163 Shares 1680 views

Nowy port lotniczy Lwów: Informacje i zdjęcia

Lwy – to największe miasto w zachodniej części Ukrainy. On zawsze przyciąga turystów za gościnność, komfort i wiele atrakcji. Wystarczy dostać się do miasta przez powietrze nie było łatwe. Stary terminal nie może zapewnić odpowiedni poziom usług i po prostu nie mógł sobie poradzić tylko kilka lotów dziennie.


Wszystko się zmieniło, dzięki recepcji Euro 2012. Na początku meczu na nowym stadionie i terminalu lotniska zostały zbudowane, aby spełnić wszystkie nowoczesne standardy komfortu i bezpieczeństwa. To jest teraz dostępny dla wszystkich chętnych, a lotnisko we Lwowie można nazwać jedną z ozdób miasta.

informacje ogólne

  • Tytuł: Lviv International Airport nazwie Danily Galitskogo.
  • Adres: ul. Lyubinskaya, 168, Lwów, Ukraina (6 km od centrum miasta).
  • Telefon: +38 (032) 229-81-12, 229-80-71.
  • kod IATA: LWO.
  • kod ICAO: UKLL.
  • Pasów startowych: 1 długości 3305 m.
  • Odległości: Centrum miasta – 8 km do stacji kolejowej – 6 km, do dworca autobusowego na Stryiska – 7 km.

Lwów terminale portowe powietrze

Od momentu otwarcia nowego Terminalu A, które odbyło się w dniu 12 kwietnia 2012 roku, wszystkie loty krajowe i międzynarodowe zostały przeniesione do niego. Kompleks obszar 39 tysięcy metrów kwadratowych. Zacisk 28 ma stoły wyboru w, wsporniki zarejestruje 2 punkty kontrolne paszport 18, brama 9, z których 4 są wyposażone w mostki wsiadanie. W tej chwili spełnia wszystkie nowoczesne wymagania Lwów (Airport), zdjęcia z budowy tego potwierdzenie.

budynek terminalu 1 jest czasowo zamknięty. Możliwość jego renowacji i budowy VIP pasażerów. To ciekawy pomysł, ponieważ budynek ma ciekawą architekturę, wewnątrz ścian hal i sufit są malowane obrazy. W każdym przypadku konieczne jest, aby całkowicie zastąpić wszystkie służby kontrolne, rejestracji, odbiór i dostawa bagaży.

infrastruktura lotniska

Pierwszą rzeczą, która przyciąga wzrok przy wejściu do budynku – popiersie księcia Daniel Romanowicz Galitsky. Jest on nazwany po nim zaktualizowane lotnisko we Lwowie. Wielu mieszkańców wciąż nazywają starą pamięci Sknilov lotnisko.

Strefy przyjazdu i wyjazdu w połączeniu wokół pierwszym piętrze, można się swobodnie poruszać. Po rejestracji trzeba wspiąć się na drugim piętrze, gdzie strefy kontroli paszportowej i celnej, sklepów wolnocłowych i poczekalniach. Bezcłowy sklep można kupić napoje alkoholowe, pamiątki, wody toaletowe, kosmetyki, produkty dla dzieci.

Jednym z najlepszych pamiątek w pamięci miasta może być produktem czekolady. Można go kupić w sklepie słynnego warsztatu Lwowa, umieszczone na parterze. Sprzedaje wiele postaci z różnych rodzajów czekolady są dostępne w realnym słodkie pocztówce.

Przekąskę w kawiarni na parterze, po rejestracji można udać się do restauracji na drugim piętrze lub małego baru sushi.

Lwów (Airport): jak uzyskać

Od centrum miasta autobus kursuje do nowego terminala, №48 cenie turystyczna 4 hrywny (12 rubli). Można również dojechać trolejbusem №9, kursujące na trasie-University Airport do starego terminalu i chodzić pozostałą odległość na piechotę (5-7 minut). Bilet trolejbus kosztuje tylko 2 hrywien (6 rubli).

Na taksówką od centrum miasta wynosi 50 UAH. (150 rubli.). Złapać samochód na ulicy nieopłacalne ceny zwiększoną dwukrotnie. Jest lepiej, aby uzyskać z dowolnego punktu miasta do ruchliwego skrzyżowania ulic i Lyubinskaya Vygovskogo, a następnie pozostałej jazdy dwa-stop na 48 autobusie. Bus spada prawie pasażerów przy wejściu do portu lotniczego we Lwowie.