864 Shares 5050 views

„Leningrad Elektromechaniczne Zakład” patrzy w przyszłość

wstrząsów gospodarczych 90. doprowadziły do zaprzestania produkcji w wielu największych firm, które były przed dumy całego kraju. Jednak jedną z wiodących firm działających w dziedzinie instrumentacji, „Leningrad elektromechaniczny roślina”, udało się przezwyciężyć czasy startowe recesja pierestrojki iw pełni przywrócona do produkcji energii elektrycznej.

Starając się być proaktywne, z uwzględnieniem aktualnych trendów rynkowych w kierunku wprowadzenia automatycznych systemów rachunkowości energii elektrycznej na wszystkich poziomach konsumpcji oraz odbiorców indywidualnych, JSC „Actaris” z powodzeniem wdrożony nowy łańcuch technologiczny zakładów produkcyjnych do uwolnienia wszystkich źródeł elektryczności. Wielkości produkcji i sprzedaży elektrycznych urządzeń pomiarowych energii stale rośnie według odbierać rozkazy. Dzięki mobilizacji doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników spośród kadr i osiągnąć w krótkim okresie stabilizacji produkcji prac w tej chwili zakład w pełni zaspokaja potrzeby klientów. Tradycyjnie, duża fabryka oraz stała dbałość o jakość i niezawodność swoich produktów.

Do tej pory, w pełnym rozkwicie modernizacji i rozbudowy całej linii wyprodukowanej energii elektrycznej. W szczególności, jest on przygotowany do wydania nowej jednofazowy licznik multi-taryfowy z interfejsem komunikacyjnym UE 2726 RS-485, aby spełnić swoje wymagania eksploatacyjne IDGC. wytwarza się również do produkcji seryjnej trójfazowego wielu taryfowego m CE 2727 w nowym budynku.

Oprócz usług standardowych (formowanie wtryskowe, maszty naprawy), zakład oferuje klientom szereg nowych usług (re-programowania wszystkich typów liczników bezpośrednio w zakładzie i na miejscu ekspertów do klientów w eksploatacji obiektu, wykonane przyjmowanie zamówień od stron trzecich do produkcji i montażu płytek drukowanych, wykonuje również zlecenia na prace elektryczne, przeprowadzono różne testy w laboratorium testowym fabryki na części zamówienia).

W lecie 2011 roku została zakończona restrukturyzacja produkcji została przeprowadzona i zmieniła formę prawną – powstała „Leningrad Elektromechaniczne Zakład” Zamknięta Spółka Akcyjna. W rezultacie, akredytowanego laboratorium badawczego fabryki, główne obszary produkcyjne produkcji elektroniki, wszystkie podstawowe wyposażenie do produkcji liczników elektronicznych i wszystkich głównych personelu produkcyjnego zostały przetłumaczone na nowego przedsiębiorstwa JSC „Actaris”. Nowe przedsiębiorstwo stale zwiększa produkcję i zwiększa jego zakres liczników energii elektrycznej.

W tej chwili nie jest szybki rozwój rynków dla naszej produkcji energii elektrycznej w Leningradzie. Prowadzony owocnej pracy z firm energetycznych na realizację recepty ( „Solo”, UE w 2726, CE 2726, „trio” CE 2727 V) z firmami transportowymi (rosyjskie koleje) w odniesieniu do sprzedaży liczniki Synchro F-610 DC stosowanych w pociągi i lokomotywy i miejskiego transportu elektrycznego

Wśród najbliższych planach ZSA „Actaris” jest otwarcie sklepów sprzedaje fabrykę liczników i biur w różnych regionach kraju.

Kluczem do sukcesu planów – wieloletnie doświadczenie i wysoko wykwalifikowanych pracowników i dobrej wierze, niezawodne bazy produkcyjnej i zaufanie konsumentów produktów z marką „Actaris”!