98 Shares 1417 views

grill zadaszony – dobrym rozwiązaniem, aby dać

Wraz z nadejściem ciepłych dni, aż do mrozu mieszkańców miast, szczęśliwi właściciele domów letniskowych, chętnie spędzają cały swój wolny czas w ogrodzie na zewnątrz. I, oczywiście, w tej chwili przygotowuje coś pysznego i inny na grillu.


Jeśli planujesz oznaczyć kraj na uroczystości lub tylko część gotowego domku, powinien być wyposażony w grill szopy. Jest to idealne rozwiązanie dla tego problemu. grill zadaszony pozwala gotować w każdych warunkach pogodowych. Rzeczywiście, często zdarza się, że w najczystszej dnia nagle przejechany chmury i zaczyna się deszcz.

Słowo „grill” oznacza „kosz węgla.” Jeśli jeszcze do niedawna było niewiele wybór grilli, dzisiaj w sklepie może być mylony przez ogromną gamę produktów. Często ludzie nie potrzebują przenośny grill, konstrukcję przypominającą altanka. Wybierając miejsce dla niego w ich domku letniskowym, trzeba wziąć pod uwagę kierunek wiatru, więc pachnące zapachy przygotowanie kebab i gryzący dym nie kolidować ze sobą lub sąsiadów. grill pokryty będzie chronić go przed deszczem, wiatrem porywiste. Co więcej, to nie może być tylko nad ogniem, ale również na stole, gdzie rodzina i przyjaciele mogą być zakwaterowane. Szpikulec czynności outdoor – wspaniałe wakacje, które kochają zarówno dorosłych jak i dzieci.

Właściciele domów kraju już dawno docenili korzyści, które Ma grill z okapem (na zdjęciu po prawej). To niezawodnie schronienie przed deszczem i słońcem. Czy rzucić dość łatwe do grilla. Ale trzeba przestrzegać pewnych zasad. Najpierw musimy wybrać odpowiedni materiał. Może być to sklejka, poliwęglan, metali, a nawet z cegieł. Jednakże, baldachim z cegły na własną rękę zrobić to trudne. Budowanie grilla z szopy ogrodowe powinny rozpocząć ze szkieletem. Najczęściej wykorzystywane do tego celu rur Profil, jest znacznie rzadsze – drzewo lub cegły. Następnie konieczne jest, aby przygotować miejsce na grilla – aby usunąć ziemię, usunąć roślinę zakłócające. Następnie za pomocą ogrodowy świdra musi ustalić cztery słupki (mogą stanowić rury lub przycinanie ich połówek). Kolumny powinny dig na głębokość od 50 do 70 cm. Rurkę umieszcza się w pręty o mniejszej średnicy, które opadają do ziemi na 30 cm i stałej. Wysokość jest wybrane arbitralnie.

Drewna należy dokonać ramkę, którą zamocować na szczycie barów. Dopuszczalne jest, aby taką ramkę z metalowych prętów, ale to zajmie więcej czasu. Jest ona położona lub fornir łupek. Ale jest o wiele bardziej estetyczne wygląda poliwęglanu. Pod okapem położyć podłogi Płyty chodnikowe lub ogród. Wznosząc baldachim do grilla zdecydowanie powinni przemyśleć dobrą wentylację, a jeszcze lepiej – aby złożyć dodatkowy instrument dla komina. Kompletne prace wykończeniowe budownictwo.

W ostatnich latach stały się popularne kute kraty żeliwne do domu na wsi lub willi. porównać je pozytywnie z opieczętowane i spawane unikalny dla jego piękno, trwałość i niezawodność. Będą cię zadowolić długo i wszystkich swoich gości i rodziny na imprezę.