299 Shares 6717 views

Właściwa pielęgnacja skóry

Nie jest tajemnicą, że makijaż sprawia, że kobieta jaśniejsze i piękniejsze, ale nawet najbardziej profesjonalny makijaż nie może maskować niedoskonałości skóry. Na to, aby być zdrowym, należy zwrócić uwagę na każdy dzień, to jest tylko odpowiedni do pielęgnacji skóry i ciała może stanowić świetny wygląd.


Określić typ skóry

Aby wybrać właściwą opiekę, należy określić typ skóry. To zależy od tego wyboru pielęgnacji twarzy. Jeśli masz tłustą cerę, to nie potrzebuje wysokiej kaloryczności diety, ale jeśli sucha – nie może być overdry maski i toniki. typ skóry jest łatwy do zidentyfikowania.

Suchość skóry w okresie dojrzewania jest bardzo piękny, nie jest objawem trądziku i rozszerzonych porach. Ona jest bardzo cienka i delikatna. Jednak w miarę upływu czasu coraz więcej ich skóra brakuje wilgoci i żywienia. Nie uzyskanie pożądanego, suchość skóry blaknięcie szybko. Często jest to również wrażliwej i skłonnej do podrażnień i łuszczenia.

Tłusta – dokładna naprzeciwko suchej. Jest szorstki, gęsty, widoczne rozszerzone pory. Zatem istnieje wielka zaleta: może sam produkować folię ochronną, a zatem ma lepszą ochronę przed szkodliwym wpływem środowiska. W przeciwieństwie do suchej, tłustej skóry starzeje się znacznie wolniej, ale z powodu nadmiaru łoju na nim dość często występują zaskórniki i pryszcze. W tym przypadku, rozszerzone pory psują ogólny wygląd. Jeśli podasz prawidłową pielęgnację skóry, będzie musiał oczyścić i elegancki wygląd.

Połączenie skóry nie ma widocznych wad. Jest często mylony z normalną, co nie jest zaskakujące. Strefie T (czoło i nos) przy połączeniu skóry grubsze niż pozostała część powierzchni. Na policzkach, a nawet skóry normalnej skłonnej do sucha.

Skóra normalna nowoczesne ekologii i warunków życia – prawdziwy rarytas wśród dorosłych. Taka skóra – idealny: gładkie, gładkie, elastyczne, bez wad. W ogóle, jako dziecko.

Dobieramy właściwą pielęgnację skóry

Że skóra otrzymuje niezbędną substancję do niego, produkty do pielęgnacji musi być wybrana prawidłowo. Standardowe narzędzia obejmują mleko demakijażu (ług jako część zakłóca naturalne pH skóry), dzień i noc krem, tonik, maseczki i peelingi, krem pod oczy. Teraz o cechach opieki dla różnych rodzajów skóry.

Prawidłowa pielęgnacja skóry suchej, takich jak twarz

Tłuszcz mleczny jest dobrze używać do czyszczenia 1 raz dziennie, wieczorem. Rano, po prostu spłukać twarz wodą. Jako tonik odpowiedniej łagodny balsam bez alkoholu z substancji nawilżających. Aby przygotować tonik rękę, trzeba:

1 łyżka. Łyżeczkę z zielonej herbaty, wlać gorącą wodę mineralną, dodanie wapna domagać 2 godziny, odkształcenie i przechowywać w lodówce.

Kremy powinny zawierać składniki odżywcze. Krem na dzień powinien również chronić skórę przed promieniami UV. Idealny krem na noc: odżywczo i regenerująco. Krem pod oczy jest konieczne tylko z pojawieniem się pierwszych zmarszczek. Zamiast szorować 1 raz w tygodniu, stosując peeling, to oszczędza skórę.

Prawidłowa pielęgnacja skóry tłustej typu osoby

Podstawą opieki w przypadku – oczyszczanie. Idealne żel do mycia ze skutkiem przeciwbakteryjnym i przeciwzapalnym. Wymagane jako tonik do skóry tłustej. Powinien on składać się z alkoholem i ściąga pory suplementy zapalnych. Można nawet gotować w domu:

1 łyżka. Łyżka nagietka zaparzania 1 filiżanki gorącej wody mineralnej, parzenie, drenażu, dodać soku cytrynowego i 1 h. łyżka regia, lodówce.

Pasuje tylko specjalne kremy do skóry tłustej. Zastosuj krem do życia tylko z pojawieniem się pierwszych zmarszczek. Co tydzień należy stosować Scrub 2-3 razy dziennie, a także czyszczenie i antymaskingu.

Prawidłowa pielęgnacja skóry połączonej typu twarzy

Tonik powinien być stosowany tylko w strefie T, który jest widoczny połysk. Gotować w domu, możesz:

1 łyżka. Łyżeczkę zielonej herbaty, zalać szklanką gorącej wody mineralnej i dodać sok z cytryny.

Muszą być zakupione kremy do skóry mieszanej. Krem stosowany jest w pierwszej manifestacji zmarszczek, zwykle po 25 latach. Dobrze nadaje pilling 2 razy w tygodniu.

Homemade pielęgnacji skóry twarzy: w regułach niversalnye

  • Nie idź do łóżka bez zmycie makijażu.
  • Krem na dzień musi koniecznie zawierać UF-filtry.
  • Nie należy stosować krem od zmarszczek, jeśli nie jest to konieczne.
  • Odżywczy krem na noc Nałożyć na wilgotną skórę, codziennie balsam – pralnia.
  • Zrobić maskę z naturalnych warzyw, owoców i jagód.
  • Sen jest nie mniejsza niż 8 godzin.

Mamy nadzieję, że nasze małe wskazówki pomogą Ci dbać o skórę. Konserwacja i pielęgnacja – klucz do pięknej twarzy i dobry humor!