505 Shares 5352 views

"Samsung 5610": specyfikacje, opinie. "Samsung 5610" – telefon

Klasyczne przedstawiciel Push telefony monoblokowe jest „Samsung 5610”. Cechy, przegląd właścicieli i innych istotnych informacji na temat tego gadżetu będzie zasilany przez niewielką część naszego przeglądu.

Jest to urządzenie klasy podstawowej z zestawem najpotrzebniejszych funkcji.

Scenografia i ergonomia

Z punktu widzenia wyposażenia tego urządzenia jest czymś niezwykłym nie może się pochwalić. Dokładniej, jest znacznie zmniejszona. W skład jego pudełkowej wersji obejmuje takie elementy i akcesoria:

  • Sam telefon komórkowy.
  • Zewnętrzna bateria o pojemności 1000 mA / h.
  • kabel interfejsu ze złączem MikroYuSB.
  • Ładowarka.

Jak widać z podanych poprzednio w początkowej konfiguracji jest stereo i zewnętrzna pamięć typu flash. Akcesoria te muszą być zakupione oddzielnie za dodatkową opłatą. Ponadto, Samsung S właścicieli telefonów 5610 „trzeba zadbać, aby zachować pierwotną formę telefonu komórkowego. Obudowa wykonana jest z tworzywa sztucznego, jak zwykle, i szkoda, że nie jest to trudne. Nie pokrywa się ją chronić będzie trudne, więc bez niego też nie może zrobić. Wymiary urządzenia mają do dziś raczej skromne: 118,9 x 49,7 mm, o grubości 12,9 mm. Waga gdyż wynosi 91 gramów. Klawiatura jest podzielony na kilka warstw, z których każda oddzielona od blisko występu. Taka decyzja pozwala nawet konstruktywna „w ciemno”, aby zarządzać telefonu komórkowego. Nie zapomnij programistów i pro podświetlenie klawiatury. Na lewym boku telefonu są wahania głośności, a na prawej krawędzi devaysa mieć przycisk sterowania aparatem. Na dole jest typowa dziura mikrofon, a na górze – wszystkie interfejsy przewodowe: mikroYuSB i 3,5 mm jack do podłączenia głośników stereo lub. Ujmując to w ten sposób: telefon komórkowy konstrukcja jest dobrze ugruntowana i obsługiwać go w piwnicy, w tym jedną ręką.

żelazo

To nie jest mało pamięci wewnętrznej w telefonie komórkowym „Samsung 5610”. Telefon jest wyposażony w zaledwie 108 MB, to nie wystarczy do wygodnej pracy na nim, więc nie wymaga zewnętrznego dysku flash po prostu nie może zrobić. Będzie trzeba kupić oddzielnie. Urządzenie jest w stanie pracować z kartami formatu mikroSD o maksymalnej wielkości 16 GB. Wyświetlacz jest tylko 2,4 cala, ale to normalne tempo do wybierania tonowego. Rozdzielczość ekranu wynosi 240 x 320, jest zdolny do wyświetlania 262 tysięcy różnych kolorach. Jego matryca wykonana jest przestarzała przez technologię dziś – TFT. z tego powodu, że kąty widzenia w tym telefonu komórkowego, może być uznane za minimalne. W przypadku 15-20 stopni od prostopadłej do powierzchni wyświetlania obrazu jest mocno zniekształcone. Reszta jakości obrazu to nie wnosi sprzeciwu. System operacyjny w tym własnego urządzenia, obsługiwane przez wszystkich aplikacji na platformie Java. Radio FM można wyróżnić wśród innych cech tego modelu (działa tylko wtedy, gdy podłączone są słuchawki, który jest również antena) oraz odtwarzacz MP3. Interfejs ustawić w tym gadżecie całkiem dobre:

