439 Shares 964 views

Fish Black Dragon: Opis i zdjęcia

Na planecie zamieszkana przez wielu drapieżników, w tym między rybami. Czarny smok, fotografia które można zobaczyć w tym artykule, jest uderzające w jego okrucieństwem. Ryby te, choć niewielki, ale bardzo rzadko. Aby im sprostać, nie jest tak łatwe, ponieważ żyją w słupie wody do głębokości dwóch kilometrów. Dowiedzieć się, że nie były to bardzo długi czas, tak szybko, jak sprzęt nie jest dozwolone.

gdzie mieszka

Black Dragon – gatunki głębinowe, okaże się na Pacyfiku, Indyjskim i Atlantyckim oceanach. Ta ryba z rodziny Idiakantovye. Ona przystosowana do życia na dnie oceanu. Te smoki żyją na głębokości od 1000 do 2000 metrów. Ten drapieżnik ma kilka odmian, ale są podobne w wyglądzie.

Co to jest Black Dragon

Imię otrzymane dla jet czarnym kolorze i bardzo ostre zęby ryb. Jej ciało jest długa i wąska. Czarny Dragonscale jako taki jest nieobecny. Pomimo niewielkich rozmiarów, jest bardzo dzikie drapieżniki. Ich średnia długość – 16 cm, maksymalna – 50-60 cm szczeniąt nich choć niewielki, ale bardzo agresywny ..

Pod okiem smoka jest małym źródłem światła czerwonego. On jasno oświetla ścieżkę ryb, a jednocześnie pozostają niewidoczne dla wielu mieszkańców głębin. Tuż oczy nie są w stanie uchwycić to promieniowanie.

Ryby te mają stosunkowo dużą głowę i usta z ostrymi zębami. Podbródek ma długie wąsy, a jego końcówka jest „przynęty” – photophores. Smok, widząc ofiary, zaczyna falować i miga. Była świadoma drapieżnika spokojnie pływa i okazuje na pastę. Całe ciało jest mężczyzna Black Dragon porozrzucane również z photophores że przyciąga samicę podczas kopulacji.

Dlaczego blask ryby

Wielu mieszkańców głębinowe używać bioluminescencji, nie jest wyjątkiem, a ryby z czarnego smoka. Po prostu, mają specjalny narząd zwany photophores. To dzięki niemu i sprawił, że światło. Ze względu photophores nie tylko zwabić zdobycz i mate, ale także go używa do komunikowania się z innymi mieszkańcami podwodnych głębin.

samce smoków

Są one znacznie różnią się od samic. Fish Black Dragon, męski, ma bardzo mało zębów. Ponadto wielkość ostatnich dwóch razy mniej niż u samic. Oni nie mają wąsy i charakterystyczny kolor. Ale dobrze rozwinięte photophores, który zajmuje jedną trzecią głowy. Osiągnięciem dojrzałości płciowej, mężczyźni niemal przestał jeść, ich jelita zaczyna atrofii, a są one po prostu dryfuje w wodzie. W tym momencie są one zaangażowane tylko w tym, że stara się przyciągnąć kobiety do kopulacji. Po udanym „małżeństwa” osób męski żyć tylko dwa tygodnie i umierają.

Fish Black Dragon: kobieta

Są one nie tylko znacznie większy niż u mężczyzn, ale mogą rosnąć nawet do pół metra. Kobiety po prostu uznać drapieżników, ponieważ krzywe są sadzone z ostrymi zębami spadać. Kły są tak duże, że szczęka ryba nie jest zamknięta. Wokół ciała samic zbyt rozproszone purpurowe i złote photophores. To jest inny i ich sposób życia. W ciągu dnia będą się stosować do głębi. I po zmroku, w przeciwieństwie do mężczyzn, rosnące bliżej powierzchni w poszukiwaniu pożywienia. Ze względu na strukturę szczęki i bardzo elastyczna i dobrze rozciągnięty żołądek, mogą być połykane w całości, nawet ryby są znacznie bardziej niż ja.

Larwy Czarnego Smoka

Są bardzo ciekawe i niezwykłe. Ryby czarny smok jest smażyć osiąga 3 cm długości, przy czym obydwie płcie wyglądają tak samo. Można rozróżnić między nimi w ostatnich stadiach dojrzałości. Ze względu na odmienność ich narybku do dorosłych dość dawna uważane za odrębny gatunek głębinowych ryb. Co nie dziwi, jako mieszkańcy oceanu studiować wystarczająco trudne. Przed ryb dorastania, a także przechodzić etap metamorfozy i odmian.