284 Shares 2851 views

Jak marynować mięso do wypieku

Wśród mas prostych i ciekawych przepisów na gotowanie gotowanych mięs mięsnych jest wiele, których prawdopodobnie znasz. Istnieją jednak pewne niuanse w tej kwestii, które należy wziąć pod uwagę, jeśli chcesz naprawdę zaskoczyć swoich gości niezwykłym daniem mięsnym, które rozpływa się w ustach. Jak marynować mięso do wypieku, aby łączyć dwie "NIE": Niewystarczalność i niezgodność?

Dlaczego jest pickle? Aby zmiękczyć produkty, aby były smaczne, delikatne, nabrały szczególnego smaku. W marynacie dodać wszelkiego rodzaju przyprawy, przyprawy, które zamieniają zwykły kawałek mięsa w soczyste grilla, grill, stek itp. Dzięki niezbędnym składnikom w marynacie nie da się suszyć i suszyć mięsa. Jeśli w marynacie znajduje się ocet, sok z cytryny, sól, alkohol, to czas marynowania jest znacznie skrócony.

Wkrótce lato, co oznacza, przyjedzie czas na wycieczki do natury, grillowanie, szaszłyki i inne pyszne. Aby reszta zakończyła się sukcesem, nikt nie był głodny i nieszczęśliwy, spróbuj się nauczyć kilku marynowanych receptur na mięso.

Tu, na przykład, pikantna marynata dla wieprzowiny. Jak marynować mięso do wypieku na otwartym ogniu w tej marynacie? Najpierw przygotuj wszystkie niezbędne produkty. Weź funta mięsa na kilogram cebuli, kilka łyżek oleju roślinnego, łyżkę majonezu o niskiej zawartości tłuszczu. Z przypraw potrzebujemy pokruszonego liścia laurowego, chmielu-suneli, czarnej i czerwonej papryki. Teraz przygotuj marynatę. Dodamy majonez, masło, laurushka, chmiel-słońce i paprykę. Wymieszaj składniki i włóż mięso do tej mieszaniny. Ponownie, wszystko jest mieszane i pozostawione w chłodnym miejscu do marynowania przez 4-5 godzin. A potem można piec lub smażyć!

Uważa się, że szaszłyk nie toleruje rąk kobiet. Dlatego każdy szanujący człowiek usuwa z tej sprawy kobietę i zaczyna wyczuwać mięso. On wie, jak dobrze ubrać szaszłyk. Najpierw kupuje mięso, zazwyczaj wieprzowe, szyję, ponieważ najbardziej nadaje się do wyrobu tego pachnącego i przepysznego potrawy. Składniki marynaty są następujące: piwo jasne lub suche wino, olej roślinny (preferowany jest oliwek), tymianek, bazylia, kolendra, pieprz, liść laurowy. W tej marynacie wieprzowina marynowana przez co najmniej 12 godzin. Jeśli mleko lub kefir jest zawarte w marynacie, proces trawienia może trwać do 24 godzin.

Jak marynować mięso do pieczenia szybko? Aby przyspieszyć proces marynowania, można oszukiwać lekko rozgrzewając mięso w marynacie na kuchence elektrycznej (tylko lekkie). W końcu w podwyższonej temperaturze marynowanie następuje znacznie szybciej. Drugim sposobem na przyspieszenie marynaty jest dodanie majonezu do marynaty. Pod wpływem mięsa stopi się przez godzinę. Te same przyspieszone działanie na marynowanie produktów mięsnych powoduje zarówno wodę gazowaną, jak i dodanie pomidorów kiwi lub przejrzałych, albo wódkę z kolendrą. Przepisy dotyczące szybkiego gotowania mięsa w marynacie są świetne, wystarczy jedynie ustalić cel i znaleźć w literaturze lub Internecie przepis odpowiedni dla Ciebie.

Nie lubisz szaszłyk z mięsa wieprzowego? Wtedy będziesz smakować marynowanych skrzydeł, gotowanych na grillu. Aby zrobić naprawdę smaczne danie, w marynacie można dodać szafran, bazylię, kurkumę, rozmaryn, czerwony pieprz, czosnek. Jak marynować skrzydła w tej marynacie? Wystarczy wymieszać wszystkie składniki, dodać trochę oleju kukurydzianego i soku z cytryny, dokładnie wymieszać. Umieścić skrzydła w tej mieszaninie, mieszając wszystko ponownie – i w zimne miejsce. Po upływie 2,5 godziny pyszny przysmak przy otwartym ogniu (można układać na grillu). Ponieważ kurczak przygotowuje się szybko, wkrótce będziesz cieszyć się potrawą dla smakoszy.

Dzisiaj nie jest problemem w znalezieniu informacji na temat marynowania mięsa do pieczenia. Najważniejsze jest mieć chęć stworzenia, niezbędnych produktów i trochę wolnego czasu. Ale mając to wszystko w magazynie poczujesz natężenie inspiracji i emocji, aby stworzyć mały cud dla siebie i Twoich bliskich.