735 Shares 6486 views

Najstarszy człowiek na świecie: jak powtórzyć rekord?

Najstarszy mężczyzna na świecie, oficjalnie zarejestrowany w księdze rekordów. Ale to nie znaczy, że nie ma osoby na drugą. Tylko dlatego, że jest to niemożliwe do zweryfikowania swoich ludzi w wieku naprawdę nie reklamować przeżyte razem. Ale wszechobecne reporterzy odkryli wiele faktów, które mogą konkurować z zapisów w Księdze Guinnessa.


Rekord książki rekordzista

Jirōemon Kimura z Japonii jest obecnie uważany za najstarszy człowiek na naszej planecie. W momencie rejestracji, był już 115 lat. Zostało to potwierdzone oficjalnie. Japoński długo wątroba jest otoczony przez ogromną miłością do rodziny. Ostatnio jego stan zdrowia zaczął się niepowodzeniem. Ale wcześniej choroba często nie odwiedził jego dom. Poprowadził zmierzoną i spokojne życie, uczciwie pracował jako młody człowiek, na poczcie, a następnie – na farmie. Bardzo najstarszym człowiekiem na świecie, mówi, że Pan dał mu długie życie, ponieważ był surowy i umiarkowany w jedzeniu. Nadużywanie nie cierpiał.

niepotwierdzone doniesienia

Ale istnieją fakty wskazujące, że Japończycy nie Kimura nadal wskaźnikiem zdolności człowieka. W Boliwii, do domu Carmelo Flores Laura, rzecznik indyjskiego plemienia Aymara. To może słusznie nosi tytuł „najstarszą osobą na planecie.” Jego wiek wynosi 123 lat, co jest potwierdzone przez konta, które jest z dnia 1890! Ponadto, długowieczność jest dowodem chrztu samego roku. Indian przeżył całe swoje życie spędził w górskiej miejscowości. Jadł własnych upraw warzyw, piłem tylko wodę rozmrożone lodowce. Jego głównym zajęciem było wypasu bydła. Z tego powodu, przeniósł się dużo, i uważa, że w oparciu o jego długowieczności. Ponadto, jego biografia mówi, że jest to najstarsza osoba na planecie nigdy nie doświadczył dużo stresu jak życie wieś jest przede wszystkim spokojny i zrównoważony.

Kto był starszy?

W 1933 roku prasa informowała niesamowite wieści. Wtedy naprawdę zmarł najstarszy człowiek na planecie! Byli chiński Li Ching-Yun. On sam uważał, że mieszkał aż do 197 lat. Ale dokumenty sugerują bardziej zaawansowanym wieku chiński. Zatem istnieje zapis, który mówi, że Lee urodził się w 1677 Dodatkowo w archiwum chińskiego cesarza znalezionych dokumentów potwierdzających, że cesarz pogratulował mu urodziny. Ten ostatni był – 200 lat! Wszyscy, którzy wiedzieli, sam Lee twierdził, że wyglądał nie starsze niż 60 lat, był aktywny i zwinny umysł był ostry. Ponadto wyróżnia się specjalnym wyroku i równowagi. Był szanowany w swojej społeczności, której członkowie są czczone na ich zdolność do utrzymania spokoju w każdej sytuacji.

Jaki jest sekret długowieczności

Ludzie, którzy żyli ponad sto lat, planeta dużo. Tylko wydaje się, że stulatków – rzadkość. W rzeczywistości, każda mała społeczność na planecie znajdują się bohaterem dnia, zgłoszony co najmniej wiek od urodzenia. Najstarsi ludzie świata (zdjęcia w artykule) – jest zarówno najbardziej harmonijna osobowość. Jeśli porównamy nich informacje o sobie, możemy zauważyć kilka interesujących faktów. Są to ludzie, którzy nie szukają sławy i fortuny. Doprowadziły one proste i zbliżenie naturę życia. Każdy z nich trzymał władzę otrzymaną w środowisku, w którym on (ona) mieszkał. Nadużywanie nie jest tolerowane. Jeżeli dana osoba jest picie alkoholu, trochę, ale przejadanie się żaden z nich cierpiał. Wszyscy ludzie żyją dłużej w średnim wieku, aktywnie porusza całe swoje życie i nie martwić się o nic!