114 Shares 6209 views

Musztarda włosy: jak go używać prawidłowo?

Zadbane włosy, błyszczące, elastyczne i gęsty, prawdopodobnie, to marzenie większości kobiet. A mężczyźni nie zostały niedawno tyle pięknych pań. Musztarda włosów – metoda, która jest skuteczna i dostępna. Najważniejsze – aby wiedzieć, jak prawidłowo korzystać z tego narzędzia!

Należy zauważyć, że musztarda jest zalecany dla tych, którzy mają normalne włosy, lub podatne na tłuszczu. Ci, którzy mają włosy skłonnością do sucha i głowy – z zapaleniem i nadmiernym czułości, zastosowanie tej metody jest to, aby dać ostrożność, ponieważ działanie gorczyca jako taki może spowodować więcej suszenie i podrażnienia.

Ważne jest, aby wiedzieć, że w pielęgnacji włosów mogą i powinny być wykorzystywane wyłącznie musztarda w proszku i olej, pozyskiwany z nasion gorczycy. W każdym przypadku jest to niemożliwe, aby zastąpić je gotowej przyprawy słoików, butelek i toreb! Musztarda włosów, uszkodzenie, z którego mogą być większe niż korzyści, to tylko wszystkie rodzaje gotowych dolewkę! Więc eksperci doradzają najczęściej pakowane w proszku i masło kupić w aptece.

Gorczyca włosów przedstawiono w rozwiązaniu następujące problemy: nadmierną aktywność gruczołów łojowych, co prowadzi do szybkiego zanieczyszczenia włosach; powolny wzrost i wypadanie włosów. Akcja musztarda na zamki opiera się na fakcie, że jej skład – jest skarbnicą materiałów, które są przydatne do włosów. Wśród tych witamin, potasu, wapnia i żelaza i fosforu, a także kwasy tłuszczowe (wielonienasycone).

Korzystanie proszek gorczycy uaktywnia krążenie krwi w skórze głowy, co zwiększa aktywność mieszków włosowych i przyspiesza wzrost włosów. olej musztardowy ma też wyraźnie zaznaczone właściwości regeneracyjne.

W rezultacie, struktura włosów jest złożony efekt, który zapewnia podziwu wynik. Gdy ta wartość jest fakt, że musztarda włosy – absolutnie naturalne środki, jak wiadomo, są znacznie lepiej wchłaniane przez włosy niż substancje syntetyczne.

Ponadto, przed rozpoczęciem pracy, aby utworzyć i zastosować maskę musztardowym włosy, trzeba dowiedzieć się, że proszek gorczycy jest surowo zabronione zalać wrzątkiem. W tym celu należy zastosować gorącą wodą (70-80 stopni Celsjusza). Olej nie jest konieczne ogrzewanie powyżej 30 ° C.

Tak więc, praktyczne zalecenia, w jaki sposób mogą być wykorzystane musztarda włosy.

Maska, która pozwala na zwiększenie tempa wzrostu włosów. To bardzo proste. Powinno ono proszek musztardy w ilości dwóch łyżek żółtka dwa jajka, dwie lub trzy łyżki gorącej wody, a także cukier granulowany (2 łyżek stołowych). Musztarda, zalać gorącą wodą, dokładnie wymieszać i dodać żółtka jaj i cukru. Im więcej cukru, tym bardziej „ocieplenie” jest maską. Powinna być stosowana tylko na skórę głowy i włosy mogą smarować sobie kosmetyczny olej (brzoskwinia, na przykład) lub zwykły balsam do włosów. Umieszczony na szczycie folią i ręcznikiem. Trzymać maskę wynosi od pół godziny do godziny. Uczucie ciepła i mrowienie – norma. Ale jeśli pieczenie staje się mocny, to jest czas, aby zmyć maskę! Przeprowadzenie procedury nie powinno się więcej niż raz w tygodniu!

Maska do wzmacniania włosów. Tutaj musimy podgrzać olej tylko z nasion gorczycy. Należy masować do włosów i skóry głowy, przykryć folią polietylenową włosów i owinąć ręcznikiem. Po 20-30 minutach dokładnie umyj włosy. Przeprowadzenie takiej manipulacji – i nie więcej niż raz na 7 dni!

Musztarda włosów, przeglądy, które najczęściej entuzjastyczny, z pewnością dostarcza wyniki!