628 Shares 3295 views

Samochód z rękami z kartonu, z papieru: rysunki, klasa mistrzowska

Dobrze, gdy twoja ulubiona lalka ma przewóz! Z Twoich rąk możesz zrobić otwartą lilę z kartonem lub elegancką britchka. I nawet huśtawka na luksusowy autokar lub wygodną załogę. Mówi o tym, jak sam trener składa się z klasy mistrzowskiej. Artykuł rozważa również opcje tworzenia załóg papieru.

Wóz z kartonu dla Barbie

Ta zabawka będzie służyła nie tylko do stworzenia otoczenia zewnętrznego w kącie, w którym "mieszka" Barbie. W landau z otwartą górą, pupa może wykonywać prawdziwe podróże. I nawet zapraszam jeździć przyjaciółmi. I tylko koleżanki z Barbie będą zazdrosne, kiedy zobaczy, co teraz ma przewóz!

Z własnych dłoni można go wyjąć ze starego kartonu. Aby poradzić sobie z tą pracą, będą mogli nie tylko dorośli, ale i nastolatek, znający się z konstrukcją. A ponieważ wykonywany jest przewóz z kartonu, trzeba ręcznie wyciąć sobie szczegóły, używając noża lub nóż, skalpela lub innego ostrego narzędzia. Cóż, talent projektanta podczas pracy na zewnątrz załogi, oczywiście, jest obowiązkowy.

Rysunek rysujący dla landau

Przewóz kartonu opisany jest tutaj Z moimi rękami na lalki typu Barbie. Można jednak uczynić w ten sam sposób landau lub brichkę dla innych mieszkańców miasta zabawek. Podczas konstruowania wagonów marionetkowych własnymi rękami rysunki powinny być opracowane w zależności od rozmiaru "użytkowników".

 1. Przede wszystkim rysuje się wzór dla konturu bocznej ściany karetki. W naszym przypadku ma kształt miski z zaokrąglonym dnem lub tulipanem prostym tulipanem.
 2. Na górze ściany znajdują się dwa okrągłe okna.
 3. Między nimi będą drzwi. Mamy na niej funkcję drabiny, więc strona, która nie będzie cięta, znajduje się na dole.
 4. Możesz zrobić otwór w górnej części drzwi, na przykład okna lub na boku – jak uchwyt.
 5. Ostra krawędź wyciąga kontur ściany, okien, otworu w drzwiach i trzech jego stronach.
 6. Druga ścianka jest cięta w ten sam sposób, nie otwieraj drzwi. Choć wóz, wykonany ręcznie z kartonu, może mieć dwa wejścia.
 7. Przygotowanie dna dla trenera. Ma postać długiego paska z kartonu. Ten szczegół powinien mieć taką szerokość, jaka będzie szerokość załogi później. Długość jest obliczana w ten sposób: mierzona jest odległość od górnych punktów narożnych ściany bocznej. Taśmę centymetrową należy przełożyć wzdłuż dolnego konturu panelu bocznego. Do tego rozmiaru należy dodać dodatek na zakręty kołowe – dekoracje na górze autokaru.

Montaż tuszy beczkowatej dla Barbie

 1. Aby upewnić się, że karetka nie jest garbem, najpierw oblicz średnicę dolnego detalu i punkt środkowy dolnej krzywej ściany. Są połączone.
 2. Używając taśmy klejącej, przyklej krawędzie dolnego detalu i zakrzywionej linii ścianki bocznej pod kątem prostym.
 3. Druga ściana boczna jest również przymocowana.
 4. Pozostałe końce dna są skręcone.
 5. Zamocuj "curl" za pomocą taśmy lub kawałka kartonu.
 6. Wóz z kartonu wykonywany jest ręcznie na sumieniu, że lalki są wygodne w użyciu. Dlatego wewnątrz pudełka włóż karton, złożony tak, aby symulował siedzenia i podłogę. W końcu dno tego trenera odwróciło się, wklęsłe.
 7. W razie potrzeby można wykonać tapicerkę z miękkiej tkaniny, zawiesić zasłony na oknach.

