521 Shares 5055 views

Syberyjskie buty – rosyjskie krajowe buty zimowe

Syberyjskie buty – buty są bardzo ciepłe i wygodne. Do tej pory producenci wykonują je w różnych wzorach. Syberyjskie buty można nosić nawet przy ujemnych temperaturach czterdziestu pięciu stopni. Ale niech nam mimo wszystko zacząć od początku.


Syberyjskie buty – jak to wszystko się zaczęło

Tak, w porządku. Syberyjskie buty pojawiły się w Rosji w pierwszej kolejności, dzięki Tiumeń obywateli. W tym królestwie zimno bez ciepłych butów zrobić, to po prostu niemożliwe. Syberyjskie buty niech ludzie czują wygodę i komfort.

Na początku ubiegłego wieku, Tiumeń kupiec Nikolaem Chukmaldinym pewne nagranie zostało wykonane. Mówi się, że buty są wiarygodne syberyjskie Ochraniacze śnieżyc i zimnem. Minęło ponad sto lat, ale niewiele się zmieniło. Ten but jest nadal najbardziej odpowiedni dla syberyjskich zim – ciepłe i miękkie.

Co dzieje się dzisiaj?

W 2003 roku, sprzęt do produkcji butów kupili „Tiumeń roślina buty.” Firma posiada dwie fabryki. Jednym z nich jest w Talitsa w średniowieczu Uralu, drugi – w Shadrinsk, na Uralu. Tu, w znacznych ilościach produkowany syberyjskich buty. Ponieważ są one nazywane, jest znana każdemu mieszkańcowi tego regionu. Pręt wykonany z jednej mln par rocznie. Zapewniają one szeroki obszar z Sachalin na Litwę. Kup je i mieszkańcy dalekiej północy, a starsi Ałma-Acie. Skierowany ten produkt w krajach europejskich.

patriotyzm

Wielu mieszkańców Rosji, uczucie prawdziwych patriotów nabyć syberyjskich buty. Nazwać je – pręt. I wiedzą o nich i poza granicami naszego kraju. Gdzie cudzoziemcy kupują je nawet jako pamiątki. W skrócie, buty są sprzedawane bardzo dobrze. Zdaniem szefa „fabryki Tiumeń obuwia”, na koniec sezonu sprzedaży akcji jest prawie nic. Każdego roku, produkcja buty fabryk tylko zwiększa.

Możesz łatwo wybrać dla siebie dokładnie to, czego potrzebują. Mężczyźni, kobiety i dzieci, gumy i pracy – dużo opcji. Kolorystyka zadowala również klientom ich odmiany. buty na cenę jest dość łatwo dostępne – od 90 do 250 rubli rosyjskich. To wszystko zależy od jakości i wielkości.

konsumenci

Siberian buty-rod, co do zasady, są buty wykonane w stylu „unisex”. Damskie modele z mężczyzn praktycznie nie do odróżnienia. Przeciwnie, są one podzielone według wielkości. Damskie buty buty jest uważany od 23 do 27 wielkości mężczyzn – od 28 do 35 lat.

Większość konsumentów syberyjskich buty są klienci korporacyjni. ich uzyskania, co do zasady, kolejowych, energetycznych i gazowych firm, spółek naftowych. producentów obuwia pracują z wieloma dużymi firmami podejmowania poważnych zleceń. Jednak to nie jest zaskakujące. To – obiecujące i opłacalne.

Wykonane buty przez cały rok. Nawet w lecie, ciepło w dużym, robotników dbają o to, że ludzie nie zamarzł w zimie jest zimno.

Oprócz „fabryce Tiumeń obuwia” w rosyjskich butach filcowych wykonane są w Kukmor i Tatarstanu. Istnieją, oczywiście, i inne fabryki. Jednak są one bardzo małe. produkują one nie więcej niż trzysta butów rocznie. Cóż, w ogóle, w Rosji jest piętnaście firm, które produkują te buty. Małe zakłady dziś istnieją trzydzieści pięć lat.

Nosić buty na Syberii od połowy XVIII wieku. Europejska część Rosji wziął je również do początku XIX wieku. Nawet Peter użyłem tego buta. I, w bardzo ciekawej sytuacji. Bóle głowy nosił buty na bose stopy i zjadł talerz gorącej zupy. Problem można łatwo wyeliminować. Polar można rozszerzyć naczynia krwionośne, ogrzewając nogi. przepływ krwi zostanie przywrócony w całym organizmie.

W skrócie, historia produkcji butów w naszym kraju zaczęła się dawno temu. Kończy się też, nie dzisiaj. Upewnij się, że zakup ten but tylko proszę pozwalają doświadczyć komfortu i przytulności.

Modna sukienka z szyfonu
788 shares 1964 views
Jak wziąć prawidłowo pomiary?
140 shares 4338 views