168 Shares 2958 views

Obraz życia nastolatka w Rosji.

Lifestyle Rosyjski nastolatek – to temat, który nigdy nie może być zamknięty. Obecnie świat rozwija się tak szybko, że trudno jest przewidzieć, od tego, co wkrótce będzie zależeć od zachowania tej grupy ludności. Jedno jest pewne, nastolatka życie w Rosji jest narażona na pewne czynniki, które nie zawsze są pozytywne. Opracowanie informacji z jednej strony świat rozszerzył horyzonty możliwości, az drugiej doprowadziło do powstania takich globalnych problemów, jak sieci społecznych.


Internet jest teraz – to środowisko, w którym możliwe jest nie tylko do pracy, nauczyć się czegoś nowego, komunikować się, sprzedać, kupić, ale po prostu żyć. Życie amerykańskich nastolatków od dawna przekształcony wielu godzinach niemal nieprzerwanie siedzi przy monitorze komputera. A w Rosji to zjawisko doszła stosunkowo niedawno, ale nawet teraz, miliony dzieci żyć wirtualne życie, rezygnując z prostych i jasnych prawdziwych lekcji.

Obraz życia młodego człowieka w tej chwili nie jest już wiąże się ciekawe i zabawne zajęcia, takie jak gra w piłkę na podwórku, wycieczka do rzeki lub na plaży, wycieczka podróżować, czytać książki, lekcje muzyki, tańczyć, chodzić do biblioteki, koncert, park rozrywki i tak dalej. Po co męczyć się z żadnym wysiłkiem, nawet jeśli tenis Teraz można grać w trybie online, a wszystkie filmy lub koncerty naprawdę spojrzeć na Youtube? Wirtualny komunikacja, przyjaźń, miłość, film, książki, VKontakte muzyka i inne udogodnienia współczesnej rzeczywistości doprowadzić do tego, że młodsze pokolenie jest zdegradowany i przekształcony nierobów, pasożytów i pasywnych, amorficzne ludzi.

Ponadto, jeśli chodzi o tak ważnej kwestii jak sposób życia nastolatka w Rosji, jest to niemożliwe, aby nie dotknąć na zły stan zdrowia bardzo młodych ludzi. Prawie wszystkie z nich są bardzo powierzchowne i nieuważny dla ich zdrowia, zachowań, zwyczajów i żywienia. Uważa się, że odpowiedzialność za to wszystko leży po stronie rodziców, producentów żywności, pracowników służby zdrowia, i tak dalej. Oczywiście, środowisko i psychologiczne atmosfera wielkie znaczenie dla rozwoju młodego organizmu zdrowego, ale również ważne, aby dbać o żywieniu mode, i tak dalej.

Obecnie wśród uczniów ogromna liczba dzieci, które zostały zwolnione z lekcji wychowania fizycznego. Wcześniej nie było to tak zdrowy styl życia nastolatek ma wielkie znaczenie. Palenia, jak to brzmi banalnie, to boli młodego, rosnącego organizmu. Ale rozmowy profilaktyczne, jak również wskazówki od rodziców i lekarzy wykładzie jakoś nie prowadzi do żadnych rezultatów. Widocznie rozpocząć pracę edukacyjną w tym kierunku jest konieczne od wczesnego dzieciństwa. Ale jeśli palisz czy nie wciąż nastolatek decyduje za siebie problem biernego palenia jest obecnie szeroko omawiane. Okazuje się, że po prostu nie ma wyboru, bo nie ważne skąd pochodzisz, we wszystkich kawiarniach i restauracjach i innych miejscach publicznych może stać się ofiarą prześladowań przez dym tytoniowy. Alkohol i leki nie są nawet warte omawiania ich destrukcyjny wpływ na organizm znany wszystkim.

Aby w jakiś sposób chronić się przed wszelkiego rodzaju chorób w młodym wieku, trzeba przestrzegać dwóch zasad. Pierwszy – do uprawiania sportu, zrobić ćwiczenia poranne, załóż fitness lub siłowni – każdy ma prawo wyboru. Drugi – do ścisłego monitorowania diety. Czasami, co jemy jest w stanie dosłownie zabić. Dlatego prawidłowa dieta odgrywa dużą rolę w procesie tworzenia zdrowego stylu życia nastolatka. Nikt nie zwróci utraconą młodość i zdrowie, więc jesteś odpowiedzialny za to, co czeka na Ciebie w swojej starości.