404 Shares 5036 views

Ośrodki wypoczynkowe (Niżny Tagil) – odpoczynek na łonie natury!

Ze względu na jego przystępność są często wypełniane rekreacji. Niżny Tagil (reszta w tych miejscach jest bardzo ciekawy) wybór tych wszystkich, którzy są zainteresowani wakacjach w przyrodzie, z dala od cywilizacji i zgiełku metropolii. Poza miastem i jego granic, zwłaszcza tam, gdzie jest las, organizuje różne kompleksy. Niektóre instytucje oferują szeroki zakres usług, w tym narciarstwo, pływanie łódką. Na specjalne życzenie, można udać się do sauny, idź na wycieczkę lub udać się na wycieczkę po okolicy. Istnieje centrum rekreacji umieści swoich gości w przytulnych i komfortowych pokojach. Na ich terenie znajdują się kawiarnie, restauracje, hale, baseny.


"Taiga Ros"

Podobnie jak wiele innych rekreacji (Niżny Tagil), „Ros Taiga” – miejsce, gdzie całe wnętrze jest zaprojektowane w tradycyjnym stylu rosyjskim. Wszystkie domy i meble wykonane z modrzewia lub dębu. Atmosfera na Wspaniale bazowej, czyste miejsce tutaj, co powoduje, że dana osoba, aby wrócić do siebie ich święta.

Jeśli goście preferują aktywny tryb życia, mogą zaoferować trasy są wspinaczki górskiej lub wędrówki na pustyni. Takie usługi oferują inne rekreacji. Niżny Tagil (urlop tutaj pozostawi każdemu dużo wyświetleń) spotyka się co roku dużą liczbę gości. Dzieci mogą wspinać się na drzewa zamiast tych niebezpiecznych szczytów górskich. Turystyczna oferta dopłaty rafting na rzece lub po prostu popływać łodzią. Wypożyczalnie będą mogli wziąć narty lub skuter, jeśli przyjdą goście w zimie. Kupić można zjeść w kawiarni lub restauracji.

"Chauzhinka"

Zaledwie kilka kilometrów od centrum miejscowości zajmowanej przez rekreacyjnym. Niżny Tagil, urlop którym odbywa miłośników dziewiczej przyrody, przyciąga wielu turystów do lokalnych kompleksów. „Chauzhinka” znajduje się zaledwie 30 km od miasta. To gospodarze w każdym sezonie w kalendarzu. Tymczasowe mieszkańcy znajdują się w kabinach, które są przeznaczone dla 8-20 osób. W takim przypadku, jeśli portfel turystyczny wystarczająca liczba „ekstra” pieniądze, może on unieść cały pokój na raz.

Każdy dom posiada wszystkie udogodnienia, które pomogą każdemu spędzić wakacje jako przytulne. Ta sama zasada działa w przypadku innych rekreacji (Niżny Tagil). Reszta jest zaproszony do organizacji pikniku. W tym przypadku, można wypożyczyć grilla i pobyt w altanie. W zimie, administracja zapewnia specjalny pokój, w którym brali posiłek.

Minimalny koszt domu – 4 tysięcy rubli .. Cena ta może wydawać się niektórym zbyt duża, jednak wszystkie usługi i klasyczne wnętrze w pełni uzasadniają tę postać.

„Mewa”

Ośrodek rekreacyjny „Czajka” (Niżny Tagil) znajduje się w pobliżu miasta. Jej terytorium jest mnóstwo unikalnych i wspaniałych miejsc do wypoczynku. Istnieje również kawiarnia, która serwuje ogromną ilość pożywienia i napojów. Istnieją dwie sale konferencyjne. Każdy mieści 50 osób. Latem Goście złożyć w specjalnych domów w zimie oferują ciepłą opcje.