549 Shares 8954 views

pensjonat „Słoneczny Dom” (Vityazevo): opis, opinie

Najlepszym rozwiązaniem dla zakwaterowania turystów plaży w Vityazevo – pensjonaty. „Słoneczny Dom” jest jednym z takich prywatnych mini-hotele. Będzie on poświęcony naszym artykule. W opisie pensjonacie byliśmy nie kierować tyle danych Hotelarz jako sprzężenie zwrotne turystów, którzy odwiedzili go w lecie iw sezonie aksamitu w 2016 roku. Mamy również podać przybliżoną cenę nowej plaży sezonu.


Gdzie jest pensjonat „Słoneczny Dom”

To Vityazevo zatłoczonym mini-hotele. Właściciele nieruchomości, którzy dają z pokoju, co do zasady, nie bardzo fantazyjne wyobraźnię. Otwieranie mini-hotel, są często określane jako „fala”, „Mewa”, „Południe” i podobne banały. Okazuje się zamieszanie. W Vityazevo istnieją co najmniej trzy mini-hotel o nazwie „Słoneczny”. Po pierwsze, jest to opisane przez naszego pensjonatu tutaj. Znajduje się on w Battery Street, domu 33. I nie ma „Sunny” (gość dom, ulica słoneczna, Vityazevo, budynek 32.) i „Na słonecznej” – na tej samej ulicy, tuż pod numerem 21/1.

Tak, jesteśmy zainteresowani jest mini-hotel, który znajduje się na akumulatorze. Sektor prywatny w Vityazevo znajduje się w taki sposób, że plaże nigdzie iść daleko. Od prywatnego hotelu „Słoneczny Dom” od morza trzeba się około dwudziestu minut pośpiechu. Ale opinie mówią, że ulica Bateria jest blisko do sklepów i różnych kawiarni. Ale obszar ten jest cichy i spokojny.

terytorium

Pensjonat „Słoneczny Dom” (Vityazevo) składa się z dwóch budynków murowanych w dniach 2 i trzech piętrach. Prawie wszystkie pokoje posiadają balkony. Z niektórymi można zobaczyć niebieskawe morze z dala. Terytorium mini-hotel jest ogrodzony wysokim kamienne ogrodzenie. Znajdujący się na terenie parku, basen, plac zabaw, grill, patio na świeżym powietrzu z telewizorem z dużym ekranem i dostępem do kanałów telewizji satelitarnej. Istnieje na terenie pensjonatu i wspólną kuchnią, którego goście mogą korzystać. Opinie mówią, że nie było kolejki i przepychanki nie zaobserwowano. W kuchni znajduje się gaz, kuchenka elektryczna, piekarnik, kuchenka mikrofalowa, czajnik, kilka dużych pojemność lodówki. Są to naczynia do gotowania i jadalnia naczynia. Wokół basenu z leżakami do opalania. Podwórko jest wyłożony pięknymi płytkami, są łóżka.

pokoje

Pensjonat „Słoneczny Dom” (Vityazevo) wykonuje różne kategorie turystów: zarówno niskie i tych, którzy cenią sobie komfort. Na poddaszu (wziąć pod uwagę, na czwartym piętrze) znajdują się podstawowe zakwaterowanie. Zamierzali zatrzymać dwie lub trzy osoby. Niższe piętra zajmują pokoje są mniejsze apartamenty. Mają też różną pojemność. Nie są dwu i trzyosobowe pokoje, z których niektóre są na tyle przestronne, aby pomieścić dodatkowych gości. Opinie mówią, że ten układ jest bardziej korzystna. Po gościem zakwaterowane na dostawce płaci mniej. Ale wszystkie pokoje są wyposażone w nowe i wygodne meble. Łazienka w sąsiedztwie sypialni. W pokoju znajdują się wszelkie udogodnienia, takie jak telewizor, klimatyzację. Pokoje typu superior wyposażone są w lodówkę. Pokoje sprzątane są raz na trzy dni. pościel zmieniana jest po pięć – siedem dni.

Morze i basen

Pensjonat „Słoneczny Dom” (Vityazevo) znajduje się w czystym ekologicznie terenie. Dwadzieścia minut pieszo – i jesteś na szerokich, piaszczystych plaż ośrodka. W Vityazevo płytkim wejściem do morza, dzięki czemu Wioskę ulubionym miejscem dla rodzin. Ale jeśli myślisz, że morze iść daleko, alternatywą do elementu wody jest basen. Jest mały, turyści twierdzą, cztery do ośmiu metrów, ale czyste i ciepłe. Obok basenu z leżakami. Jeśli goście mini-hotel na wszystkich dzieci, dla nich, aby napompować zbiornik wypełniony ciepłych wodach.

infrastruktura

Ten pensjonat zajmuje turystów podróżujących ze zwierzętami. Dla zmotoryzowanych dostępny jest bezpłatny parking. W pokojach i szybkich aktów i bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu. Dzieci mogą przejechać się na huśtawkach, a dla dzieci istnieje wysokie krzesło i kojec. Istnieją płatnych usług. Do ich listy dotyczy zastosowania kąpieli i sauny, pranie ubrań, transfer zi do lotniska lub dworca kolejowego.

Pensjonat "Sunny" (Vityazevo): Opinie

Turyści wakacjach niedawno w tym hotelu, chwalono lokalizację, wystrój pomieszczeń i terytoriów. Wszędzie panuje czystość i porządek. Szczególnie opinii pamiętać, przyjazną atmosferę, która jest obsługiwana przez właścicieli pensjonatu i przyjazny personel. Również turyści lubił lokalizację mini-hotel. W chodzeniu bliskość do pensjonatu prowadzi promenada „Paralia”. W tym deptaku są liczne kawiarnie, restauracje i sklepy, a także dyskotek, klubów nocnych i parku rozrywki. Jednak hałas z zabawy na deptaku w Vityazevo nie dotrzeć do mieszkańców pensjonatu i nie koliduje z ich spoczynku.