To tak wygodne, aby umieścić lalki wewnątrz trenera, zebrał się na spacer.

Zapewnienie przewozu funkcji silnika

Ponieważ chcesz jechać własnymi rękami, chcesz jeździć kołami, dzięki czemu poruszy się, należy to zająć. W zasadzie nie jest trudno przygotować takie urządzenie.

 1. W przypadku kół należy wziąć coś okrągłego: cewkę z cienkiej taśmy, drutu, przykryć odpowiedni rozmiar. Możesz nawet wyciąć okrąg kartonu. W przyszłych kółkach otwórz dziurę w środku, jeśli nie jest wcześniej przewidziana w używanych przedmiotach.
 2. Na dole taśmy trenerowej przymocowanej do koktajlu.
 3. Jest włożony drewniany szpikulec.
 4. Krawędzie szpikulców są wzmocnione w środku kół.

Pracować na zewnątrz załogi

 1. Każdy decyduje się na to, jak urządzić wóz z zewnątrz. Można go pokryć farbą i lakierem, a na wierzchu wkleić ornament, który jest wycinany z folii lub papieru o właściwym kolorze.
 2. Możesz narysować ornament za pomocą wzoru srebrnej lub złotej farby.
 3. A jeśli obraz jest wykonany z lakieru lub kleju, na którym natychmiast wylano koralików lub proso, stanie się olbrzymia. Nawiasem mówiąc, kukurydza również może być barwiona srebrem lub złotem przed użyciem .

Projektant w formie trenera

Potwory ubierania zdobią dom z drobnymi rzeczami, kreatywnymi i słodkimi. Niektórzy na przykład uważają, że przewóz z papieru, wykonany ręcznie, może służyć jako pudełko do przechowywania herbaty. Odznaczają nawet ścianę boczną w taki sposób, że ma postać czajnika.

Między bokami należy umieścić pudełko z pokrywką, do której będzie wylana herbata. Wewnątrz tego projektanta można umieścić niewiele rzeczy – jego zastosowanie zależy od fantazji właściciela.

Za pomocą tego samego algorytmu można dokonać przewozu małych pupae. To prawda, jeśli nie zrobisz kół na ruchomych stronach, i wyciąć je wzdłuż bocznych ścian kadłuba, załoga nie będzie mogła prowadzić tak jak obecny. Jednakże taka zabawka będzie cieszyć się dziecku, jeśli zostanie to zrobione razem z nim. A dziewczęta z 9. roku życia mogą sobie radzić z takimi ręcznie robionymi artykułami, dekorując wagon z wstążkami, koronkami, warkoczami, paillettes, rhinestones, kulkami i koralikami.

Pamiątka stołowa w formie trenera

Często używane rzemiosło jako ozdoba. O tym, jak zrobić przewóz z rękami z papieru, ta klasa mistrzów powie.

 1. Po pierwsze, opracowano szablon dla bocznej ściany powłoki. Możesz wyciągnąć tylko pół szablonu i wyciąć całą część naraz, składając papier na pół – obie strony są asymetryczne. Do rzemiosła potrzebne są dwie ściany.
 2. Otwory okien od wewnątrz są zaokrąglane delikatnym tiulu. Zarys osoby jest przymocowany do kawałka grubej kartony, którą druga strona jest przyklejona bezpośrednio do części ścianki od wewnątrz.
 3. Można ozdobić zewnętrzną ścianę korpusu koralikami, cekinami, paillettes, kleić uchwyt na drzwiach.
 4. Między dwoma szczegółami sprawy sklejone jest pudełko, wklejone białą kartką.
 5. Na nim z przodu iz przodu zamocowane są postacie służących i stajennego.
 6. Wózek jest zamontowany na kółkach. Mogą to być metalowe guziki lub okręty cięte kartonowo przyklejone folią.
 7. Figury koni są wycięte z tektury i umieszczone z przodu. Gruby drut mocuje je ręcznie. Możesz wyciąć wąskie taśmy kartonowe, które będą naśladować wiązkę koni.