87 Shares 4516 views

kompleks rozrywkowy „Sonkin Lagoon”: opinie, usługi i funkcje

Region Moskwa – to nie tylko przemysł, rafinerie i rury. Jest to szczególna część Rosji, która jest obarczona dużą ilością naturalnego piękna i cudów przez człowieka. Ale turystyka jest słabo rozwinięta, a zatem i lokali rozrywkowych będzie również szukać. Jednak nie będziemy męczyć czytelnika i opowiedzieć o fantastycznym parku rozrywki o nazwie „Sonkin Laguna”. Opinie mówią, że jest to prawdziwy „Disneyland”. Przyjrzyjmy się bliżej obiektu.

ogólny opis

Jest on umieszczony w parku wodnym, chociaż byłoby to uznać za jego centrum rozrywki. Dlaczego jest to tak zwana w oryginalny sposób? W rzeczywistości, wszystko jest proste: obiekt jest poświęcony wnuczka założyciela. Musimy oddać hołd architekta: był w stanie zbudować tylko w centrum rozrywkowym tej wielkości. Pamiętaj, aby pozwolić na kilka godzin, a nawet lepszy cały dzień, bo jak szybko nie odpuszczę „Sonkin Laguna”. Opinie mówią, że bardzo stylizowany średniowieczny zamek jest tak zafascynowany, że czasem byłoby pożądane, aby kontynuować wycieczkę, a następnego dnia.

wspaniałe miejsce

Pierwszą rzeczą, jaką można zobaczyć to kolorowe średniowieczny zamek. Niesamowite, jakby zszedł z kart historii, to naprawdę jest prawdziwy i gotowy do podjęcia na wizytę. Wydaje się niewiarygodne, ale w tym zamku mieszka rodzina, w tym twórcy «Sonkin Laguna„. Opinie mówią, że będąc tutaj, widząc triumf wyznaczanie celów. Kto odważy się marzyć o życiu w takim domu? Jednak mężczyzna nie udało się osiągnąć swój cel.

Jeden zespół architektoniczny

Jest to nie tylko zamek z kamienia naturalnego, który znajduje się stylowa restauracja i platforma widokowa. W kompleksie można zobaczyć próbkę tradycyjnej architektury rosyjskiej – mnogokupolny świątyni, która jest nadal tylko wypełnione, ale w przyszłości będzie służyć jako wystawa ikon i książek.

Jednak, idąc dalej, turyści mogą być trochę w szoku. Są rzeźby nagich, że nie pasuje do koncepcji kompleksu rozrywki dla całej rodziny. Jednak pewni, że dzieci nie zauważy tych funkcji, oczarowany pięknem kompleksu „Sonkin Laguna”. Recenzje rodzice mówią, że wystarczy, aby wysłać je do zjeżdżalni, i można kontynuować wycieczkę.

I patrzeć jest coś. Majestatyczne kamienne kolumny z kroków, fontanna z oświetleniem, most wiszący i schludny angielskie trawniki, zadaszony balkon w formie bungalowów … Jeśli tu, należy odwiedzić wiatrak i piracką łukiem, z którego przejść do „nieograniczone pływackich” katamaranów i łodzi i nawet parowy kółkach. Jest też sauna. Jednak większość dzieci uwielbiają zjeżdżalnią i piaszczysta plaża z atrakcjami.

Wszystko można nie tylko zobaczyć, ale i dotknąć

To nie jest muzeum, co jest dużym plusem dla podróżnych. Ta kamienna forteca, ulic i placów zabierze Cię do ery zawadiacki piratów i dzielnych rycerzy. W tym unikalnym kompleks „Sonkin Laguna” (Satka). Recenzje podkreślają, że oddaje atmosferę nie tylko dzieci, ale także dorosłych. Tutaj można zbadać statek piracki i stanąć na czele, prowadząc swoją wyimaginowaną korwetę z dala do nieznanych światów. Można wspiąć się na most, a następnie kontynuować podróż na prawdziwym statku i przenieść się do wyspy.

Komunikacja z mniejszych braci

Trudno nawet nazwać to zoo, ponieważ wszystkie zwierzęta są swobodnie chodzić. Oni swobodnie komunikować się z turystami, karmił chlebem i warzyw. Daje to okazję do „Sonkin Laguny” (Satka) ci. Recenzje podkreślają, że dzieci szczególnie podoba. Mimo to, po żyjących tu znieść Yasha, przemyślany kaczkę, ważne jest, aby przejść białe pawie. Na brzegu gości z pięknego kozła, który powita chleb z rąk. Śmieszne króliki biegające wokół wyspy, zabawne gości z ich gry. Nie zapomnij aparatu w domu, bo można zrobić wiele zabawnych zdjęć z cute zwierząt.

na wyspie

Jest to najbardziej imponujące miejsce w kompleksie rozrywkowym. Recenzje „Sonkin Zalewem” nie jest jednoznaczne. W całej wyspy ma silne wrażenie, ale każdy ma swoje własne emocje. Nazywa się Eagle Hollow. Zaskakujące? Czekaj, bo jeszcze nie widziałem nic. Tutaj znajdziesz się w najbardziej autentycznej średniowiecznej wioski. Kiedy głodny, odwiedzić piękny tawernę „Stary Zamek”.

