154 Shares 5264 views

Pensjonat „Giselle Dere” w regionie Tuapse: fotografie, opinie i zakwaterowanie

Marzy o zacisznym, spokojnym i niedrogiego wypoczynku z dala od zakurzonych metropolii? W regionie Krasnodar, w pobliżu centrum miasta Tuapsie, jest miejsce pod poetyckiej nazwie Gisel Dere, zanurzone w bujnej zieleni. Jest to niewielki kurort z komfortowego klimatu i nieskażonej wybrzeża.


Prawie co drugi mieszkaniec wsi (ludności nie przekracza 400 osób), zaangażowanych w turystykę: czynsz za pokój i sprzedaje owoce i warzywa. Atrakcyjna wieś specjalny mikroklimat, prywatność i słabo zaludnionych. Z obfitości subtropikalnych drzew i obecności górskie archipelagu, ośrodek jest zawsze świeże. Nawet w najgorętszych miesiącach, ciepło jest ledwo odczuwalne. I w tej dziedzinie nie jest kompletna cisza i spokój.

Nieskażonej przyrody, w połączeniu z lazurowe wody Morza Czarnego, dziwaczne grzbiety i gaje reliktowych roślin – wszystko to stwarza wspaniałe warunki na leniwe wakacje raju. Ale w tym samym czasie, zaledwie 10 km od epicentrum rozrywki z licznych parków wodnych, atrakcji i restauracji. Pomimo pewnej farmie prywatności, gdzie można spędzić wakacje i zabawy aktywny.

Aby pobyt w ośrodku wygodne zbudowane , hotele i rekreacyjnych. Dla budżetu podróżnik i oferuje niedrogie pokoje w sektorze prywatnym w pobliżu wybrzeża. Najstarszym i najbardziej popularnym miejscem na wakacje jest uważany za pensjonat „Giselle Dere”, nazwany na cześć wsi.

Przegląd

Kompleks turystyczny ma więcej niż 80 lat. Jest on położony w wyjątkowym lesie o powierzchni 12,5 ha. W pobliżu znajduje się stacja kolejowa oraz przystanek autobusowy, więc dostanie się do Tuapsie, Soczi i innych ośrodków w piwnicy.

Pensjonat „Giselle Dere” zbudowany jest na górskim wzgórzu z panoramicznym widokiem na całe wybrzeże i strefy miejskiej. Przez piękne wybrzeże utwardzonych alejek z palmami zabawa i pachnących magnolii. Można odnieść wrażenie, że jesteś w obszarze chronionym.

W najgorętszych dni od całej tej roślinności chroni kompleksów mieszkalnych z palącym słońcu. Punktem kulminacyjnym rozpatrywanym obszarze jest obecność dziwnych zwierząt i gadów, które żyją w lesie bezpiecznie, bez szkody dla tej osoby.

umieszczenie

W hotelu „Giselle Dere”, zdjęcia prezentowane w artykule, aby zbudować pięć budynków z różnymi udogodnieniami, wszystkie z nich są policzone 3, 5, 24, 25 i 26. Całkowita liczba pokoi – 554 Wszystkie pokoje posiadają przestronne balkony.

Bloki są pokoje ze wspólną łazienką. Większość pokoi wyposażone są w telewizory i lodówki. do mycia podłogi na codzień, jak we wszystkich dziedzinach ogólnego przeznaczenia. pościel zmieniana jest raz w tygodniu, ale na życzenie to się robi coraz częściej.

układ zasilania

W „Giselle Dere” sanatorium dla dorosłych zapewnia 3 posiłki dziennie, dla dzieci Stoły serwowane cztery razy dziennie. Wszystko to jest wliczone w cenę. Dla tych celów, jest przestronna jadalnia w osobnym budynku, również zanurzone w zieleni. Jakość żywności jest podana szczególną uwagę, więc stoliki są zawsze tylko świeże produkty i zioła podawane w obfitości.

plaża

Zaledwie kilkaset metrów od budynków mieszkalnych odcinkach linii brzegowej. Wybrzeże usiane małymi kamykami. Pensjonat „Giselle Dere” utrzymanie czystości własnej plaży i regularnie czyszczone. Dla rozrywki na wybrzeżu można znaleźć „banana”, Skuter wodny, „tabletka”, katamarany i boisko do siatkówki. Za dodatkową opłatą, wynajem obiektów plażowych.

Sea różni się krystalicznie czyste dzięki falochronów. Jeśli uważasz, że opinie turystów, nawet podczas gwałtownej burzy w wodzie nie jest wyrzucane błoto i duże kamienie. Tutaj powstają idealne warunki do nurkowania. Na wybrzeżu znajduje się betonowy pomost wychodzący w morze.

Działania kulturalne i rekreacyjne

Wystarczy pamiętać, że hotel jest skierowany bardziej na dorosłej publiczności, a pary z dziećmi, więc nie ma żadnych hałaśliwych dyskotek i miejsc rozrywki. Ale terytorium regularnie odbywają się ciekawe zawody sportowe i rozrywkowe, gdzie każdy może wyrazić siebie. Organizuje koncerty i imprezy taneczne.

Zabawa i prowokacyjnie przeprowadza szereg imprez dla dzieci i dorosłych. przedstawienia teatralne odbywają się w sali koncertowej. Dla reszty poznawczej prowadzone są wycieczki z atrakcji Krasnodar (ładowanie). W hotelu „Giselle Dere” Istnieją Stanowiska z prętów poziomych, a także kort tenisowy i plac zabaw dla dzieci. Biblioteka funkcji, sauna, pomieszczenie gospodarcze, kawiarnia i sklepy z pamiątkami.

Hotel "Giselle Dere": Opinie turystów

Po przestudiowaniu liczne opinie gości, możemy stwierdzić, że ta restauracja jest bardzo popularna wśród naszych rodaków. Sanatorium dla jego swobodnej atmosferze i architekturze trochę jak obóz letni. Przyjemne wrażenie miła obsługa. Wielu powie, niedrogie koszt zezwolenia.

W pozytywny sposób ludzie mówili o zróżnicowanym i obfitego jedzenia. Oczywiście, pyszne potrawy i przysmaki na tamtejszych stołach, ale menu obfituje w świeże produkty domowej roboty. Naprawdę cieszył się podczas letnich wakacji dla dzieci – idealne warunki stworzone dla nich zorganizowane zajęć pozalekcyjnych.

Pozytywny nastrój i przyjemne nostalgia o dzieciństwie oczekiwaniu turystów w Tuapse. „Giselle Dere” – kawałek raju, gdzie czas zatrzymuje uruchomiony. Jeśli chcesz prywatności, dążenie do harmonii i równowagi emocjonalnej – zapraszamy do pensjonatu!