252 Shares 8218 views

Przegląd samochodu Infiniti G25

W końcu Infiniti G został zaktualizowany. Pomimo niskich kosztów początkowych, w porównaniu z konkurentami (klasa Mercedes C, seria 3 BMW) Infiniti G25 dysponuje bogatym wyposażeniem wnętrza wnętrza nawet w początkowym kompletnym zestawie. Dodatkowo dostępne są dwie wersje silnika Infiniti G25. Test był odwiedzany przez model z 2.5-litrowym silnikiem. Ten silnik ma moc 222 KM, h Potem na papierze wygląda niewiele. Można by pomyśleć, że seria G Infiniti straciła swój dotychczasowy wizerunek samochodu sportowego, ale nowe ciało i technologia zastosowana w silniku umożliwiają wycisnąć maksymalny moment obrotowy z silnika.

Pierwszą różnicą między Infiniti G25 Sport z poprzedniego pokolenia jest zmodyfikowany przód. Szczególnie uderzający jest nowy zderzak. Teraz jest wyposażony w lampy przeciwmgielne, które nie wystarczyły. Sportowy kierunek nowej serii G jest podpowiedziany przez rozwidlone konstrukcje rur wydechowych.

Dla kogoś niski pułap nowego Infiniti może wydawać się być wadą. Ale jest to jedynie subiektywna opinia, która zależy od danych antropometrycznych kierowcy. Osoba o przeciętnym wzroście nie poczuje się dyskomfort w kabinie. Należy zauważyć, że w wersji podstawowej e Istnieje możliwość elektrycznego dopasowania kierownicy i siedzeń, które szybko dostosują fotel kierowcy i sprawią, że jazda będzie tak komfortowa, jak to możliwe. Nowy interfejs wbudowanego monitora komputerowego ułatwia uzyskiwanie potrzebnych informacji, a paleta kolorów danych powtarza oświecenie tablicy przyrządów, co nadaje wnętrzu harmonię, zwłaszcza w ciemności. Wygaszacz ekranu w tle można wykonywać w trzech wariantach, począwszy od projektu pod drzewem i kończąc na teksturze metalu. Całe wnętrze samochodu połączone ze skórzanym wnętrze tworzy przytulną atmosferę.

Na pierwszy rzut oka wydaje się, że tablica przyrządów w Infiniti G25 nie uległa zmianie. Inżynierowie Infiniti wyeliminowali drobne błędy, a teraz skala tachometru ma mniejsze nacięcia, co zwiększa jego czytelność, a monitor, który jest wyśrodkowany, ma podświetlenie, które pasuje do kolorów tablicy przyrządów, więc nie podrażnia ani nie wykracza poza ogólną skalę, tak jak to było W poprzednim pokoleniu. Kupno samochodu kosztującego 40 tysięcy dolarów otrzymasz pakiet, który nie ma takiego poziomu w tym przedziale cenowym. Tak więc zestaw podstawowy zawiera bi-ksenon Ares z funkcją obrotową, siedmiobiegową automatyczną skrzynią biegów z pokrętłami zmiany biegów na kierownicy i kompletnym pakietem elektrycznym z systemem stabilizacji VDC. Na pokładzie komputera znajduje się system Connectiviti, wbudowany dysk twardy, który umożliwia przesyłanie wszelkich informacji (muzyki, wideo) z urządzeń zewnętrznych. Prędkość jazdy Infiniti G25 zapewnia kontrolę tempomatu z funkcją automatycznego hamowania.

Silnik Iinfiniti G25 ma piękny dźwięk z brutalnymi nutami. Może się wydawać, że sprawne działanie nowego 7-biegowego automatycznego jest gorsze niż poprzednie generowanie z 5-stopniową automatyczną skrzynią biegów, ale zajmuje trochę czasu i przyzwyczaiisz się do prowadzenia i obsługi nowej skrzyni biegów. Po włączeniu trybu sportowego rozumiesz wszystkie zalety pudełka z dużą ilością narzędzi. To pole stale utrzymuje wysokie obroty i obniża, w razie konieczności, przekładnie.