184 Shares 8916 views

Daewoo Nexia – opinia jest ważna!

Fakt, że pojawiła się nowa wersja Daewoo Nexia, ma dłuższą metę nie tylko pogłoski – są one obsługiwane przez miliony zdjęć, które są podzielone nie tylko korespondentów wszelkich publikacjach, a nie fanów motoryzacji. Ponadto, są one poparte poważnymi argumentami o tym, co samochód jest jeszcze lepiej: Kalina, Logan lub Nexia. To odwieczne pytanie, które postaramy ponownie do zrozumienia.

Uzbekistan należy sadzić do produkcji tego modelu, który jest nazywany UZ-Daewoo. Wiele słów napisano o Daewoo Nexia. Recenzje z samochodu, które można znaleźć wszędzie, ale potwierdziła zainteresowanie w samochodzie.

W tym czasie, jak LADA właśnie wydała „top ten”, Nexia zostały już dostępny zasilający układ kierowniczy, klimatyzację i poduszki powietrzne. Ale mimo to, Daewoo Nexia było nawet 20 tysięcy tańszy, choć było zagranicznych samochodów, które są tak cenione w naszym kraju. Nadszedł czas, kiedy i wazony stały wyposażone w te wszystkie „akcesoria”, ale stał się bogatszy Nexia, zobaczmy, w jaki sposób.

Na modernizację N100 do N150 wydano 10 milionów dolarów. Dotknęli absolutnie wszystkich szczegółów, od silnika do kół w komplektaii bazowej.

Wygląd zmienił nie jest tak dramatycznie, ale nadal o Daewoo Nexia opinii warto przeczytać. Przód samochodu otrzymał nieco inne krata, reflektory i zderzak – czyli przód był zupełnie inny. Soczewki reflektorów otrzymuje się w postaci odblaskowych oraz przezroczyste i punktowe. W zderzaku zamontowane duplikat „mgłę”.

Tylna część, jak to jest dziwne dla koreańskiego producenta, nie powoduje absolutnie żadnego związku z jakimkolwiek znanym pojazdem. Zmień zderzak, reflektory, pokrywa bagażnika, który jest teraz napisali numer rejestracyjny. Muszę powiedzieć, lifting sukces, samochód stał się ładniejszy, ale nazwać to nowoczesny i stylowy – to przesada.

Wewnątrz pierwszy zwraca się uwagę na materiały o wyższej jakości, chociaż w tym segmencie cenowym – jest to czynnik nieistotny. Konsola środkowa znajduje zatrudnienie radiowy dvuhdinovaya, która stała się trochę bardziej elegancki, ale tu właśnie sęk – zaczął ingerować coraz przekładni zmiany. Deska rozdzielcza ma nowy design, stało się bardziej przyjemne i ergonomii, jako całość, wzrosła do wyższego poziomu. Wszystkie przyciski działają prawidłowo, przyzwoite grzejnik, on, nawiasem mówiąc, był również nieznacznie zmieniony. Właściciele N100 często narzekali, że ich samochód po kilku tysiącach biegu zaczęły się pojawiać, „świerszcze” w N150 to nie jest przestrzegana. Wszystko to dzięki nowej technologii produkcji części wewnętrzne – wtryskiwanie pod ciśnieniem.

Problem z miejscami nadal nie jest rozwiązany, a to najprawdopodobniej nie będzie się działo, bo cała sprawa jest w rozmiarze Daewoo Nexia na. Recenzje doskonale odzwierciedla wszystkie te niuanse. Jest ograniczona regulacja wzdłużna – jeśli całkowicie „rolka” z powrotem, a następnie stworzy bardzo niewygodną sytuację tyłu siedzącego.

Nexia na drogach okazały się całkiem dobre, ale poziom izolacji akustycznej nie jest zadowolony, choć wymaga innego poziomu i wysokie koszty.

silniki liniowe, w uzupełnieniu do dwóch poprzednich (8-zawór 75, 16 zaworów 85 koni mechanicznych) uzupełniane, która to objętość wynosi 1,6 litra. Produkuje 105 koni mechanicznych i ma dobrą dynamikę, choć odpowiada Instrument Inżynieria normy Euro 3. Zawieszenie jest bardzo dobrze wykonuje swoje obowiązki tylko w rogach są przyzwoite rolka. Potem pamiętam cenę Daewoo Nexia. Recenzje -Nasz wszystkich. Układ kierowniczy jest dość wrażliwy, bardziej tugovato. To poczucie pozwala nieco większą kontrolę nad przednimi kołami. W zasadzie, wydajność droga N105 prawie nie przekracza N100, chociaż w innych częściach jest nieco lepszy niż jego poprzednik. Daewoo Nexia, opinie , które mówią jedno – samochód nie jest zły, może zajmie należne jej miejsce w każdym garażu!