Tutaj są prawdziwe średniowieczne domy, które są w pełni przystosowane do życia. Piękny rosyjski kąpiel znajduje się tuż nad wodą, co pozwala na orzeźwiającą kąpiel po łaźni parowej. Jeśli zdecydujesz się wybrać na wędrówkę w wannie, zaleca się, aby zakończyć dzień na plaży, pod zapachem grilla na grilla.

Dla dorosłych i dla dzieci

Dodatkowo zaleca się rozdzielić. Dorośli mogą odwiedzić eksponatów tortur pistolety XVII-XVIII wieku. Zadziwiająco malownicze architekci byli w stanie przekazać atmosferę mrocznych piwnicach tamtych czasów. Dla osób szczególnie podatnych ta trasa może stać się gehenna. Recenzje „Sonkin Zalewem” w Satka nie są jednolite. Niektórzy podziwiali okazję zobaczyć tak wielu nowych rzeczy, inni za złe nadmiernego ziemistości obrazu. Ale jeśli mówimy, że chcemy zobaczyć prawdziwy średniowieczny zamek, trzeba wziąć to łatwe – z romantycznymi pokoi kominkowych i piwnicach tortur. Dzieci w tym czasie jest znacznie lepiej opuścić pokój w bardzo wesołym śmiechem z krzywych luster.

Dla turystów nierezydentów

Ewentualnie opuścić zamek o zachodzie słońca, kiedy po raz pierwszy odwiedził miasto, którego nazwa jest – Satka. „Sonkin Laguna”, przeglądy, które podkreślają niepowtarzalność i oryginalność kompleksu, oferuje gościom możliwość spędzenia nocy w średniowieczu. We wsi są dwu-, trzy- i cztero-pokojowe domy. Wszystkie naczynia, meble przyszedł dokładnie z tymi z minionych epok. Można zanurzyć się w atmosferze przeszłości. Dla tych, którzy chcą odpocząć w zaciszu i zdobyć nowe doświadczenie, jest doskonałym rozwiązaniem.

Rozrywka jest również wyjątkowy tutaj. Jak podoba Ci szansę na grę w szachy na świeżym powietrzu giganta? Tu staje się rzeczywistością. Ponadto takie turnieje odbywają się regularnie. Restauracja na 30 miejsc zaprasza do spróbowania wyśmienitych dań codziennie. Jeśli chcesz romans, to nie zaprzeczają sobie przyjemność spotkać zachód słońca przy ognisku do gotowania pachnące grilla. Lokalne koguty pomoże Ci nie obudzić się o świcie i cieszyć się pierwszymi promieniami słońca nad średniowiecznej wsi. Nawiasem mówiąc, Twój service hotel słynie „Sonkin Laguna”. Domy, z których tylko opinie są dobre, gustownie urządzone, wyposażone we wszystkie niezbędne do komfortowego pobytu.

Zimowa opowieść

Tutaj można spędzić nie tylko na wakacje, ale święta Nowego Roku. Co się dzieje na zimowy wypoczynek „Sonkin Lagoon”? Recenzje podkreślają, że okazja do odwiedzenia lody bajki przyciąga większość Rosjan. Zima w lagunie – bogata święto pełne jasnych emocji i wrażeń. Oczywiście, świąt Bożego Narodzenia i Sali Inkwizycji nie mieszają się ze sobą. Jednakże, istnieje ogromna liczba, i inne rozrywki. Mikołaj powitał u wrót zamku, i przeprowadzić ich program. Wtedy znajdziesz lodowisko i wypożyczalnia sprzętu, podróże w saniach ciągniętych przez konie, rurek zabawa i porywający slajdów lodu. Ma wszystko, aby wakacje jasny i niezapomniany.

Koszt wakacji

Zaskakująco, można pójść na niewielkie pieniądze. Oficjalna cena na wejściu – 150 rubli, a spacer na terytorium może być cały dzień bez żadnych ograniczeń. W tym przypadku koszt projektu – około czterdzieści milionów rubli. Ponadto, architekt udało się wyczyścić błotnistym brzegu stawu fabryki i przekształcić go w miejscu zbiorowej rekreacji.

Jeśli planujesz odwiedzić wszystkie ciekawe przedmioty na terytorium, zwracając przy pełnym biletu, czyli 500 rubli dla dorosłych i dzieci w wieku od 5 lat. Dzieci mogą odwiedzić obszar za darmo. Cena obejmuje podróż na wyspę iz powrotem. Można zobaczyć Salę inkwizycji i uśmiać w sali krzywych luster. Ponadto cena zawiera wakacje na plaży, leżaki, zjeżdżalnie. Zoo – jest to również przyjemność dla których nie trzeba dodatkowo płacić. Za noc w kamiennej fortecy trzeba zapłacić 700 rubli.

zamiast wniosku

W większości przypadków, turyści dostać silne wrażenie. Zachwycającego zamku, wspaniałe rzeźby, fontanny … Chcę tu zostać dłużej i pochłaniają otaczające piękno. Jednakże, jeśli chcesz uzyskać jak najwięcej wrażeń, pobyt tutaj na jeden dzień. Zachody słońca nad średniowiecznej wioski, ogniska i aromatyczne kolację z dymu – wszystko, co zostanie zapamiętany na długo. I wraz z nadejściem rano iść do jeziora, z pierwszych turystów do odwiedzenia parku wodnego. To jego sposób skrytykował najbardziej, bo to nie jest basen, staw z wodą o wątpliwej czystości. Średniowiecze, mimo wszystko … pływać lub nie – każdy wybiera sam.