia w szkole teatralnej. W okresie dojrzewania plastiku ładna dziewczyna zauważony i został wezwany do stawienia się w reklamie, aby uczestniczyć w popularnych tureckich śpiewaków tancerzy. W ten sposób, przez Demet Ozdemir popularność jest na pierwszym miejscu.

Jego pierwszy występ w filmie była niewielka rola w filmie „Protected”, w Turcji, znany jako „Powiem wam w tajemnicy.” Potem, w 2014 roku otrzymał Demet rola Alina Sokolova, rosyjski arystokrata w serii „Kurt seit i Shura” i stał się znany w Rosji. Najbardziej popularna aktorka, a także inne podmioty tureckiego serialu „zapach truskawek,” zdobyła rolę po Asli.

Ciekawostką jest jednym z życiem osobistym Ozdemir. Podczas kręcenia „Zapach truskawek między podać się do dymisji i Yusuf Chimom (” zapachu truskawkowym „- turecki serial, zdjęcia aktorów są prezentowane w tym artykule) rozpoczął się romans.

Publiczność była zachwycona, że taka piękna para razem, ale informacja jest nowy, rozeszli. Jednak najnowsze wiadomości jest to, że Yusuf i Demet pracują wspólnie nad nowym serialu o nazwie „Kraj Pani”, a być może w procesie normalizacji ich stosunków, co jest bardzo proszę wszystkich fanów.

Aktor Yusuf Chim (Burak)

Kariera 25-letni przystojny Yusuf Chima rozpoczął modelowania biznesowego. Urodził się w Stambule w dniu 26 września 1991 roku w dużej rodziny. Od dzieciństwa, Yusuf grał w piłkę nożną, ale po poważnych obrażeń zrezygnowałem. On również śpiewał i grał na różnych instrumentach. Yusuf – wielkim fanem muzyki, w 2013 Chim nawet wydany album. Yusuf zaangażowany również w działalność charytatywną, z ich koncertów aktor i piosenkarz często przemawia do chorego dziecka. Yusuf Chim nie dzielić się muzyką, filmami i branży mody, to jest skonfigurowany do czynienia ze wszystkimi tymi trzema ulubionych rzeczy w przyszłości. W świecie filmowym aktora przyszedł niedawno.

„Zapach truskawek” – jego druga seria, która już przyniosła Yusuf sławę jako aktor. Pierwszy film „Ezra” był w jego filmografii.