  • Bluetooth – ułatwia wymianę informacji z innymi urządzeniami przenośnymi.
  • Pełne wsparcie dla sieci komórkowych, 2. i 3. generacji. Jest tylko jedno gniazdo na karty SIM. Nie ma też wbudowaną przeglądarkę, które można przeglądać zasoby online.
  • Standardowy port microUSB jednocześnie spełnia dwie funkcje: umożliwia ładowanie baterii i komunikować się z komputerem.
  • Aby podłączyć głośniki zewnętrzne, 3.5mm.

autonomia

Oceniono pojemność baterii wynosi 1000 mA / h na "Samsung 5610" telefonu. Opis, opinie wskazują, że wystarczy na 3-4 dni intensywnej pracy w sieciach 2G. Przy przejściu do 3G, wartość ta zmniejsza się, a średnia jest 2-3 dni dłużej. Ale jeśli używać tego urządzenia jako na odtwarzacz MP3, z jednej jego za wystarczającą na 24 godzin ciągłego słuchania.

Nie zapominaj, że to jest zwykły telefon komórkowy, którego przekątna wyświetlacza jest tylko 2,4 cala, nie ma procesora. W ogóle, self-wszystko jest w porządku w tym telefon komórkowy.

Aparat i jego funkcje

Mocnym punktem jest aparat w telefonie komórkowym „Samsung 5610”. Opis, opinie – wszystko wskazuje na to, że zdjęcie z niej uzyskuje się po prostu doskonałe dla tej klasy maszyny. Jest on oparty na czujniku do 5 megapikseli. Wdrożone autofocus, zoom cyfrowy i wyświetlane światła na tylnej stronie urządzenia LED. Rozdzielczość obrazu wynosi 2560 x 1920 przy najwyższym ustawieniu. Ponadto istnieje szereg sposobów, co pozwala na niemal wszystkie przypadki otrzymywać wysokiej jakości zdjęcia. Ale z wideo sytuacja nagrywania zmienia się drastycznie. Rozdzielczość obrazu w tym przypadku jest tylko 320 x 240. Jest oczywiste, że przy takiej jakości obrazu na dużym ekranie będzie rozmazany z „kwadratów”. Ogólnie rzecz biorąc, możliwość nagrywania wideo jest, ale to wtedy na urządzeniu z wyższej rozdzielczości lepiej nie oglądać.

Recenzje i funkcje

„Samsung 5610” jest już na mocnych i słabych stron w telefonie. Cena miał skromny i wynosi około 5000 rubli. Według tej cenie iz podobną funkcjonalność jest trudno znaleźć podobny telefon. tylko smartfony entry-level może konkurować z nim. Ale autonomia będą dużo gorsze, a działanie oprogramowania w każdym przypadku być zadowalające. Ergonomia, jakość dźwięku i odbiór sygnału sieci komórkowej – to wszystko atuty tego urządzenia, jak określono w opinie użytkowników na temat tego urządzenia. „Samsung 5610” jest obecnie na braki telefonu. Wyobraź go w umiarkowanym oświetleniu uzyskuje się całkiem dobrze, ale filmy w rozdzielczości 240 x 320 – jest, szczerze mówiąc, prawdziwy dziś anachronizmem. To jest główną wadą tego modelu telefonu komórkowego, ale nie poprawiła, w tym momencie opinie właścicieli. Ale skąpe wyposażenie gadżet jest wyjaśnione po prostu: telefon z budżetu klasy, więc producent stara się oszczędzać na wszystkim. Jeśli to konieczne, wszystkie niezbędne akcesoria do kupna nie jest trudne. Wszystko inne ma w większości przypadków, nie wnosi sprzeciwu.

podsumować

Telefon komórkowy „Samsung 5610” został szczegółowo omówiony w tym krótkim artykule. Opis, opinie, specyfikacje techniczne i inne ważne informacje o niej zostały uprzednio złożone. W low-end telefony fabularnych miał prawie żadnych konkurentów. Gdyby nie problem z filmów, to byłoby idealne urządzenie entry-level. Ale wciąż jest dobrym rozwiązaniem dla tych, którzy szukają niedrogiego, ale funkcjonalny i wysokiego stopnia autonomii urządzenia.