187 Shares 8280 views

Jak podłączyć DRL z rękami?

Przez ponad 3 lata na terytorium Rosji istnieją nowe zasady ruchu drogowego, gdzie znajduje się punkt obowiązkowego włączenia świateł mijania lub świateł działa instalację we wszystkich pojazdach silnikowych. Oczywiście, na początku myślisz: dlaczego wydać 5-6 tysięcy rubli, czy można bezpiecznie jeździć z włączonymi światłami? Ale nie zapominaj, że samochód Turystyka aktywna elektronika, spożywać co najmniej 3-4 procent więcej paliwa niż ten, który jest wyposażony w światła do jazdy. Około roku, kwota ta może zostać zwrócona w całości, tak że połączenie DRL w samochodzie jest dość odpowiednie. A jeśli nie mogą wystąpić problemy z wyborem szczegółach, a następnie instalację – wręcz przeciwnie. Oczywiście, proces ten może być zaufane ręce profesjonalistów, ale dlaczego zapłacić 4000 rubli za pracę, które można zrobić z rękami? Jeżeli jesteś zwolennikiem tego pomysłu, ten artykuł jest dla Ciebie.

Jak zainstalować DRL z rękami?

Wystarczy pamiętać, że instalacja każdego modelu prowadzenia światła w swoich własnych cech, więc jeśli coś się dzieje, należy zwrócić uwagę na instrukcje, które pojawiły się z producentem produktu. Oprawa technologii zależy od rodzaju zestawu DRL. Ręce mogą instalować żadnego sprzętu oświetleniowego, jeśli działają w kilku etapach. Następnie wynik nie potrwa długo. Poniżej przyjrzymy się podstawowych kroków, które są wykonane podczas instalacji DRLs własne ręce.

Ogólnie rzecz biorąc, praca nie jest tak trudne, jak się wydaje na pierwszy rzut oka. Po pierwsze trzeba znaleźć dziurę, w której w przyszłości będzie umieszczony światła, a następnie podłączyć do zacisków dla po odłączeniu od baterii głównej i sprawdź szczegóły wydajności. Potem jest tylko bezpiecznie DRL w otworze. Jakie przewody do podłączenia, które śruby odkręcić i przykręcić, w zależności od rodzaju pojazdu i konstrukcji zderzaka w szczególności. Jednak po instalacji, trzeba będzie zrobić trochę więcej pracy. Polegają one na „wykończeniowych” świateł GOST normy. Ważne jest, aby je obsługiwać i śledzić kierunek wiązki światła. Proces ten nie jest bardzo skomplikowane, ale dość długo. Ważne jest również, aby pamiętać, że można ustawić tylko wtedy, gdy dane DRL spełnia normy państwowe.

O czym należy pamiętać przed instalacją?

Poniżej zwrócić uwagę na zasady, po czym przez prawo (wg GOST) konieczne jest zainstalowanie świateł dziennych.

  • Po pierwsze, należy zwrócić uwagę na opcje pośrednictwa. Wysokość powinna mieścić się w zakresie od 250 do 1500 mm, od powierzchni ziemi, a odległość między krawędzią wewnętrzną dwóch powierzchni – nie mniejsza niż 600 mm. Jeśli samochód ma szerokość mniejszą niż 1,3 m, odległość ta może być zmniejszona do 400 milimetrów.
  • Po drugie, ilość światła powinna być tylko 2 (nie więcej i nie mniej).
  • Po trzecie, DRL powinny być prowadzone w połączeniu z pracującym silnikiem. Po włączeniu reflektorów głównych belka dzienne światła są wyłączane automatycznie.

wniosek

Tak więc okazało się, że główne kroki do naśladowania, że można ustawić DRL z ich rąk, i zna wszystkie niuanse w pracy.