150 Shares 7159 views

Przedszkola Kalininsky dzielnicy Saint-Petersburg: zdjęcia i opinie

Co rodzice nie chcą najlepiej dla swojego dziecka? To jest to, absolutnie każdy chce tego. Więc w kwestii, którą przedszkole wybrać dziecko. Do tego trzeba podejść bardzo odpowiedzialnie, w rezultacie dziecko powinno pozostawać tam nie rok. Oczywiście można odebrać dokumenty i przenieść się do innego przedszkola, ale wyobraź sobie, jak dziecko zareaguje na to. To jest to nie zabawa.


Dlatego ten artykuł ma na celu poinformowanie, które przedszkola dzielnicy Kalininsky są najlepsze, dzięki czemu można je porównać i wybrać tylko jedną, wiedząc, że opinie rodziców na jej temat są pozytywne. Lista nie będzie zawierała przeciętnych instytucji o wątpliwej reputacji.

Jak umieścić dziecko w kolejce

Przed przystąpieniem do opowieści o tym, które przedszkola dzielnicy Kalininsky są najlepsze, należy podkreślić temat składania dokumentów w celu zapewnienia zgodności z tymi, które są najlepsze instytucje przedszkolne. Tak więc prowizja przed przedszkolami okręgu kalininskiego zajmuje się rejestracją dziecka. Oczywiście, wielu pamięta stary system, gdy trzeba było pominąć wszystkie instytucje dzielnicy iw każdym kolejku stać się kolejką, mając nadzieję, że gdzieś tak okaże się "robić". Dopiero w 2006 r. Teraz stworzyliśmy tę samą prowizję.

Jego praca przebiega następująco. Przywożisz wszystkie wymagane dokumenty, a mianowicie: akt urodzenia dziecka, własny paszport, świadczenia (jeśli występują). Po tym wjeżdżasz do bazy, w której znajdują się wszystkie przedszkola dzielnicy Kalininsky i szczegółowe informacje na ich temat – ile pustych miejsc w każdym z nich.

Co roku od 1 marca do 1 czerwca odbywa się pakiet. Innymi słowy, komisja składa wszystkie wnioski do przedszkole baz danych i wzywa rodziców do zgłaszania przystępowania. Jeśli przyniesiesz dokumenty w tym okresie, istnieje możliwość wprowadzenia bazy danych, ale tylko wtedy, gdy są dostępne miejsca.

Komisja nabycia przedszkoli dzielnicy Kalininsky znajduje się pod następującym adresem: ul. Sofja Kovalevskaya, 16/6. Można też zadzwonić pod numer telefonu: 533 56 53 lub 417 47 55.

Przedszkole № 6

Chętnie chcę wyjaśnić, że wszystkie przedszkola w okręgu kalininskim są losowo wymienione. Ogólnie rzecz biorąc, wszystkie są przykładowe i najlepsze z najlepszych, więc nie zakładaj, że jeśli pozycja jest wyższa, to lepiej.

Więc teraz przejdź bezpośrednio do przedszkole nr 6. Początkowo warto powiedzieć gdzie jest, i jak się z nim skontaktować zdalnie. Adres instytucji: Sofya Kovalevskaya street, 13, building 5. Jeśli chcesz się skontaktować telefonicznie, możesz zadzwonić pod numer +7 (812) 590 88 56, a konsultant odpowie na wszystkie Twoje pytania. Dzień roboczy przedszkoła trwa od 7:00 do 19:00 w dni powszednie. W weekendy ogród nie działa. Istnieje również strona internetowa i e-mail do opinii.

Teraz warto przejść do opinii tych rodziców, którzy dali swoje dzieci na kaucje nauczycieli przedszkolnych № 6. Warto zauważyć, że są praktycznie żadne negatywne, ale zasadniczo zawsze ktoś jest niezadowolony z czegoś.

