466 Shares 4642 views

Rosyjski niebieski kot i kot brytyjski niebieski


Rosyjski Niebieski … którzy nie podlegają urok tej rasy wyjątkowym i eleganckim kotów? Spójrz na ich niesamowite wyraziste oczy mają tyle szlachetności umysłu i nieugiętej zgorszenie!

Dawno, dawno temu w odległej Anglii nazywa ich Blue „archaniołów”, a wszystko dlatego, że rosyjskie niebieskie koty zostały sprowadzone do kraju z miasta pod nazwą Archanioła. Zawsze w Rosji jest to rasa związane z przytulnym kominku, była symbolem szczęścia i harmonii.

Kot bardziej spokojny niż rosyjskiej Blue, nie znaleziono. Są bardzo mili, że ich szefa – najważniejszą osobą w moim życiu. W ten sposób wolność miłujących kot, a niekiedy wyraża upór i jeszcze ona bardzo docenia swój dom, ponieważ jest – prawdziwy homebody. Jego główną cechą – a „szlachetne” jednolite opalizujące odcienie szarości lśniącą sierść.

Rosyjski niebieski jest niesamowite, nawet podkład o tej samej długości, to jest prawdziwy podwójny płaszcz. Po dotknięciu go, nawet lekko sprężysty i zobaczyć naturalnej skóry kota przez to jest po prostu niemożliwe. Niezwykle krótkie włosy tworzy efekt materiału pluszu, przyciąga uwagę, a jego ręka odruchowo sięga do udaru miękkiej meow cud. Jej włosy przypomina lśniący futra foki.

Struktura ciała można odnaleźć pełną harmonię i elegancję. Jeśli spojrzeć na kota, a następnie ze względu na srebrzystym połyskiem wydaje się, że jego włosy pokryte szronem. Efekt ten uzyskuje się ze względu na fakt, że końcówki włosów na ciele rozjaśniony.

Precious wełny srebrny fala, wysokich nogach, wydłużony ogon i niemal antyczny szyi, płuca powolne ruchy – wszystkie zachwyty na pierwszej znajomości z tej rasy kotów. Poza pięknem natury obdarzyła jej wdzięku tułów, wąski czaszkę i głowę w kształcie klina. To, co odróżnia go od innych ras.

Rosyjski Niebieski – średnia wielkość kota, jednak ma nieco wydłużony korpus, widać wręcz siłę natury. Jest to dość ciężki podbródek, jasno przedstawić swoje wąsy, spiczaste uszy, które również dodają uroku, piękna szyja niezwykle uprzejmy i inteligentne oczy. Wszystko to sprawia, że kot jest niezwykle atrakcyjny. Nawet nos ma poprawną formę bezpośredniego odcień szaro-niebieski.

Spójrz w rundzie, szeroko rozstawione, jasne zielone oczy – to znaczy zanurzyć się cenny blasku dwoma szmaragdami. Koty tej rasy są bardzo inteligentne i koncentruje spojrzenie.

Rosyjski Niebieski koty mogą z pełnym zaufaniem, by stać się punktem odniesienia nie tylko znakomity piękno, ale także cierpliwość, ponieważ są namiętne myśliwych, którzy zawsze osiągają swój cel. Mogą oglądać myszką na wiele godzin i uśmiercono na koniec zrobić oszałamiającą salto w powietrzu. Pobiegli do pozazdroszczenia.

A jakie są nieporównywalne matka! Oglądać szczęśliwą rodzinę – lepiej niż jakikolwiek lek. Mały, pulchny, z okrągłą głowę kociąt wyglądają jak prawdziwe miękkich zabawek, są bezbronni, te grudki miauczy!

Rosyjskie niebieskie koty są niezwykle oddany do ich właścicieli. Tutaj na czele tajemniczego rosyjskiego charakteru tych zwierząt. To cechy, takie jak samotnik, spokojny głos i tajemnicy. Jeśli mówimy o czystości i wychowania, rosyjskie niebieskie koty w tych sprawach „wysoka” i dbać o nich nie jest trudne. Kochają uwagi i uczucia zawsze odpowie, że są inteligentne i inteligentny, aktywny i dość ciekawy. Mają jedną osobliwość: czasami wydaje się, że nie meow, i mówić, a jednak bardzo dobrze się dogadać z ludźmi i innymi zwierzętami. Specjaliści z mankamentów tej rasy należą obecność małych żółtych plamek w zielonym kolorze oczu.

Młode kocięta powinna być podjęta dopiero po osiągnięciu wieku trzech miesięcy. Muszą być zdrowe i z oczami jasnozielonego odcienia, ale nie żółty. W trosce o nich jest taka sama jak w przypadku konwencjonalnych kociąt, które przewiduje, zrównoważonego odżywiania, przeznaczone dla określonej grupy wiekowej.

Uwielbiają jeść suchej karmy, czasami można rozpieszczać zwierzaki konserwy, obowiązkowego dostępu do czystej wody pitnej. A jednak byli gotowi zastąpić z powrotem do właściciela czesane ich delikatne szczotki z naturalnego włosia.

Brytyjski niebieski kot ma kręgosłup bardziej groźne, istnieją różnice w kształcie głowy, że ma bardziej zaokrągloną czaszkę, mały, jasny odcień zieleni oczu. Rasa ta nieodłączne pionowo ustawione uszy i sierść ma ciemniejszy kolor, ale z tym samym niezwykle pięknym srebrnym odcieniu. Jeśli chodzi o włosy, brytyjski niebieski kot ma krótką, ale gęstą i aksamitną, przypominający futro wydry prawidła. Waży do 14 funtów, ma szerokie ramiona i klatkę piersiową, bardzo muskularne nogi, a on porusza się jak prawdziwy żbika.