173 Shares 1457 views

Jak marynowane volnushki? Metody i zalecenia dotyczące przygotowania

Grzyby są niesamowite stworzenie natury. Naukowcy do tej pory nie mogę powiedzieć, czy są to rośliny lub zwierzęta. Ale tutaj ich przydatność jasno wyrażone wszystkich badaczy.

Grzyby, w wystarczającej ilości są: białka, węglowodany, błonnik, witaminy, aminokwasy i pierwiastki śladowe. Przez to, że – cennym produktem pożywne. Ale musimy pamiętać, że grzyby są ciężkie jedzenie. Dlatego osoby z wrzodami żołądka, jak i małych dzieci, są przeciwwskazane. Zdrowi ludzie mogą mieć nie więcej niż stu gramów dziennie.

Naturalnie, będzie to zależało od sposobu przygotowania grzybów. Traktować je bardziej szczegółowo jak marynowane volnushki różne sposoby. Fakt, że ten grzyb jest jadalny warunkowo, tak aby traktować proces przygotowania musi być bardzo ostrożny.

Jak do marynowane volnushki gorącą sposób?

Grzyby są oczyszczone z ziemi i trawy, przemywa się kilkakrotnie i pokroić na kawałki. Dalsze wrzenia ich wprowadzenia dużej ilości wody, dodawanie przypraw oraz soli. Najbardziej optymalne byłoby umieścić parasole koper, liście laurowe, grochu pieprz, goździki i cynamon. Sole powinny być co najmniej połowę dużej łyżki na litr wody.

Po grzyby opadają na dno, muszą uzyskać za pomocą durszlak i przesunąć w dużej misce. Następnie należy schłodzić volnushki, rozłożone na czystym słoiku i zalać solanką. Gotować trzeba dużą łyżkę z góry soli na litr wody. Jeśli chcesz gotować bardziej pikantne volnushki, sól można dodać dwie łyżki. Solanka trzeba zagotować, wlać do słoików i zamknąć górne liście chrzanu. Zbiorniki zamknięte i statek w chłodnym miejscu. Podawać przedmiotu jest konieczne, dodając ocet, zmiażdżony czosnek i pojenia olej.

Jak marynowane volnushki zimno na patelni?

Na dole emaliowanych umieścić małe ilości różnych przypraw. Należy postępować z następującej zależności: dziesięć kilo grzybów trzeba zapakować Goroshkov pieprz, liść laurowy, dwa gałązkę koperku i dębowych liści czarnej porzeczki, odrobiną chrzanu, pieprzu i goździków.

Do solenia potrzeby wybrania silnych i całe grzyby, które powinny być dokładnie oczyszczone i poddane. Umieść je na przyprawy dół kapelusze. Każda warstwa nie powinna być mniejsza niż ośmiu centymetrów. Następnie posypać sól, w oparciu o wskaźnik sześćdziesięciu gramów na kilogram grzybów. Pieczarki faszerowane pojemność trzeba posypać różnorodnych przypraw, zamknij szmatkę, a następnie umieścić okrąg i spłaszczyć obciążenie. Pan w lodówce. Po pewnym czasie, gdy grzyby będą stopniowo ustępują. W związku z tym, zdolność do regularnie uzupełnienia świeżego warstwy muszą dodanie przyprawy i sól. Volnushki sól będzie gotowy dopiero po czterdziestu dniach, zanim ich stosowanie jest zabronione.

Ale często zdarzają się sytuacje, w których jak marynowane grzyby. Dlatego stawiamy na jak marynowane volnushki „Quick”. Aby to zrobić, należy przejść przez grzyby, one dokładnie umyć i pokroić na małe kawałki. Wysłać w zimnej wodzie przez noc. Rano płukania i gotować przez jedną godzinę. Volnushki więcej Leans cedzid do szkła nadmiaru cieczy, przemywa zimną wodą. W przygotowanej potrawy określonymi grzybami warstwami, posypując solą i każdy z pachnącymi przyprawami. Dzięki tej metodzie volnushki soli będzie gotowy w ciągu trzech dni. Przechowywanie ich w zalecanej szklanej lub ceramicznej miski.

Okazuje się bardzo pyszne danie, które mogą być podawane jako przekąski i unikalnym dodatkiem do każdej dekoracji, zwłaszcza ziemniaków.

Bon appetit!