Wszystkie inne komentarze są chwalone przez nauczycielkę Julię Yuryevna. Mówi się, że jest jak matka dla dzieci, daje im zarówno troskę, uwagę, jak i uczucie. Nikt nie żałował, że dał jej dziecko. Zwracają również uwagę, że jest ścisła wobec rodziców, ale to raczej plus, a nie minus. Stale zauważa błędy i komentuje, mówią, że trzeba to wychować w dziecku. I to jest słuszne, ponieważ dziecko będzie bardziej otwarte na słowa rodzimej osoby.

Przedszkole № 52

Przedszkola dzielnicy Kalininsky w Petersburgu są niezwykle różnorodne, ale wciąż znajdują się na tej liście, łącząc się w jedną – jako usługę. Dlatego nasza przedszkole nr 52 nie mogła dotrzeć do naszej listy.

Aby porozmawiać o sprawach z konsultantem, możesz zadzwonić pod numer +7 (812) 531 01 77. Jeśli zdecydujesz się na własną wizytę, idź do alei Grazhdansky, 123, budynek 4. Czas pracy – od 7:00 do 19:00 Od poniedziałku do piątku. Typ instytucji – rekompensata. Ogólnie rzecz biorąc, rekrutuje się 10 grup, z czego 5 jest przygotowawczych, 1 – średnich, 3 – starszych, a jeden dla dzieci z problemem stutteringu.

Kiedy się dowiedzieliśmy, porozmawiajmy teraz o tym, co rodzice mówią o instytucji, ponieważ ich opinie znaczą wiele. I komentarze są pozytywne. Oczywiście znaleziono jednego niezadowolonego, ale nie wyrzucił tego negatywnego i powiedział tylko, że "serce" nie jest darowane dzieciom. Ale każdy nie może się podobać. Ale reszta jest chwalona. Wielu jest wdzięcznych grupie z stutterers. Nauczyciele przed wejściem do szkoły byli w stanie wyleczyć ten problem i, oczywiście, doskonale przygotowali dzieci na nowy etap w ich życiu.

Przedszkole nr 16

Przedszkola w dzielnicy Kalininsky z Ufa są prawie wszystkie dobre. Oczywiście są ci, którzy mają wiele negatywnych opinii, ale teraz mówimy o najlepszych – o przedszkole nr 16. Znajdziesz go na alei Grazhdansky, 7, budynek 1. Możesz także skontaktować się telefonicznie: +7 (812) 535 01 48, gdzie konsultant odbierze telefon i odpowie na wszelkie pytania. Między innymi przedszkoł ma własną stronę internetową i e-mail. Ogólnie rzecz biorąc, w instytucji znajduje się 11 grup, z których 3 dotyczy małych dzieci, a 8 osób.

Jeśli chodzi o odpowiedzi rodziców, są tylko dobre. Zauważają doskonałą pracę tego rozdziału – Stupak Olga Ivanovna. Mówią, że kocha swoją pracę, przenosząc nastrój na kolektyw. Jeśli chodzi o dzieci, szybko i szybko uczą się przedszkola, co jest wielką zaletą wychowawców.

Przedszkole № 5

Chciałbym umieścić na liście i prywatne przedszkola w okręgu Kalininsky, ale niestety nie było przyzwoitych. Tak, nie ma ich zbyt wiele. A teraz mówimy o przedszkole nr 5.

Ta siedziba znajduje się pod adresem: 24, Prospekt Nauki, budynek 2. Ponadto jest tam numer telefonu: +7 (812) 534 70 73. Jeśli chcesz, możesz odwiedzić osobistą stronę przedszkola, gdzie można znaleźć wiele przydatnych informacji. Instytucja działa od 7:00 do 19:00 i zbiera w sumie 10 grup, z których 6 to mowy, 1 jest przedszkole, 1 dla dzieci z wymazaniem, 1 dla połowy i 1 dla małych dzieci.

Większość rodziców zauważa, że przedszkole jest w stanie zorganizować wakacje dla dzieci. Oczywiście jest to drobiazg w porównaniu z profesjonalizmem wychowawców. Wielu ludzi jest wdzięcznych grupie za stutterery. Nauczyciele uratowali wiele dzieci z tego powodu. To również satysfakcjonujące, że nauczyciele komunikują się z rodzicami, informując o tym, jak doszło do dnia i dawał porady w razie czegoś.

