774 Shares 1878 views

Carving włosów: recenzje, cena, możliwości

Wiele kobiet uciekać się do takich metod jak rzeźbienia włosów. Uwagi dotyczące tej manipulacji są różne – od zachwytu do ostro negatywne. W tym artykule skupimy się na tych i innych.


Carving włosów: opinie

Procedura jest rodzajem obróbki chemicznej włosów z łagodnym kompozycji. Curling daje dodatkową objętość i zapewnia długotrwały efekt układania. Roztwór, który jest stosowany do procedury, działa tylko na górnej warstwie włosów.

Oczywiście, przed podjęciem Perm, prokonsultrovatsya trzeba eksperta, który oceni stan i strukturę swoich loków. Lepiej jest zrobić rzeźbę jakości włosy, których koszt będzie wyższy (od 1500 do 4000 rubli.), Niż tanie po trwałej ondulacji, które mają długą odzysku. Właściwy specjalista będzie mógł wybrać odpowiedni oznacza strukturę, kształt i grubość lokówki i zalecane środki ochronne i redukując po zabiegu. To daje nie tylko pożądany wynik, ale również zdrowe włosy.

Jeśli kreator ustali, że twoje włosy są rozluźnione, będzie posiadał specjalną procedurę w celu przywrócenia struktury w procesie jest konieczna. Ludzie, którzy mają skłonność do alergii, należy powiadomić pana wcześniej. Korzystnie z wyprzedzeniem do testowania wrażliwości.

Carving włosy: jak to zrobić?

Podczas procedury stosowane łagodny trwałe, które nie zawierają amoniaku i teoglikolat. Włosy są nawijane na wałki kompozycji powłokowej. Następnie warkocze myto i suszono. Całkowity czas trwania procedury – około dwie godziny. Efekt trwa od 4 do 8 tygodni.

Carving Hair: negatywne opinie

Zazwyczaj klient narzekać skutkami takich procedur, jak i suchej kruche włosy. Odzyskiwanie często trwa bardzo długo. Włosy mogą rosnąć powoli tracą swoją atrakcyjność.

Mówią, że blondynki z cienkimi włosami jest prawie nigdy nie uzyskać dobry wynik. I choć panowie powiedzieć, że wskazanie do zabiegu są niegrzeczne i cienkie nici, które po rzeźbienia są bujne, właściciele czupryną lepiej jest powstrzymać się od macha. Zwykle osłabione włosy nie wytrzymuje takich obciążeń.

zły wynik może się zdarzyć, jeśli nie trwałą krótko po farbowaniu lub barwienia w okresie ciąży i laktacji. Jeśli włosy bita, z postępowania i powinno być zaniechane. Przynajmniej trzeba przyciąć „wskazówek”, w przeciwnym razie instalacja będzie wyglądać niechlujny.

Carving Hair: pozytywne recenzje

Zwykle zadowolony z wyników dziewcząt, którzy mają zdrowe włosy. Wiele zauważyć, że procedura pozwala wybrać odpowiedni typ curling. Na przykład, zrobić „kręcone” lub „falisty” włosy. Ten rodzaj zabiegu jest odpowiedni zarówno dla posiadaczy długich włosach i korotkostrizhennym.

Abyście przenieśli się do kategorii procedury niezadowolony, ważne jest zapewnienie odpowiedniej opieki po niej. Należy używać nawilżające i rewitalizujące maski, a także kosmetyki do włosów z teksturą.

Wielu zauważyło jako plus, że po rzeźba może samodzielnie wykonać dużą liczbę różnych fryzur. Po umyciu, można wykonać dowolną opakowania – od sprężystych loków na „bałagan”. Jest również łatwo wyprostować suszarka do włosów.