893 Shares 9879 views

apartamenty sekcji w rozwodzie. Czy jest szansa?

Co zrobić, jeśli nie dogadują? Rozwód? A jeśli nie mają gdzie żyć dłużej? Kwestie te dotyczą wielu Rosjan, a także kwestia podziału majątku jest bardzo delikatna. Wiele osób wie, że wszystko powinno być podzielone na pół. Ale to wszystko jest po prostu okazuje się w rzeczywistości? Zobaczmy, w jaki sposób płaski odcinek w rozwodzie.


Zgodnie z prawem, jak wiadomo, wspólną własnością i, oczywiście, mieszkanie jest podzielona równo pomiędzy mężem i żoną. Ale to jest niemożliwe, na przykład, pokroić w pół domu na wsi lub miasta mieszkania.

Sąd określa proporcję mężem i żoną?

Bo przecież ludzie rozwód żądania wsparcia w ustawodawcy, co do zasady, nie może zgodzić się na własną rękę, sąd wyznacza równych poprzez ustalenie w jaki sposób będzie to odcinek nieruchomości w rozwodzie.

1. Trybunał określa prawa członków rodziny do konkretnego pomieszczenia w spornym mieszkaniu. Dla każdego przypisane prawo do korzystania i rozporządzania pewną część majątku wspólnego.

2. Prawo ustanawia procedury dla płatności gotówkowych do jednego z małżonków, jeżeli jego udział wynosił mniej niż połowę całkowitych kosztów mieszkania. W tym przypadku właściciel kompensacji niedoboru środków pieniężnych.

3. postanawia opcji podziału majątku „w naturze” lub w inny sposób.

Jak wygląda podział majątku po rozwodzie?

Mieszkanie po nieudanym małżeństwie mogą dzielić między małżonkami w jeden z następujących sposobów.

1. Opcja spokój. To wzajemne porozumienie w sprawie wymiany wspólnym mieszkaniu na dwóch pozostałych.

2. Sekcja pieniądze otrzymane ze sprzedaży mieszkania. Opcja ta jest również organizowany przez sąd.

3. Sekcja apartamenty w rozwód „w naturze”. Mieszkanie nabyte w trakcie małżeństwa jest podzielona, jak cała reszta nieruchomości. Sąd określa wysokość męża i żony, co do zasady, są one przypisane absolutnie równe. Kosztów mieszkania jest przypisany do ceny rynkowej. To może być przypisana i dodatkowej ekspertyzy oceny.

Co zrobić, jeśli mieszkanie nie jest jeszcze zakończone?

Zdarza się również, że mąż i żona zaczęła budowę mieszkań lub willi, i zdecydowali się na rozwód. Instrument ten będzie również dystrybuowany, biorąc pod uwagę stopień gotowości.

1. Trybunał ma prawo do przydzielenia równy udział przyszłego domu dla każdego z małżonków na podstawie parametrów technicznych obudowy. Na przykład, aby dystrybuować konkretnego pokoju, w oparciu o możliwości doprowadzenia budynku do zakończenia.

2. Podzielić materiału budowlanego i szczególną konstrukcję budynku w stanie surowym, jeśli wspólna konstrukcja jest nierealne.

Jak jest płaski odcinek w rozwód, jeśli jest dziecko?

Uważa się, że wszystkie rzeczy są podzielone nie tylko pomiędzy mężem i żoną, ale także między dziećmi. W rzeczywistości ustawa reguluje jedynie prawa małżonków, a dzieci nie mają do czynienia z zakupem domu. Wyjątki mogą być wykonane na rzecz jednego z małżonków, jeśli wychowuje dziecko, na przykład, z niepełnosprawnością w zdrowiu. Będzie on musiał udowodnić w sądzie.

Tak więc, jeśli mieszkanie po rozwodzie przyszedł do sądu, wówczas związek małżonków napięte do granic możliwości. W takiej sytuacji ewentualnego nieuczciwych działań jednej ze stron, dlatego też należy nałożyć decyzję o mieszkaniowego aresztu administracyjnego.