Przedszkole № 97

Porozmawiajmy teraz o instytucji przedszkolnej nr 97. Przede wszystkim chcę zauważyć, że niełatwo jest się do tego dostać, zawsze jest w przedszkolu ogromna kolejka. Okręg Kalininsky, oczywiście, zawsze słynął z dobrych ogrodów, ale ten według rodziców jest po prostu przykładowy.

Jest więc na ulicy Rustaveli, 58, budynek 2 i zaprasza wszystkich do odwiedzenia własnej strony internetowej, zawierającej szczegółowe informacje o instytucji. Możesz dzwonić telefonicznie: +7 (812) 532 00 45. W przedpołudniowych przedpołudniach jest 7 godzin od 7:00 do 19:00.

Opinie, jak można łatwo odgadnąć, są pozytywne. Wszyscy bez wyjątku wychwalają nauczycieli i okazali wielką wdzięczność przywódcy Iwanowi Natalia Nikolaevna. Zwracają uwagę na wysokie kompetencje każdego z nauczycieli. Istnieje również inne podejście do każdego dziecka. W przedszkolu znajduje się obszerny teren rekreacyjny, w którym odbywają się zajęcia z wychowania fizycznego i inne zajęcia.

Przedszkole № 72

Jak już można było zauważyć, przedszkola dzielnicy Kalininsky są różne, ale mają jedną wspólną cechę: są dobrzy i uprzejmi nauczyciele, a także wysokie kwalifikacje każdego z nich. Wyjątkiem nie było i przedszkole nr 72. Chociaż w internecie można znaleźć złe opinie na ten temat, ale najczęściej są bezzasadne, a osobisty niechęć dla jednego lub drugiego nauczyciela. Ogólnie rzecz ujmując, ta instytucja może pochwalić się największą liczbą opinii na ten temat. Warto zauważyć, że większość z nich jest pozytywna. Dobra praca wychowawców, mówi się, że okażą miłość do dzieci i działają z przyjemnością i na dobre.

Jeśli chodzi o lokalizację przedszkola, adres jest następujący: Akademicka ul. Baikova, 9, budynek 3. Możesz również zadzwonić pod numerem +7 (812) 555 04 54. W przedszkole jest 11 grup: czterech ogólnych, 2 – 1 – średnie, 1 – starsze przygotowawcze. Nadal istnieją terapie mowy – 3 przygotowujące i dwa starsze.

Praca

Wielu ludzi chciałoby pracować w przedszkolach, ponieważ ogromna liczba dziewczyn, jak małe dzieci i chce dać im całą swoją miłość. Dlatego teraz rozważymy wolne miejsca w przedszkolach okręgu kalininskiego w Petersburgu.

Obecnie w przedszkolu jest prowadzony zespół wychowawców. Wysokość płac wynosi od 25 000 do 40 000 rubli. Obowiązkiem jest wychowanie i wychowanie dzieci w wieku przedszkolnym. Wymóg rekrutacji jest tylko jeden – mieć odpowiednie wykształcenie. Harmonogram pracy jest wymienny.

Jest też rekrutacja na stanowisko księgowego w przedszkolu nr 103. Obiecane wynagrodzenie wynosi około 30 000 miesięcznie. To wspaniałe, że nie jest wymagane doświadczenie zawodowe, ale potrzebne jest specjalistyczne wykształcenie średnie.

Wnioski

Jeśli podsumujemy wszystko, co zostało powiedziane, wyróżnia się jedna rzecz: w okręgu kalininskim znajduje się wiele przykładowych przedszkoli, w których wychowawcy nie pracują, ale na wakacjach. Pokazują, że kochają ich zawód i każde dziecko, niezależnie od tego, co jest. Mamy nadzieję, że niniejszy artykuł pomoże Ci zdecydować się na wybór. Wybrano najlepsze instytucje. Oczywiście nie można było wymieniać wszystkich, a wiele z nich nie wspomniało, ale nadal zajęło nam niewielki udział.