748 Shares 8943 views

Co trzeba wiedzieć, zanim dusze zbudować domek z rękami?

W lecie, wielu zaczyna się rozchodzić do swoich stronach kraju i kopać w ogrodzie (lub angażować się w inne sprawy gospodarcze). I, najprawdopodobniej, w godzinach wieczornych istnieje chęć iść pod prysznic. Ale za to ma być zbudowany. Jest możliwe, aby święto prysznic z rąk. Ponadto, istnieją sposoby, aby stworzyć możliwości podgrevom. Ale zwykle, ta funkcja nie jest potrzebna, ponieważ w lecie woda jest ogrzewana niezależnie.

Przed rozpoczęciem budowy, należy wybrać stronę. Ten wybór ma wpływ kilka czynników. Głównym z nich jest słoneczny. Budowanie dusze domek z ich rąk musi być w miejscu, gdzie przez większość dnia nie ma cienia. W przeciwnym razie woda nie będzie ogrzewany. Specjaliści polecam przy wyborze miejsca do budowania na prysznic. Na przykład, jeśli kochasz podjąć zabiegi wodne w czasie lunchu, konieczne jest, aby znaleźć miejsce, gdzie słońce było gorąco w godzinach porannych. Jeśli kochasz wziąć prysznic wieczorem, najlepszym miejscem będzie właśnie aktywność słoneczna zaczyna się objawiać po obiedzie. Jeśli zdecydujesz się zaniedbywać tych zaleceń, będzie musiał zbudować prysznic na zewnątrz ogrzewany. Jest mało prawdopodobne, że ktoś jest w stanie zadowolić zimną wodę. Ponadto, dodatkowe ogrzewanie może uniknąć zbyt drogie (w porównaniu z użyciem energii słonecznej). Dlatego myślę o tym – a jeśli potrzebujesz dodatkowych nakładów pieniężnych?

Ponadto, należy zwrócić uwagę na terenie kraju. Ze będzie to zależeć od wypływu wody. Należy również wziąć pod uwagę przy wyborze miejsca do dalszej budowy. Najlepiej jest wybrać obszar niewielkiego wzgórza. W tym przypadku sama woda pójdzie we właściwym miejscu. Jeśli nie ma takiego miejsca, to przed budować dusze domek z ich rąk, stworzyć rodzaj kanalizacji. Konieczne jest, że woda i nieprzyjemne zapachy nie są gromadzone w obszarze „prysznica”.

W oparciu o możliwości finansowe i umiejętności, można zbudować prawie każdy prysznic, aby zeznawać. Wersja lato, jest to najbardziej popularny, to aby utworzyć ramkę, wyposażony w zasłony i specjalnym zbiorniku. Wybrany pojemnik będzie musiał zamontować kran i wąż. Zasłony są najlepiej powiesić na obręcze aluminiowe gimnastycznych.

prysznic lato własnymi rękami wykonana z tworzywa sztucznego, drewna lub cegły, można utworzyć podobny sposób. Najbardziej ekonomiczną tych materiałów jest drewno. Szczególnie dlatego, że w okolicy, aby znaleźć płytę i listwa nie jest tak trudne. Jeśli wziąć cegłę, to niekoniecznie muszą być nowe. Najważniejsze, że był cały, a nowością w konstrukcji stoisku nie odgrywa szczególną rolę. Ale jeśli, na przykład, budowa domu była kiedyś nową cegłę, to może być bezpiecznie stosowany na letnim prysznicem.

W każdym razie, budowa duszy nie pociąga za sobą żadnych żmudnych zadań i procesów. Wszystko nie tak trudne, najważniejsze, że było pragnienie, i wszystko inne w tym procesie. I nie zapomnij, że trzeba zbudować siłownia odpowiedzialnie, a następnie zniszczyć każdą zmianę nastroju.