812 Shares 6749 views

"Stimol": instrukcje użycia, recenzje

Niektórzy ludzie mają takie nieprzyjemne objawy jak ogólna słabość, złe zdrowie, zwiększone zmęczenie. Czasami nawet pełne spanie nie daje poczucia odpoczynku. Takie objawy często charakteryzują stan astenia. Jest to dość nieprzyjemna patologia, która wymaga odpowiedniego leczenia. Aby zwalczać tę chorobę, opracowano preparat "Stimol". Instrukcja umożliwia zapoznanie się z lekarzem.


Krótki opis

Lekarstwa "Stimol" instrukcje opisują jako tonik medycyny. Jest to korektor metaboliczny, który usuwa produkty metaboliczne z organizmu. Preparat zawiera dwie substancje czynne:

 • Malate;
 • Cytrulina.

Są istotnymi składnikami cyklu metabolicznego w organizmie człowieka. Obie substancje są naturalne.

Dzięki tej kompozycji lek ma podwójny efekt:

 • Poprawia wycofywanie produktów metabolicznych;
 • Normalizuje proces wytwarzania energii w komórkach.

Lek jest podawany w formie roztworu do spożycia. Jest to bezbarwna ciecz (czasem ma żółtawy kolor), która ma pomarańczowy zapach. Lek jest sprzedawany w torebkach. To znacznie ułatwia dozowanie leku.

Głównym celem leku jest wspieranie ogólnego stanu astenia. Lek "Stimol" stosuje się do różnych zatruć w celu przywrócenia wątroby. Lek może wyeliminować negatywne objawy, wywołane działaniem substancji toksycznych ze względu na substancję cytruliny. Ten aminokwas uczestniczy w procesach zachodzących w wątrobie. Lek skutecznie wydziela toksyczne związki. W rezultacie, znacznie mniejsza liczba substancji szkodliwych dostaje się do krwiobiegu.

Lek jest szybko wchłaniany do jelita. Maksymalne stężenie leku obserwuje się 45 minut po zażywaniu leku. Jest wydalany z organizmu przez 5-6 godzin przez nerki.

Wskazania dotyczące użycia

Lek "Stimol" zaleca stosowanie w różnych warunkach, które charakteryzują się spadkiem siły, spadkiem żywotności. Lek jest stosowany w terapii kompleksowej.

Często ten lek zalecany jest sportowcom w przypadku intensywnego treningu. Przeciwnie, unika się zakłóceń metabolizmu komórkowego w przypadkach nadmiernego wysiłku fizycznego.

Głównymi wskazaniami prowadzącymi do abstrakcji leku są następujące stany:

 1. Zespół Astena.
 2. Odłożono poważne patologie (przywrócić ciało).
 3. Astenia psychiczna i fizyczna.
 4. Zwiększone zmęczenie.

Adnotacja informuje, że leki mogą być stosowane w leczeniu objawowym takiej patologii, jak astenia (zakaźne, seksualne, pooperacyjne, endokrynologiczne). Ponadto zaleca się przepisanie leku, aby pozbyć się zespołu odstawienia, wywołanego alkoholem.

Zaleca się stosowanie leków na senność, uczucie lęku emocjonalnego, mniejszą skuteczność, osłabienie, zwiększone zmęczenie. Ponadto narzędzie to przyniesie korzyści osobom cierpiącym na typ hipotoniczny HPA.

Dawkowanie lekarstwa

Zastanów się teraz, jak używać leku "Stimol". Instrukcja obsługi zaleca przestrzeganie następujących zasad:

 1. Lek jest przeznaczony wyłącznie do podawania doustnego.
 2. Zawartość 1 saszetki należy rozpuścić w 0,5 szklanki wody. Można jednak użyć innej cieczy, ponieważ jest to lek "Stimol". Dla dzieci zawartość opakowania może rozcieńczyć kompot, sok, herbatę.
 3. Zalecamy przyjmowanie leku podczas jedzenia.
 4. Dorośli i młodzież w wieku powyżej 15 lat muszą pić 10 ml leku dziennie. Dawka dobowa wynosi 3 opakowania – 30 ml.
 5. Dzieci od 5 do 15 lat zaleca się dwa razy dziennie w przypadku 1 saszetki. Można przepisać leki (wyłącznie przez lekarza) i we wcześniejszym wieku. To świadczy o przygotowaniu instrukcji "Stimol".
 6. Dzieci poniżej 5 roku życia – zaleca się 1 opakowanie dziennie.

Skutki uboczne

Pacjenci przyjmujący tego leku zwykle dobrze sobie radzą. Jednak pojedyncze przypadki są znane, gdy podczas opracowywania:

 • Dyskomfort w żołądku;
 • Reakcje alergiczne.

Przeciwwskazania do stosowania

Podobnie jak w przypadku jakiegokolwiek leku, Stimol ma pewne ograniczenia.

Instrukcja zawiera następujące przeciwwskazania:

 • Indywidualna czułość;
 • Wrzody żołądka w przewodzie pokarmowym;
 • Okres ciążowy i laktacyjny.

Osoby, które stosują dietę charakteryzującą się obniżoną zawartością sodu, powinny wiedzieć, że 30 mg sodu jest zawarte w jednym opakowaniu leku.

Opinie o narkotykach

Powyżej uznano za lek "Stimol" instrukcja. Szczególnie interesujące są recenzje osób biorących ten lek. Dlatego analizujemy, co świadczą pacjenci.

W większości przypadków są pozytywne recenzje. Osoby, które przepisano ten lek, charakteryzują go jako szybko działającą i skuteczną medycynę. Pacjenci zgłaszają, że lek nie powoduje uzależnienia, doskonale eliminuje zmęczenie. Pacjenci, którzy po długiej chorobie przyjmują lek, twierdzą, że lekarstwo pozwala szybciej odzyskać ciało w okresie rehabilitacji.

Jakie są negatywne aspekty pacjentów? Ci, którzy próbowali tego leku, świadczą, że minus leku "Stimol" jest jego kwaśny smak. Ponadto większość ludzi wskazuje na inny negatywny punkt – jest to nieco wysoka cena (średnio 450 rubli).

Bardzo często wyrażają swoją opinię na temat lekarstwa "Stimol" sportowców. Twierdzą, że lek pomaga radzić sobie z ciałem o największym obciążeniu, wywołanym zwiększonym treningiem. Prawie wszyscy sportowcy są zadowoleni z narkotyków i zalecają to jako skuteczne narzędzie.