730 Shares 7366 views

Kwiatowy i woody druidzi horoskop

W dawnych czasach na terytorium współczesnej Wielkiej Brytanii, Szwajcarii, Belgii, Austrii i Francji była zamieszkana przez tajemnicze plemiona celtyckie. Podobnie jak każdy inny naród, mają swoje własne tradycje, legendy, mity, zwyczaje, religia sekret. Niestety, do tej pory o Celtowie bardzo niewiele wiadomo – ich plemiona nie zostawili pisemne zapisy z jego życia i perspektyw – całą historię swojego ludu, przekazywana ustnie z ojca na syna.


Oczywiście, dziś wiemy, kilka faktów o nich, ale ta informacja została odebrana od sąsiadów lub wrogów Celtów – Rzymian.

Wiadomym jest, że w społecznościach celtyckich, najważniejsze ludzie zawsze byli księża, zwany druidzi. Jakiekolwiek problemy nie zostały rozwiązane, ostatnie słowo zawsze pozostawił im.

Ale druidzi byli nie tylko księża, którzy służyli bogom celtyckie: są mędrcy plemienia, zaangażowanych w wróżby i przepowiednie, że wiedział, jak prowadzić ludzi. Druidzi przypisywano nadprzyrodzone moce.

Wiemy również, że zostały one uznane za święte gaje dębowe. Istnieje wersja, że słowo „druid” pochodzi od „dąb” celtyckiego. Nie jest zaskakujące, że wśród Celtów udział kult drzewa, a człowiek, który go boli, poddano strasznej kary. Nawet obieranie kora przestępstwo, za które sprawca został pocięty i przybity do drzewa dotkniętego pępka, po czym sprawca skręcone wokół pnia, tak, że wnętrzności z niefortunne owinięty wokół drzewa.

Jak można łatwo zrozumieć z powyższego, Druid jest niezwykle blisko natury, na której opiera się tak popularne druidów horoskop.

W sumie istnieją dwa rodzaje horoskopów – są one bardzo podobne i są oparte na tej samej zasadzie. Nieoczekiwanie, ten horoskop jest wystarczająco dokładne.

Porozmawiajmy o tych bardziej znanych. Położenie względem Słońca do Ziemi – to jest jego podstawą. To drzewo druidzi horoskop, drzewa, które nie tylko określają charakter, cechy i los każdego człowieka, ale są jej patronów.

Zgodnie z tym znakiem przez cały rok, są 2 fazy, z których każdy posiada 18 okresów – na każdy znak. Okresy te ostatnie kilka dni, i są ludzie – to znaczy w każdej fazie ma na ten sam okres. Ale są jeszcze 4 godziny (i znak) – za każdy dzień. Dzielą się one na dni lata i przesilenia zimowego, jesiennej i wiosennej równonocy. Tak więc horoskop Druidzi ma 22 drewniany znak.

Każdy znak odpowiada określone dni w roku, nie zmieniają w żadnych okolicznościach. Dlatego, aby użyć horoskop druidów i znaleźć drzewo-opiekuna, wystarczy znać datę swego urodzenia.

Jednak drewno horoskop – nie jedynym w istnieniu. Nieco mniej popularne, ale równie ciekawe i oryginalne kwiatowe druidzi horoskop. Jest on oparty na tych samych zasadach jak drewno, ale ma większą liczbę znaków. Kwiat który określa charakter człowieka – róża, oset, lilia, kwiat lub wieczne magnolia – bardzo łatwe do znalezienia: wszystko na tej samej dacie urodzenia. Ten horoskop druidzi ma 36 znaków – Przez dziesięć dni każdy.