248 Shares 6598 views

Yamaha XJR 1300 – prawdziwy japoński królem szos

Pierwszą rzeczą, która czuje się jeźdźca, siedząc za kierownicą Yamaha XJR 1300 – to uczucie niesamowitej mocy. Ledwie zwrócił drążek przepustnicy, a urządzenie natychmiast leci do przodu. Aż trzeci bieg jest absolutnie realne do być rozproszone, utrzymując przednie koło w powietrzu! A to ze względu na fakt, że łączna waga motocykla wynosi 250 kg. I to nie wszystkie zalety tego pojazdu.

historia

Światowej sławy grupa firm produkuje XJR seria od 1995 roku. Należy zauważyć, że ta linia jest kontynuacją innego, nie mniej znanego, a mianowicie XJ. Wyprodukowany w 1984 roku. Cztery lata później, z początku produkcji, „kontynuować”, poprawiła pojemności silnika – tak stało się największym na świecie otwór wentylacyjny. Od roku 1999, cylindry silnika były pokryte specjalnym chromem złożoną strukturę, co przyczyniło się do zwiększenia wydajności. Należy zauważyć, kute tłoki i poprawione.

Opcje

Co charakteryzuje motocykl w całości – jest jego składników, a także fakt, że jest on zdolny. Jest to niemożliwe, nie mówiąc już o ten temat, mówiąc o Yamaha XJR 1300. Dane techniczne tego motocykla zasługują na szczególną uwagę. W gaźników tam czujnika TPS, który wykonuje regulację zapłonu korekcji dla każdej z istniejących przepisów przepustnicy. Wynika to z jego prędkością obrotową silnika zyskuje dużo szybciej i nie ugrzęznąć jeśli zawór otwiera się gwałtownie. Wygląda na stałe i silnik – potężne tłumiki i szerokie opony wyglądają dość imponujące. Większą uwagę należy zauważyć, stylowe światła tylne, które z powodzeniem uzupełnia cały obraz. W związku z tym, cały rower wygląda bardzo imponująco.

prędkość

Jak wspomniano wcześniej, doskonałe techniczne – jest to, że pełny nieodłącznym w takim motocyklu jak Yamaha XJR 1300. Recenzje wdzięcznych nabywców w większości odnoszą się do prędkości maszyny. Wielu powie, że z 50 km / h można łatwo przejść do piątej, ostatniej transmisji, to z pewnością rozpocznie przyspieszanie. Taki moment nie wyrwać z gumowymi kołami. Co więcej, w sytuacji zagrożenia można wygrać w czasie oszczędzania sekundy, aby przełączyć się z powrotem na dół kilku prędkościach.

Jeszcze wiele powiedzieć, że to miejsce może się poruszać bez dotykania przepustnicy, to absolutnie pewnie poruszać się z prędkością biegu jałowego (około 800 obrotów na minutę). Napęd motocykla jest łatwe, a regulowane zawieszenie i szerokie opony zapewniają doskonałą odporność na absolutnie wszystkich trybach. Jeździć na tym rowerze, gdy prędkościomierz idzie na rysunku 200, można wygodnie. Jedyną rzeczą, która może mylić motocyklisty – obawa, że rower będzie pochodzić z ziemi. Tak wielka była jego prędkość, że wydaje się, że jest on teraz wzrastać. Jego maksymalnej prędkości (który może wyświetlać prędkościomierz) 250 km / h, a rzeczywisty nieco mniejsza – 235 km / h. Należy zauważyć, bardzo dobre osiągi na takim rowerze.

wygląd

Yamaha XJR 1300 oferuje elegancki design i ciekawy wygląd na wszystko jako całość. Nic dziwnego, że ten rower zwany arcydzieło inżynierii. Ze jest to naprawdę niemożliwe, aby odwrócić wzrok. To urządzenie jest idealne połączenie klasycznego wzornictwa, zaprojektowanego w najlepszej tradycji słynnej grupy oraz niesamowitej mocy. Jest to rzadko zdarza się znaleźć takie dobre połączenie tych cech. Dlatego motocykl Yamaha XJR 1300, którego cena jest również bardzo niski dla takiego modelu (rzędu dwustu tysięcy rubli), jest bardzo popularne i popytu wśród koneserów jakości motocykli.

Cechy motocyklowe

W tej jednostce istnieje wiele funkcji. Jednym z nich – szeroko rozstawionych luster, który zapewnia doskonały przegląd. Również wyposażony informacyjny i łatwy deskę rozdzielczą. Istnieje również wskaźnik poziomu paliwa, który działa dokładnie i błędów, jak szwajcarski zegarek. Jest to bardzo ważny instrument, który pozwala napełnić zbiornik z góry. W związku z powyższym, podczas wyprzedzania pchnięcie nie zostanie utracone, jeśli kierowca będzie musiał przejść do rezerwy. Ponadto istnieją liczniki całkowity licznik kilometrów.

Wiele zostało pomalowane na właściwości technicznych Yamaha XJR 1300, ale to samo można powiedzieć o komforcie? Należy tu wspomnieć, że producenci starali. Rower ma bardzo szeroki i wygodny fotel, który będzie wygodny i kierowca i pasażer. Razem na nim zmieścić naprawdę dobrze. Classic fit, który jest najbardziej wygodny do jazdy, umożliwia odbieranie przyjemności z drogi, bez myślenia o tym, jak wygodnie usiąść za kierownicą.

Pod siedzeniem jest rękawica, nawiasem mówiąc, jest bardzo przestronne, który jest dobrze zamocowane. W związku z powyższym, Yamaha XJR 1300 – wielki rower dla ludzi, którzy lubią podróżować. W schowku można umieścić cokolwiek chcesz. Ogólnie rzecz biorąc rower jest godne najwyższego ratingu, aby mieć pewność – teraz japoński producent w świecie!